Zaczął się już luty, co oznacza że zakończyliśmy miesiąc smart planowania na blogu. Mam nadzieję, że zachęciłam i zainspirowałam cię do mądrego podchodzenia do „postanowień noworocznych”. A raczej – że zdecydowałeś się zamienić postanowienia na konkretne, osadzone w czasie plany.

Poleciłam ci też wszystkie ulubione książki, aplikacje i gadżety, które ułatwiają planowanie i realizowanie postanowień. Zapoznałam cię z Nozbe, a nawet w konkursie na blogu wygrać można było książki o planowaniu.

Pora na ostatni element układanki, czyli obiecany ebook o planowaniu dnia. Zawiera 10 wskazówek jak zorganizować dzień, by mieć czas na pracę, naukę, ale i chwilę dla siebie.

E-BOOK „10 KROKÓW DO IDEALNEGO DNIA”

Znajdziesz w nim:

  • 8+ aplikacji ułatwiających zaplanowanie i ogarnięcie dnia (większość jest bezpłatna!);
  • jeden produktywny lifehack, dzięki któremu wyeliminowałam prokrastynację;
  • banalnie prostą metodę planowania dnia (bez aplikacji!), która ułatwia realizowanie celów, ale i odpoczynek;
  • wszystkie wypracowane przeze mnie sposoby na codzienną organizację na 22 stronach.

JAK POBRAĆ EBOOKA?

Jeśli jesteś zapisany do newslettera nie musisz nic robić. Ebook właśnie wylądował w twojej skrzynce.

Jeśli nie jesteś zapisany do newslettera – zapisz się teraz, na przykład klikając w banner poniżej. Potwierdź chęć dołączenia, a w informacji zwrotnej otrzymasz link do ebooka.

Czy są to najskuteczniejsze metody na świecie? Nie wiem, jak zawsze powtarzam – dopiero uczę się mądrego i sprytnego podejścia do codziennych obowiązków, więc może być tak, że nie wszystkie z nich przypadną ci do gustu.

Dla mnie wiele z nich okazało się przełomowych, co zaowocowało chociażby tym cyklem na blogu oraz ebookiem. Myślę więc, że warto dać im szansę.

Tak jak zapowiadałam, ebook dostępny jest wyłącznie dla ludzi zapisanych do newslettera. Jako forma podziękowania za to, że zdecydowali się dołączyć do społeczności Life Geek. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie zapisz się teraz.