Naobiecywałam, naobiecywałam i oto jest! Konkurs, w którym do wygrania jest książka 10 kroków do maksymalnej produktywności od Michała Śliwińskiego, założyciela Nozbe.

Jak pamiętasz, Nozbe jest obecnie moim centrum zarządzania wszechświatem. To właśnie w nim planuję wszystkie swoje działania, choć towarzyszą mi w tym również inne aplikacje.

Tym bardziej cieszę się, że we współpracy z Nozbe mogę Was zaprosić do konkursu – a nawet trzech konkursów! Do wygrania będzie książka 10 kroków do maksymalnej produktywności, która fajnie uzupełni pracę z tym wszechstronnym narzędziem.

Mam trzy egzemplarze książki. Będą one do wygrania na trzy różne sposoby:

Wygraj książkę na blogu!

Tu będzie najprościej. Napisz w komentarzu pod tym tekstem, jaki projekt (pamiętaj, że wg Nozbe i Getting Things Done projektem jest wszystko, co wymaga więcej niż jednego działania, więc się nie ograniczaj!) chcesz zrealizować w tym roku i jak chcesz do tego wykorzystać Nozbe właśnie.

Na Twoją odpowiedź czekam do 3 lutego do końca dnia (23:59). Potem wybiorę jedną osobę, która otrzyma książkę.

Wygraj książkę w newsletterze!

Jeszcze w tym tygodniu do zapisanych na newsletter Life Geek wyjdzie mail z zadaniem konkursowym (nie będzie trudne ;)). Nie zdradzę na razie, na czym będzie ono polegało, ani kiedy się pojawi – śledź uważnie swoją skrzynkę!

Jeśli jesteś już zapisany na newsletter Life Geek, nic nie musisz robić. Jeśli jeszcze się nie zapisałeś, zrób to jak najszybciej, żeby nie przegapić maila!

Wygraj książkę na Instagramie!

Na Instagramie dzielę się kulisami mojego życia smart i codziennego planowania. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do mnie i tam – a przy okazji będziesz mógł wygrać książkę.

Zasady są proste:

 1. Polub moje konto na Instagramie
 2. Polub zdjęcie konkursowe (pojawi się w tym tygodniu!)
 3. Wykonaj zadanie konkursowe, które pojawiło się w poście.

Mini-regulamin konkursu

 1. Konkurs organizowany jest przez właściciela bloga LifeGeek.pl.
 2. Konkurs trwa od 28.01 do 3.02 we wszystkich trzech kanałach
 3. Nagrodą są 3 fizyczne egzemplarze książki 10 kroków do maksymlanej produktywności
 4. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie we wszystkich trzech kanałach, ale wygrać może tylko jeden egzemplarz książki.
 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przeze mnie, tj. Natalię Dołżycką-Uchto.
 6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni:
  • Edycja blogowa – maksymalnie do 8 lutego w tym poście
  • Edycja newsletterowa – zwycięzca zostanie poinformowany mailowo do 8 lutego
  • Edycja instagramowa – zwycięzca zostanie ogłoszony na Instagramie do 8 lutego
 7. Zwycięzca będzie musiał podać dane kontaktowe, w tym: Imię i nazwisko, adres wysyłki i numer telefonu. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w zakresie czynności związanych z konkursem i wysyłką nagrody.

Czekam na Wasze zgłoszenia i powodzenia! :)