,

Naukowczyni radzi jak uczyć się szybciej i lepiej organizować notatki - Oliwia Zaborowska | LGS 021

Naukowczyni radzi jak uczyć się szybciej i lepiej organizować notatki - Oliwia Zaborowska | LGS 021

Czy ty też masz rozwojową "kupkę wstydu" i zastanawiasz się, dlaczego mimo kupowania kursów, wciąż ich nie przerabiasz? Albo toniesz już w notatkach i chcesz wreszcie wypracować SENSOWNY sposób ich organizacji?

Dziś w podcaście gości Oliwia Zaborowska, naukowczyni zajmująca się badaniem pamięci, a także efektywnych metod uczenia się i przypominania, która pokaże ci, JAK uczyć się jako dorosły tak, by wiedza faktycznie zostawała w głowie, a nie tylko na kursowej platformie.

👉 Linki z odcinka:

👉 Oliwia poleca:

👉 Sprawdź też:

Wirtualny Coworking to przestrzeń online z dostępem do narzędzi skutecznie wspierających skupioną pracę na swoim, dzięki której skrócisz czas pracy o połowę, zrealizujesz dochodowe projekty i odzyskasz kilka godzin w tygodniu na odpoczynek. A to wszystko w gronie setek inspirujących właścicieli solobiznesów i twórców jak ty, którzy budują życie i biznes bez hustle.

Dowiedz się więcej o Wirtualnym Coworkingu

👉 Obejrzyj podcast w formie wideo:

Słuchaj Life Geek Show na:


Life Geek Show to podcast o zarządzaniu czasem i firmą dla soloprenerów i właścicieli małych biznesów. Rozmawiam z inspirującymi gośćmi o tym, jak pracują i myślą, mówię o satysfakcjonującej pracy, mądrej organizacji i zmienianiu świata. Prowadzi Natalia Dołżycka.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.