Trwa miesiąc tematyczny, w którym rozprawiamy się z prokrastynacją. Udało się nam już dowiedzieć, dlaczego prokrastynacja to nie leniuchowanie, ograniczyć korzystanie z telefonu komórkowego i z mediów społecznościowych. Ale to nie wszystko! Chcę, żeby każdy z nas wyniósł z tego miesiąca realną korzyść w postaci ruszenia z miejsca rzeczy, które do tej pory odkładaliśmy na później.

Ten tekst jest częścią miesiąca tematycznego dotyczącego prokrastynacji. W jego ramach odbędzie się specjalne wyzwanie na grupie Smart Living, azapisani do newslettera otrzymają dodatkowe materiały wspierające walkę z odwlekaniem. Zachęcam też do odwiedzania lifegeekowego instagrama, gdzie pojawią się użyteczne anty-prokrastynacyjne lifehacki.

Czym jest #WyzwaniePlanowanie?

Już 27 marca ruszy 5-dniowe #WyzwaniePlanowanie na grupie Smart Living. Wspólnie znajdziemy jedną rzecz, sprawę, projekt, którą odkładaliśmy na później i z pomocą grupy oraz specjalnych zadań ruszymy je z miejsca. Bez wymówek i bez ociągania się!

W ramach wyzwania przez 5 dni mierzyć się będziemy z kolejnymi zadaniami, które każdego ranka o 7:00 rano wskoczą na grupę. Można oczywiście robić je w zaciszu swojego domu, ale zachęcam do komentowania wyzwaniowych wpisów i wzajemnego motywowania się do pracy!

Wyzwanie zakończymy nie tylko konkretnymi efektami, ale i webinarem, na którym pokażę jak w codziennym, online’owym narzędziu (które zna każdy) rozpisać swój plan tak, żeby nie stracić go z oczu.

Jak dołączyć do wyzwania?

Po pierwsze, zapisać się do grupy Smart Living na Facebooku. Po drugie, zapisać się do newslettera Life Geek. Po co zapisywać się do newslettera, skoro informacje będą na grupie? W trakcie wyzwania codziennie przyślę ci przypomnienie o wyzwaniu, a dodatkowo zapisani do newslettera otrzymają Checklistę Prokrastynatora – specjalny dokument, który można wydrukować, powiesić nad biurkiem i stosować zawsze, gdy zamiast roboty zachce Ci się przeglądać Facebooka.

#WyzwaniePlanowanie

Wszystkie materiały dotyczące wyzwania, czy to na Facebooku, w grupie, czy na Instagramie oznaczane będą hashtagiem #WyzwaniePlanowanie. Jeśli weźmiesz udział w wyzwaniu, to będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się tą informacją w mediach społecznościowych – będę mieć nawet dla ciebie specjalną grafikę!

To co, widzimy się 27 marca? Daj znać!


Skup się wreszcie 2020

Już w marcu powraca flagowy kurs Life Geek "Skup się wreszcie!", dzięki któremu dowiesz się, jak pracować produktywniej, wyeliminować rozproszenia i wreszcie zrobić robotę! To pierwszy w Polsce program dedykowany pracownikom wiedzy, freelancerom i przedsiębiorcom z branży nowych technologii, który skupia się przede wszystkim na poprawieniu wydajności podczas pracy na komputerze i w internecie. To aż 6 tygodni praktycznych rozwiązań, dzięki którym kursanci poprzednich edycji poprawili znacząco jakość swojej pracy, a niektórzy nawet uzyskali awanse i nowe perspektywy w pracy.

Zapisz się na listę oczekujących, a w dniu otwarcia kursu będą czekać na ciebie atrakcyjne bonusy.