Reklama i współpraca

Współpraca z Life Geek

Najważniejsze informacje

Life Geek to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych serwisów dotyczących produktywności i digital lifestyle’u. Gromadzi bardzo aktywną społeczność, która wspólnie wspiera się w drodze do lepiej poukładanego i sprytniejszego życia i biznesu. W 2020 i 2021 roku autorka, Natalia zdobyła tytuł Wschodzącej Gwiazdy Blogosfery w prestiżowym rankingu Tomka Tomczyka, a także w srebrnej grupie najchętniej polecanych blogów w ramach akcji Share Week u Andrzeja Tucholskiego. W 2022 zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Kobieta Sukcesu 2022 w kategorii Biznes i Marketing.

Współprace

Z Life Geekiem współpracowali m.in.

O społeczności

Kto czyta Life Geek?

Współpracując z Life Geek docierasz do społeczności zaangażowanych freelancerów, twórców i biznesów online. Uwielbiają nowe technologie, aplikacje i gadżety, chętnie uczą się nowych rzeczy i inwestują w siebie.

Twórcy cyfrowi

Freelancerzy, pracownicy wiedzy (programiści, copywriterzy, graficy) oraz edukatorzy, którzy chcą lepiej zorganizować pracę kreatywną i analityczną.

Właściciele biznesów edukacyjnych

Początkujący właściciele biznesów edukacyjnych oraz freelancerzy w drodze do budowania własnych produktów cyfrowych. Zależy im na opanowaniu chaosu i lepszej organizacji biznesu.

Fani nowych technologii

Osoby w wieku między 25 a 34 lata, którzy uwielbiają nowinki technologiczne i nie boją się korzystania z nich. Chętnie kupują polecane programy, gadżety i sprzęty ułatwiające życie.

Zasięgi i statystyki

Life Geek to 26.600 odsłon
w miesiącu

Poniżej znajdziesz statystyki z wszystkich lifegeekowych kanałów. Dane zostały zebrane w czerwcu 2023 roku.

Newsletter

9000+ subskrybentów, ponad 25% otwarć

Instagram

9.200+ obserwujących

Podcast

20.000+ odsłuchań

Blog

13.500+ UU, 26.600 odsłon w miesiącu

Inne media

9000+ fanów (Facebook), 2.200+ obserwujących (Twitter)

Skontaktuj się z Life Geek!

Pytania? Wątpliwości?

Napisz koniecznie na adres hej@lifegeek.pl lub kliknij w przycisk po prawej stronie, aby przenieść się do strony kontakt.