Reklama i współpraca

Współpraca z Life Geek

Najważniejsze informacje

Life Geek to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych serwisów dotyczących produktywności i digital lifestyle’u. Gromadzi bardzo aktywną społeczność, która wspólnie wspiera się w drodze do lepiej poukładanego i sprytniejszego życia i biznesu. W 2020 i 2021 roku zdobył tytuł Wschodzącej Gwiazdy Blogosfery w prestiżowym rankingu Tomka Tomczyka, znalazł się też w srebrnej grupie najchętniej polecanych blogów w ramach akcji Share Week u Andrzeja Tucholskiego

O społeczności

Kto czyta Life Geek?

Współpracując z Life Geek docierasz do społeczności zaangażowanych, zmotywowanych osób, które postanowiły wziąć życie i pracę w swoje ręce. Uwielbiają nowe technologie, aplikacje i gadżety, chętnie uczą się nowych rzeczy i inwestują w siebie.

Pracownicy wiedzy

Freelancerzy, pracownicy etatowi, właściciele małych firm z branż IT i kreatywnej (programiści, copywriterzy, graficy), którzy chcą lepiej zrozumieć, jak pracować efektywnie i utrzymywać work-life balance.

Fani nowych technologii

Osoby w wieku między 25 a 34 lata, którzy uwielbiają nowinki technologiczne i nie boją się korzystania z nich. Chętnie kupują polecane programy, gadżety i sprzęty ułatwiające życie.

Zdeterminowani marzyciele

Zmotywowani, chętni do zmian, uwielbiający ustalanie ambitnych celów i realizowanie ich powoli, krok po kroku. Kochają kursy, książki i wszystkie formy osobistego rozwoju, szczególnie online.

Zasięgi i statystyki

Life Geek to ponad 100.000 odsłon
w miesiącu

Poniżej znajdziesz statystyki z wszystkich lifegeekowych kanałów. Dane zostały zebrane w styczniu 2021 roku.

Blog

47.000+ UU, 100.000+ odsłon w miesiącu

Newsletter

6100+ subskrybentów, blisko 30% otwarć

Facebook

8.700+ fanów, 2000 członków grupy na Facebooku

Inne media

2.800+ obserwujących (Instagram), 2.200+ obserwujących (Twitter)

Potrzebujesz szczegółów?

Napisz, aby otrzymać media kit!

Jak możemy współpracować?

Formy współpracy i preferowane projekty

Podczas tworzenia kampanii promocyjnych ogromną wagę przykładam zarówno do wsparcia Klienta, jak i dostarczenia prawdziwej wartości czytelnikom bloga. Dbam o realizowanie celów marki, a akcje promocyjne dobieram tak, by jak najlepiej wpisywały się w potrzeby odbiorców.

Każda kampania na blogu obejmuje wszystkie kanały (wierzę, że tylko tak zintegrowane działania dadzą realną szansę na wzmocnienie wizerunku lub wsparcie sprzedaży) i wsparta jest dodatkowo reklamami, z przyjemnością goszczę u siebie marki na dłuższych, stałych współpracach.

Artykuł na blogu
Kampania w newsletterze
Kampania w social media
Wspólny webinar
Konkurs dla fanów
Afiliacja produktu lub usługi

Skontaktuj się z Life Geek!

Pytania? Wątpliwości?

Napisz koniecznie na adres natalia@lifegeek.pl lub kliknij w przycisk po prawej stronie, aby przenieść się do strony kontakt.