Reklama i współpraca

Współpraca z Life Geek

Najważniejsze informacje

Life Geek to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych serwisów dotyczących produktywności i digital lifestyle’u. Gromadzi bardzo aktywną społeczność, która wspólnie wspiera się w drodze do lepiej poukładanego i sprytniejszego życia i biznesu. W 2020 i 2021 roku zdobył tytuł Wschodzącej Gwiazdy Blogosfery w prestiżowym rankingu Tomka Tomczyka, znalazł się też w srebrnej grupie najchętniej polecanych blogów w ramach akcji Share Week u Andrzeja Tucholskiego

O społeczności

Kto czyta Life Geek?

Współpracując z Life Geek docierasz do społeczności zaangażowanych freelancerów, twórców i biznesów online. Uwielbiają nowe technologie, aplikacje i gadżety, chętnie uczą się nowych rzeczy i inwestują w siebie.

Twórcy cyfrowi

Freelancerzy, pracownicy wiedzy (programiści, copywriterzy, graficy) oraz edukatorzy, którzy chcą lepiej zorganizować pracę kreatywną i analityczną.

Właściciele biznesów edukacyjnych

Początkujący właściciele biznesów edukacyjnych oraz freelancerzy w drodze do budowania własnych produktów cyfrowych. Zależy im na opanowaniu chaosu i lepszej organizacji biznesu.

Fani nowych technologii

Osoby w wieku między 25 a 34 lata, którzy uwielbiają nowinki technologiczne i nie boją się korzystania z nich. Chętnie kupują polecane programy, gadżety i sprzęty ułatwiające życie.

Zasięgi i statystyki

Life Geek to 30.000 odsłon
w miesiącu

Poniżej znajdziesz statystyki z wszystkich lifegeekowych kanałów. Dane zostały zebrane w październiku 2021 roku.

Blog

20.000+ UU, 30.000+ odsłon w miesiącu

Newsletter

8500+ subskrybentów, ponad 25% otwarć

Facebook

8.700+ fanów, 2100 członków grupy na Facebooku

Inne media

6.000+ obserwujących (Instagram), 2.200+ obserwujących (Twitter)

Skontaktuj się z Life Geek!

Pytania? Wątpliwości?

Napisz koniecznie na adres natalia@lifegeek.pl lub kliknij w przycisk po prawej stronie, aby przenieść się do strony kontakt.