Webinar Life Geek

DARMOWE SZKOLENIE ONLINE

5 KROKÓW DO STABILNEJ FIRMY

Czyli jak pewnie i ze spokojem rozwijać e-biznes
w niepewnych czasach?

20 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK), 19:00

Zapisz się, aby otrzymać link do szkolenia i powtórki!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

natalia dołżycja

Darmowe szkolenie zaczyna się za:

00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Uwaga, prezent dla uczestników szkolenia!

Przyjdź na szkolenie "Jak ustalać priorytety w małej firmie", by otrzymać:

listę najważniejszych wskaźników, które warto śledzić, by lepiej planować działania w małym biznesie

Dołącz do nas!

Czego nauczysz się na szkoleniu "5 kroków do stabilnej firmy online"?

Jakie przestać “hustlować” i pracować ciężej w biznesie

I skupić się wyłącznie na tych działaniach, które dają wyniki (i skąd wiedzieć, czym się zająć, by wyniki się pojawiły!

Dlaczego ponad 80% małych biznesów ma problem ze stabilnymi zarobkami i dopływem klientów…

… i co robi pozostałe 20%, by mieć dochody jakie chcą, kolejkę klientów chętnych do pracy oraz… czas dla siebie i rodziny.

Jakie są 4 najważniejsze filary stabilnego biznesu online

Pokażę ci, jakie 4 obszary są niezbędne do prawidłowego działania małej firmy, tak by rozwijała się mimo niepewnych czasów i… zajmując ci o kilka godzin MNIEJ, niż do tej pory.

W jaki sposób nieświadomie sabotujesz swoją firmę, mimo że chcesz jak najlepiej

I jaka jest najważniejsza zmiana, którą możesz wprowadzić zaraz po szkoleniu, by przestać to robić (wskazówka: to nie ma nic wspólnego z twoimi umiejętnościami!).

Szkolenie już 20 lutego o 19:00!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

To szkolenie jest dla ciebie, jeśli...

Pracujesz jednoosobowo lub w mikro zespole i chcesz świadomie rozwijać i budować mały biznes, a nie tylko “pracować dla klientów”.

Chcesz uporządkować pracę, wyrwać się z bieżączek i wreszcie stworzyć PLAN, który możesz ze spokojem realizować tydzień po tygodniu.

Szukasz sposobów, jak usprawnić mały biznes i ustabilizować przychody, by kolejny kryzys, pandemia czy wydarzenia nie oznaczały dla niego być albo nie być.

Chcesz więcej wolności i czasu i nie chcesz budować ogromnej firmy, a taką, która daje ci przestrzeń na robienie tego, co kochasz, ale też… na odpoczynek i Netflixa.

Warsztaty prowadzi

Natalia Dołżycka
Uczę małe biznesy jak zarządzać czasem i firmą, by osiągać, pracując mniej, bo wierzę, że poświęcenie życia temu, co się kocha, wcale nie musi oznaczać poświęcenia temu całego czasu.
Wspieram w produktywnej pracy i firmowej organizacji ucząc, że mały biznes może działać jak dobrze naoliwiona maszyna – z tobą jako CEO na pokładzie.
 

Moi klienci osiągają świetne wyniki – bez hustle i wypalenia, stosując proste metody na poprawę koncentracji i motywacji. Piszą gry, rozwijają biznesy, tworzą ebooki (pracując maksymalnie 4 godziny w tygodniu!) w mniej niż 90 dni. Dzięki temu ich projekty kwitną, a oni ciągle mają czas na odpoczynek… i Netflixa. ;)

Sama rozwinęłam biznes edukacyjny do sześciu cyfr w niecały rok – przez część tego czasu pracując jeszcze na etacie.

Dziś nie tylko nie pracuję więcej, niż na etacie, ale mam też czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe i góry) i realizację wielu innych pozazawodowych pasji.

Zadbaj o spokój i stabilizację w swoim biznesie!

Zaczynamy 20 lutego o 19:00!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Czy warto?

Co mówią o mnie klienci


Natalia ma stopień MASTER w podnoszeniu efektywności bez zarabiania się po uszy. Uczy takich metod, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie podnosić skuteczność.

Masza Sadowska Psycholożka, trenerka FRIS, coachyni

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu. Zmieniłem sposób patrzenia na swoje cele. Przedtem, gdy wszystko szło dobrze, ciągle podnosiłem poprzeczkę i przez to czułem się przytłoczony. Teraz więcej czasu poświęcam na strategiczne myślenie, planowanie i działanie.

Krzysztof Gonet

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Copywriter

Przychodzi taki moment w życiu, że nagle okazuje się, że gdzie się nie obrócisz, to widzisz ścianę, której nie dasz rady - albo nie umiesz - rozbić. Nie masz pojęcia, gdzie iść i gdzie zaangażować swoje siły, aby się wydostać. Natalia nauczyła mnie, jak iść do przodu. Przestałam latać w kółko jak kurczak bez głowy, a konsekwentnie zaczęłam iść w stronę wcześniej obranych marzeń. Działanie przynosi jasność - i wreszcie wiem, co i jak chcę robić. :)

Magdalena Kudłacz Marketing Manager

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone