Wróć do skupienia [DARMOWY kurs online]

WRÓĆ DO SKUPIENIA

5-DNIOWY DARMOWY KURS ONLINE

Między 11 a 15 września naucz się, jak w 5 prostych krokach nabrać siły do działania po lecie i stworzyć strategię, która w 90 dni pomoże ci osiągnąć więcej, niż do tej pory w cały rok.

Kurs online dla soloprzedsiębiorców i freelancerów, którzy chcą zrealizować ambitne plany, ale potrzebują jasności, skupienia i motywacji do działania

ZAPISY ZAKOŃCZONE

.

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Darmowy kurs zaczyna się za:

00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Po wakacjach czekała Cię góra maili i obowiązków, więc znów nadganiasz bieżączki i nie masz czasu na swoje projekty

Głową jeszcze ciągle jesteś na urlopie, a tu maile, telefony i klienci nie dają odetchnąć ani na chwilę.  Masz tyle pracy, że nie wiesz, w co włożyć ręce i, mimo że odhaczasz kolejne zadania na liście, zostaje jeszcze drugie tyle. Marzysz, żeby doba miała 30 godzin, a nie 24, może wtedy udałoby ci się mieć choć trochę czasu dla siebie…

...masz już dość że znów odkładasz na "wieczne nigdy" swoje najważniejsze cele, bo siedzisz tak głęboko w mailach i bieżączkach, że najważniejsze zadania nadrabiasz wieczorami...

A może…

Po urlopie trudno wrócić ci do pracy i wszystko trwa za długo (przez co siedzisz przy komputerze do wieczora)

Masz ambitne plany na jesień i chcesz nauczyć się jak je zorganizować, by wyrabiać się ze wszystkim szybciej i mieć wieczory dla siebie

Chcesz wygospodarować czas na własne produkty (ebooka, kurs, stronę internetową), by pracować mniej i zarabiać więcej, zamiast siedzieć tylko w pracy dla klientów

Marzysz, by kończyć dzień i tydzień ze spokojem - i poczuciem, że wszystko co ważne zostało zrobione, a ty możesz odpocząć, pobyć z rodziną czy poczytać książkę

Jesteś freelancerem, twórcą, mikroprzedsiębiorcą, edukatorem, coachem i od tego, czy w spokoju i dokładnie wykonasz zadanie zależy jakość twojej pracy, zadowolenie klienta i... większe pieniądze.

STOP! Przestań szukać cudownego hacka na organizację i prokrastynację! Naucz się, jak dobrze wybrać to, co najważniejsze, stworzyć powtarzalną strukturę i zacząć realizować swoje zadania z lekkością i bez nadgodzin.

Wróć do skupienia po lecie, wejdź na dobre tory i zakończ ten rok tak, by być dumnym z sukcesów!
A co, jeśli udałoby ci się uporządkować plany, cele i zadania tak, by skupić się na priorytetach, a nie gaszeniu pożarów, zamykać laptopa w piątek o 12:00 bez wyrzutów sumienia i wreszcie ruszyć do realizacji celów, które kurzą się w twoim planerze od początku roku?

DARMOWY KURS WRÓĆ DO SKUPIENIA

Stwórz plan, naucz się produktywnej organizacji dnia i poznaj narzędzia laserowej koncentracji, z którymi setki wysoko wydajnych przedsiębiorców robią więcej w kwartał, niż do tej pory w rok!

Prezentowane metody nie są magicznymi sztuczkami, które w cudowny sposób zrobią z nas tytanów pracy, ale sprawdzonymi, skutecznymi sposobami na walkę z codziennymi rozproszeniami, podane w taki sposób, że z łatwością wdrożysz je do codziennej rutyny i podniesiesz swoją produktywność.
Magdalena Kudłacz
Marketerka
DOŁĄCZ DO KURSU ZA DARMO
.

Otrzymasz sprawdzony system, który pomógł setkom moich klientów...

I wiesz, co jest najlepsze?

Teraz mogą zarabiać więcej, pracując nad tym, co naprawdę ich fascynuje - nie spędzając całych dni na pracy.

W 5 dni nauczysz się jak działać, by realizować swoje cele bez ociągania - tak jak setki mikroprzedsiębiorców, pracujących z nami w Wirtualnym Coworkingu

Wróć do skupienia w 5 dni i stwórz strategię działania na najbliższe 90 dni, z którą z lekkością zrealizujesz wszystkie jesienne plany - bez nadgodzin i frustracji!

Oto, czego się nauczysz:

DZIEŃ #1: Jak ustalić najważniejsze priorytety?

Ustalisz cele na najbliższe 90 dni, a także z określisz laserową pewnością, co jest do zrobienia w następnych 5 dniach, tygodniach czy miesiącach, by już nigdy nie mieć problemu z wyborem tego, co ważne.

DZIEŃ #2: Jak znaleźć swój FLOW?

Stworzysz plan na najbliższe 90 dni, ustalając strukturę tygodnia, która wesprze cię w realizacji twoich zadań z lekkością. Nauczysz się, jak ochronić momenty największego skupienia i jak planować, by praca szła lekko - i powtarzać je każdego dnia i tygodnia!

DZIEŃ #3: Jak zakrzywiać czas i w godzinę robić to, co innym zajmuje cały dzień?

Nauczysz się jak maksymalnie wykorzystać czas na skupienia, dzięki czemu najważniejsze zadania odhaczysz już do południa.

DZIEŃ #4: Jak uodpornić się na zmiany i działać nawet wtedy, gdy plan się posypie?

Pokażę Ci, jak ochronić wypracowany plan na kwartał i na tydzień. Zrozumiesz, jak zorganizować pracę, by zmiany i wyzwania nie wybijały cię z rytmu, a praca szła sprawnie niezależnie od okoliczności.

DZIEŃ #5: Jak utrzymać produktywność i skupienie na dłużej?

Dowiesz się, jak wytrwać w organizacji i realizowaniu celów tak jak moi klienci - wysoko wydajni mikroprzedsiębiorcy, którzy realizują zawodowe cele w maksymalnej koncentracji, wcale nie pracując więcej.

Z tej metody CODZIENNIE korzystają m.in.:

Copywriterzy, korektorzy, wirtualna asysta, prawnicy, video makerzy, dietetycy, coachowie, twórcy kursów, twórcy treści, fotografowie, marketingowcy, programiści

ZAPISY ZAKOŃCZONE
.

Opinie

Zobacz, co moi klienci sądzą o wyzwaniach i szkoleniach takich, jak to...

Darmowe szkolenie online

Oto, co dostaniesz, kiedy dołączysz do DARMOWEGO szkolenia

5 dni szkolenia online w formie maili

Między 11 a 15 września, zawsze o 8:30 rano otrzymasz ode mnie 1 krótką lekcję, która pokaże ci, jak zorganizować się i skupić tak jak setki freelancerów, twórców, edukatorów i biznesów online. Jeśli zapiszesz się później, nie szkodzi! Znajdziesz wszystkie lekcje na specjalnej podstronie.

Workbook z ćwiczeniami i inspiracjami

Do każdego dnia przygotowałam krótką lekcję oraz zestaw ćwiczeń, który szybko pomoże ci stworzyć twój epicki tydzień i odzyskać kontrolę nad pracą.

Dostęp do społeczności na Discordzie

W trakcie kursu spotkamy się w grupie na Discordzie, gdzie możesz poznać innych uczestników wyzwania, dzielić się swoimi wątpliwościami i olśnieniami i pracować wspólnie, by stworzyć strukturę, z którą odzyskasz jasność działania.

Priorytetowy dostęp do Wirtualnego Coworkingu

Dołączając do kursu masz pierwszeństwo zapisów do Wirtualnego Coworkingu, pierwszej w Polsce przestrzeni online dla freelancerów i solobiznesów z unikalnymi narzędziami wspierającymi produktywność

BONUS: Focus Week dla większej produktywności

Dołączając do kursu otrzymujesz dodatkowo dostęp do sesji Focus Party w ramach Focus Week, by nauczyć się, jak korzystać z najważniejszego narzędzia produktywnego soloprzedsiębiorcy - sesji skupienia, a także wziąć udział w sesji mentoringowej i poznać moich klientów, którzy z powodzeniem stosują moje metody, by osiągać więcej.

Co, gdyby naprawdę skupić się na tym, co ważne, z powrotem poczuć pasję do działania i... osiągnąć więcej w ciągu 90 dni, niż do tej pory W ROK?

ZAPISY ZAKOŃCZONE

.

Cześć, tu twoja prowadząca

Natalia Dołżycka
Jestem trenerką efektywności i biznesu, edukatorką oraz założycielką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu dla freelancerów i biznesów online. Wierzę, że poświęcenie życia temu, co się kocha, wcale nie musi oznaczać poświęcenia temu całego czasu.

Uwielbiam pracować z małymi biznesami, pomagając im pracować mniej i zarabiać więcej. Chcę pokazać ci, że prowadzenie firmy nie musi wiązać się z długimi godzinami przy komputerze, a ty możesz mieć dochodowy biznes ORAZ czas na życie.

Po 10 latach jako managerka w branży IT zrozumiałam, że praca nie jest moim całym życiem. Że chcę znowu zakochać się w tym, co robię, ale mieć też czas na spacery z psami, wieczory przy konsoli z mężem, długie rozmowy z przyjaciółmi podczas wędrówek po górach.

Zredefiniowałam to, co rozumiem pod pojęciem sukcesu. Skupiłam się na organizacji siebie i firmy tak, by biznes nie przeszkadzał mi w życiu. Dziś nie tylko pracuję połowę mniej, niż kiedyś, ale zamieniam moich klientów ze zmęczonych freelancerów we właścicieli dochodowych i sprawnie działających solobiznesów. “Twój epicki tydzień” to esencja tego podejścia.

Nie rzucam słów na wiatr! W kursie pokażę ci dokładnie te metody, które umożliwiają mi m.in. pisanie ebooków w 20 dni, a moim klientom m.in.: stworzenie gry wideo w 90 dni, znalezienie czasu na produkty edukacyjne pomimo napiętego grafiku i pracę maksymalnie 4 godziny dziennie.

Nie odkładaj marzeń na później i zrealizuj plany już dziś!

Wróć do skupienia, działaj odważnie i zachwyć innych efektami na koniec roku!

Między 11 a 15 września 2023 dołącz do darmowego szkolenia i naucz się jak w 5 prostych krokach stworzyć powtarzalną strukturę, dzięki której zrealizujesz najważniejsze cele w ciągu 90 dni, będziesz pracować produktywniej i przestaniesz przesiadywać całe dnie przed komputerem!

.

Czy warto?

Co mówią o mnie klienci


Natalia ma stopień MASTER w podnoszeniu efektywności bez zarabiania się po uszy. Uczy takich metod, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie podnosić skuteczność.

Masza Sadowska Psycholożka, trenerka FRIS, coachyni

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu. Zmieniłem sposób patrzenia na swoje cele. Przedtem, gdy wszystko szło dobrze, ciągle podnosiłem poprzeczkę i przez to czułem się przytłoczony. Teraz więcej czasu poświęcam na strategiczne myślenie, planowanie i działanie.

Krzysztof Gonet

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Copywriter

Przychodzi taki moment w życiu, że nagle okazuje się, że gdzie się nie obrócisz, to widzisz ścianę, której nie dasz rady - albo nie umiesz - rozbić. Nie masz pojęcia, gdzie iść i gdzie zaangażować swoje siły, aby się wydostać. Natalia nauczyła mnie, jak iść do przodu. Przestałam latać w kółko jak kurczak bez głowy, a konsekwentnie zaczęłam iść w stronę wcześniej obranych marzeń. Działanie przynosi jasność - i wreszcie wiem, co i jak chcę robić. :)

Magdalena Kudłacz Marketing Manager

Poczuj gotowość do tego, żeby...

Zrozumieć CO jest najważniejsze w twojej pracy, by pracować mniej i zarabiać więcej

Ustalić struktury i systemy działania, które wspierają twoją pracę

Porzucić kulturę robienia "wszystkiego więcej" i zamienić tę pracę na "robienie mądrzej"

Zakochać się z powrotem w swojej pracy i przypomnieć sobie, DLACZEGO pracujesz na swoim

.

© 2023. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone