Warsztaty Live

Jak wytrenować głowę do pracy w maksymalnym skupieniu

I zrobić więcej w godzinę niż inni przez cały dzień?

31 SIERPNIA, 20:00

Zapisz się, aby otrzymać wstęp na warsztaty LIVE oraz link do powtórki, ważny 48 godzin!

100% darmowe szkolenie online, pełne praktyki

Na szkoleniu nauczysz się sprawdzonych i skutecznych metod zwiększania swojej koncentracji podczas pracy, dzięki której łatwiej, mądrzej i bez wysiłku wykonasz nawet najtrudniejsze zadania!

Czego dowiesz się na warsztatach online?

Jak koncentrować się... w praktyce!

Przez ponad 10 lat pracowałam w miejscach, które powodowały problemy ze skupieniem – IT, nowe media, gamedev. Bywały dni, gdy liczba spotkań była równa godzinom pracy, a ciągłe wrzuty, zmiany i rozmowy spychały na bok ważną pracę. Nie potrafiłam zadbać o środowisko pracy, zorganizować siebie, by pracować pomimo rozproszeń. Do domu wracałam zmęczona, przeładowana bodźcami i zniechęcona. 

W końcu zrozumiałam, że oprócz wiedzy zawodowej muszę też  zbudować  własny system skupienia. Krok po kroku, obserwując siebie, zbudowałam proces, który pozwolił mi pracować niezależnie od warunków, humoru czy pożarów wokół.

Oto, co pojawi się na warsztatach...

  • SPRAWDZONY i PEWNY, 4-stopniowy system wchodzenia w stan maksymalnej koncentracji, który możesz zastosować od zaraz;
  • popartą badaniami wiedzę o tym, jak działa skupienie i dlaczego nie jest tym, czym myślisz
  • najczęstsze błędy popełniane przez osoby, które chcą pracować produktywnie (i jak im zapobiec)
  • konkretne i sprawdzone kroki, jak pracować z rozproszeniami i koncentracją, by osiągać więcej, pracować mniej i wreszcie mieć czas na to, co dla ciebie naprawdę ważne
  •  dużą dawkę motywacji, wsparcia, by wreszcie uporządkować swoją pracę tak, byś to ty rządził nią, a nie ona tobą
  • aż 28 różnych narzędzi, które pomogą ci skonfigurować środowisko pracy tak, by łatwiej wchodzić w stan laserowej koncentracji (oraz jak wybrać te, które naprawdę działają)

Warsztaty prowadzi

Natalia Dołżycka-Uchto

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

Co mówią ludzie?

Opinie o moich webinarach

Dzisiejszy webinar super. Jest motywacja!

Kasia Uczestniczka Ogarniętych Poniedziałków

Pomijając ilość wiedzy (a jest jej naprawdę mnóstwo), bardzo chwalę sobie lekkość, z jaką prowadzisz wszystkie webinary, nie ma nadętego tonu, nie ma nudy, jest KONKRET.

Monika Uczestniczka Bootcampu "Pracuj mądrzej"