Nazwa Ogarniętych

7 czerwca, 19:00

Zapisz się, aby otrzymać link do pokoju webinarowego oraz link do powtórki, ważny 48 godzin!

Cykliczne spotkania LIVE

Ogarnięte Poniedziałki

W każdy poniedziałek o 19:00 spotykamy się, by porozmawiać o produktywności i narzędziach online, które wspomagają fajne życie. Zapraszam w imieniu swoim oraz gości!

Spotkanie na platformie

Osoby zapisane na webinar mają okazję na żywo dopytać o wszystkie niejasności
i wspólnie przećwiczyć to, co robimy w ramach spotkań na żywo.

Transmisja w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz, możesz odsłuchać na żywo webinaru na Facebooku. Ale uwaga - materiał znika zaraz po transmisji, dlatego lepiej być zapisanym! :)

27 / 50

Ogarniętych Poniedziałków

Ogarnięte Poniedziałki to nie tylko przecudowne webinary, to również osobiste wyzwanie przeprowadzenia aż 50 merytorycznych webinarów, tydzień po tygodniu. Tu możesz śledzić ich postęp.
Co mówią ludzie?

Opinie o moich webinarach

Ja właśnie czytam i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona tym, jak on jest przemyślany i jakie fajne są te planery! Rzadko robię ćwiczenia, które są w książkach, bo najczęściej one są po prostu wypisane na końcu rozdziału i nie chce mi się do nich wracać, a tu mamy gotowe tabelki do druku i nad niczym…

Agnieszka

Jeśli chcecie poukładać sobie swoje planowanie to polecam, jeśli jesteście już zaawansowani w tym temacie, to hackbook potwierdzi wasze działania.

Mariola

Hackbook jest MEGA. Szapo baaa i na chwilę obecną nie ma na rynku nic lepszego o planowaniu i organizacji i myślę dłuuuuugo nie będzie.

Martyna

Świetny ebook, już przeczytałam i poprawiłam swój plan działania! Odpowiada na wszystkie pytania, które sobie zadawałam!

Klaudyna

Dzisiejszy webinar super. Jest motywacja!

Kasia Uczestniczka Ogarniętych Poniedziałków

Pomijając ilość wiedzy (a jest jej naprawdę mnóstwo), bardzo chwalę sobie lekkość, z jaką prowadzisz wszystkie webinary, nie ma nadętego tonu, nie ma nudy, jest KONKRET.

Monika Uczestniczka Bootcampu "Pracuj mądrzej"

Widać, że tematyka Natalię naprawdę interesuje, dlatego potrafi przekazać informacje z pasją

Anna Kursantka Life Geek

Super! Fantastyczny webinar. Było mocno konkretnie i fajna prezentacja!

Ania Designer