Na koniec długiego weekendu wpis łatwy, szybki i przyjemny. A właściwie galerio-wpis. Obejrzymy sobie razem najładniejsze lokacje z Uncharted 4.

Kres Złodzieja, to nie tylko świetna gra z dużym potencjałem na więcej, ale przede wszystkim grafika. A może i nawet GRAFIKA. Jest pierwszym tytułem, w którym tak często zatrzymywałam się, żeby zrobić kilka fotek.

Screenshotów z mojego przejścia Uncharted 4 jest sporo i nie chcę, żeby się zmarnowały, wrzucam je tutaj. Po kliknięciu w miniaturkę będziesz mógł obejrzeć wszystkie i zostawić komentarz, jeśli chcesz.

UWAGA: Screenshoty mogą zaspoilerować niektóre lokacje, oglądasz więc na własną odpowiedzialność!

(Z góry przepraszam, że niektóre z nich nie mają wyłączonego trybu fotograficznego – czasem zapominałam go ogarnąć. Fotki są na tyle ładne, że i tak zdecydowałam się je zostawić.)

// Czekam też na Twoje zdjęcia z Uncharted 4 – pochwal się w komentarzu! :)

 


Skup się wreszcie 2020

Już w marcu powraca flagowy kurs Life Geek "Skup się wreszcie!", dzięki któremu dowiesz się, jak pracować produktywniej, wyeliminować rozproszenia i wreszcie zrobić robotę! To pierwszy w Polsce program online dedykowany pracownikom wiedzy, freelancerom i przedsiębiorcom z branży nowych technologii, który skupia się przede wszystkim na poprawieniu wydajności podczas pracy na komputerze i w internecie. To aż 6 tygodni praktycznych rozwiązań, dzięki którym kursanci poprzednich edycji poprawili znacząco jakość swojej pracy, a niektórzy nawet uzyskali awanse i nowe perspektywy w pracy.

Zapisz się na listę oczekujących, a w dniu otwarcia kursu będą czekać na ciebie atrakcyjne bonusy.