fbpx

20 - 24 MARCA 2023

5 KROKÓW DO EPICKIEGO TYGODNIA

Darmowy, 5-dniowy kurs online dla zmęczonych i przepracowanych mikroprzedsiębiorców, freelancerów i twórców

Naucz się jak w 5 prostych krokach stworzyć powtarzalną strukturę, dzięki której będziesz pracować w większym skupieniu, z łatwością przejdziesz na 4-dniowy tydzień pracy i zrobisz więcej w krótszym czasie!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

natalia dołżycja

Darmowy kurs zaczyna się za:

Firma była twoją pasją, ale...

Ostatnio coraz trudniej jest ci cieszyć się z kolejnych zleceń i klientów. Masz tyle pracy, że nie wiesz, w co włożyć ręce i mimo, że odhaczasz kolejne zadania na liście, ona wcale się nie zmniejsza. Marzysz, żeby doba miała 30 godzin, a nie 24, może wtedy udałoby ci się mieć choć trochę czasu dla siebie…

...masz już dość za długich godzin pracy, chaosu w zadaniach, tego że siedzisz głęboko w mailach i bieżączkach, a najważniejsze zadania nadrabiasz wieczorami...

A może…

Czujesz zmęczenie pracą i nie wiesz, jak ją poukładać, żeby nie zajmowała tyle czasu

Żonglujesz wieloma projektami jednocześnie i chcesz nauczyć się jak je zorganizować, by wyrabiać się ze wszystkim szybciej i mieć wieczory dla siebie

Chcesz wygospodarować czas na własne produkty (ebooka, kurs, stronę internetową), by pracować mniej i zarabiać więcej, zamiast siedzieć tylko w pracy dla klientów

Marzysz, by kończyć dzień i tydzień ze spokojem - i poczuciem, że wszystko co ważne zostało zrobione, a ty możesz odpocząć, pobyć z rodziną czy poczytać książkę

Jesteś freelancerem, twórcą, mikroprzedsiębiorcą, edukatorem, coachem i od tego, czy w spokoju i dokładnie wykonasz zadanie zależy jakość twojej pracy, zadowolenie klienta i... większe pieniądze.

To w 5 krótkich lekcjach nauczysz się sprawdzonego przez setki przedsiębiorców i twórców systemu organizacji tygodnia, by wejść w wiosnę z wiedzą i NARZĘDZIAMI, które pozwolą ci pracować mniej i osiągać więcej
A co, jeśli udałoby ci się uporządkować zadania tak, by skupić się na tym, co ważne, a nie gaszeniu pożarów i i zamykać laptopa w piątek o 12:00 bez wyrzutów sumienia, że musisz jeszcze pracować , by utrzymać się na powierzchni?
Prezentowane metody nie są magicznymi sztuczkami, które w cudowny sposób zrobią z nas tytanów pracy, ale sprawdzonymi, skutecznymi sposobami na walkę z codziennymi rozproszeniami, podane w taki sposób, że z łatwością wdrożysz je do codziennej rutyny i podniesiesz swoją produktywność.
Magdalena Kudłacz
Marketerka
DOŁĄCZ DO KURS ZA DARMO
.

Otrzymasz sprawdzony system, który pomógł setkom moich klientów...

I wiesz, co jest najlepsze?

Teraz mogą zarabiać więcej, pracując nad tym, co naprawdę ich fascynuje - nie spędzając całych dni na pracy.

W 5 dni nauczysz się tworzenia struktury, w którym w Wirtualnym Coworkingu pracują setki mikroprzedsiębiorców.

Dołącz od nas i zorganizuj tydzień tak, by mieć czas i na pracę, i odpoczynek
DZIEŃ #1: Jak ustalić najwazniejsze priorytety?

Odkryj, dlaczego 99,99% przedsiębiorców ma problem z ustalaniem celów i określ z laserową pewnością, co jest do zrobienia w następnych 5 dniach, tygodniach czy miesiącach, by już nigdy nie mieć problemu z wyborem tego, co ważne.

DZIEŃ #2: Jak znaleźć swój FLOW?

Znajdziesz te momenty w ciągu tygodnia, w których praca idzie lekko, a ty osiągniesz największą efektywność bez wysiłku - i będziesz powtarzać je każdego dnia i tygodnia!

DZIEŃ #3: Jak zakrzywiać czas i w godzinę robić to, co innym zajmuje cały dzień?

Nauczysz się banalnie prostej metody na skupienie, dzięki której zaczniesz działać produktywniej bez poświęcania całego czasu na pracę... plus otrzymasz prosty wzór na odkrycie swoich najbardziej dochodowych zadań, które możesz robić w tym czasie

DZIEŃ #4: Jak zaplanować tydzień jak CEO?

Zrozumiesz, jak połączyć ze sobą wszystko, czego się nauczysz tak, by uwolnić do 10 godzin w tygodniu i robić więcej w kwartał, niż inni w rok stosując metodę CEO, z której korzystają już setki moich klientów.

DZIEŃ #5: Jak utrzymać produktywność i skupienie na dłużej?

Dowiesz się, jak wytrwać w organizacji i realizowaniu celów tak jak moi klienci - wysoko wydajni mikroprzedsiębiorcy, którzy realizują zawodowe cele w maksymalnej koncentracji, wcale nie pracując więcej.

Z tej metody CODZIENNIE korzystają m.in.:

Copywriterzy, korektorzy, wirtualna asysta, prawnicy, video makerzy, dietetycy, coachowie, twórcy kursów, twórcy treści, fotografowie, marketingowcy, programiści

DOŁĄCZ DO NICH I ODBIERZ KURS ZA DARMO
.

Opinie

Zobacz, co moi klienci sądzą o wyzwaniach i szkoleniach takich, jak to...

Darmowe szkolenie online

Oto, co dostaniesz, kiedy dołączysz do DARMOWEGO szkolenia

5 dni szkolenia online w formie maili

Między 20 a 24 marca, zawsze o 8:00 rano otrzymasz ode mnie 1 krótką lekcję, która pokaże ci, jak zorganizować się i skupić tak jak setki freelancerów, twórców, edukatorów i biznesów online. Jeśli zapiszesz się później, nie szkodzi! Znajdziesz wszystkie lekcje na specjalnej podstronie.

Workbook z ćwiczeniami i inspiracjami

Do każdego dnia przygotowałam krótką lekcję oraz zestaw ćwiczeń, który szybko pomoże ci stworzyć twój epicki tydzień i odzyskać kontrolę nad pracą.

Dostęp do społeczności na Discordzie

W trakcie kursu spotkamy się w grupie na Discordzie, gdzie możesz poznać innych uczestników wyzwania, dzielić się swoimi wątpliwościami i olśnieniami i pracować wspólnie, by stworzyć strukturę, z którą odzyskasz jasność działania.

Priorytetowy dostęp do Wirtualnego Coworkingu

Dołączając do kursu masz pierwszeństwo zapisów do Wirtualnego Coworkingu, pierwszej w Polsce przestrzeni online dla freelancerów i solobiznesów z unikalnymi narzędziami wspierającymi produktywność

BONUS: Focus Week dla większej produktywności

Dołączając do kursu otrzymujesz dodatkowo dostęp do sesji Focus Party w ramach Focus Week, by nauczyć się, jak korzystać z najważniejszego narzędzia produktywnego soloprzedsiębiorcy - sesji skupienia, a także wziąć udział w sesji mentoringowej i poznać moich klientów, którzy z powodzeniem stosują moje metody, by osiągać więcej.

Co, gdyby naprawdę skupić się na tym, co ważne, z powrotem poczuć pasję do działania i... sprawić, by od teraz KAŻDY twój tydzień był epicki?

DOŁĄCZ DO NAS - ZACZYNAMY 20 MARCA!

.

Cześć, tu twoja prowadząca

Natalia Dołżycka
Jestem trenerką efektywności i biznesu, edukatorką oraz założycielką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu dla freelancerów i biznesów online. Wierzę, że poświęcenie życia temu, co się kocha, wcale nie musi oznaczać poświęcenia temu całego czasu.

Uwielbiam pracować z małymi biznesami, pomagając im pracować mniej i zarabiać więcej. Chcę pokazać ci, że prowadzenie firmy nie musi wiązać się z długimi godzinami przy komputerze, a ty możesz mieć dochodowy biznes ORAZ czas na życie.

Po 10 latach jako managerka w branży IT zrozumiałam, że praca nie jest moim całym życiem. Że chcę znowu zakochać się w tym, co robię, ale mieć też czas na spacery z psami, wieczory przy konsoli z mężem, długie rozmowy z przyjaciółmi podczas wędrówek po górach.

Zredefiniowałam to, co rozumiem pod pojęciem sukcesu. Skupiłam się na organizacji siebie i firmy tak, by biznes nie przeszkadzał mi w życiu. Dziś nie tylko pracuję połowę mniej, niż kiedyś, ale zamieniam moich klientów ze zmęczonych freelancerów we właścicieli dochodowych i sprawnie działających solobiznesów. „Twój epicki tydzień” to esencja tego podejścia.

Nie rzucam słów na wiatr! W kursie pokażę ci dokładnie te metody, które umożliwiają mi m.in. pisanie ebooków w 20 dni, a moim klientom m.in.: stworzenie gry wideo w 90 dni, znalezienie czasu na produkty edukacyjne pomimo napiętego grafiku i pracę maksymalnie 4 godziny dziennie.

LG_cowork_2021_dokampanii

Możesz mieć epicki biznes, epickie życie i epicki tydzień.
Możesz stworzyć strukturę, z którą znajdziesz czas na firmę i na siebie.

Zaprojektuj swój epicki tydzień i zacznij działać tak, by w godzinę robić to, co innym zajmuje cały dzień

Między 20 a 24 marca 2023 dołącz do darmowego szkolenia i naucz się jak w 5 prostych krokach stworzyć powtarzalną strukturę, dzięki której będziesz pracować produktywniej, z łatwością przejdziesz na 4-dniowy tydzień pracy i zaczniesz robić więcej w krótszym czasie!

.

Czy warto?

Poczuj gotowość do tego, żeby...

Zrozumieć CO jest najważniejsze w twojej pracy, by pracować mniej i zarabiać więcej

Ustalić struktury i systemy działania, które wspierają twoją pracę

Porzucić kulturę robienia "wszystkiego więcej" i zamienić tę pracę na "robienie mądrzej"

Zakochać się z powrotem w swojej pracy i przypomnieć sobie, DLACZEGO pracujesz na swoim

.

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone