Minął prawie dokładnie rok od bardzo podobnego miesiąca tematycznego – smart planowanie. To pierwszy miesiąc tematyczny na Life Geeku i wspominam go z dużym sentymentem, bo tam właśnie zaczęła dziać się magia – jak mówią czasem w dziwnych programach telewizyjnych.

W tym roku zaczynamy nieco wcześniej. Zajmiemy się między innymi tym, jak podsumować rok, który już prawie za nami. Uszczegółowimy i rozpiszemy artykuły z zeszłego roku, w tym przede wszystkim te o ustalaniu celów. Rozprawimy się raz na zawsze z ciągle wracającym tematem – Todoist czy Nozbe? I pogadamy też o tym, jak przygotować sobie głowę do takiego planowania, żeby nie poprzestać tylko na kilku zapisanych kartkach. Część z materiałów będzie pisana, a część zrealizujemy poprzez Ogarnięte Poniedziałki.

Tradycyjnie dla zapisanych do newslettera będą dodatkowe materiały, a na Instagramie pojawią się niedostępne nigdzie indziej treści.

W tym roku projektujemy, a nie planujemy przyszły rok. Z rozmów z wami wiem, że planowanie nazbyt często kojarzy się po prostu z przepisywaniem zadań, które „trzeba” zrobić. A ja chcę przekonać cię do systemu, w którym to ty zdecydujesz, jak będzie wyglądał twój rok, a nie odwrotnie.

Zaczynamy!

I jeszcze jedno! Jeśli chcesz mieć realny wpływ na to, co pojawi się w tym miesiącu tematycznym, to koniecznie wypełnij ankietę o celach! Pomoże przygotować mi jak najwięcej jak najlepszych treści! :)

A tymczasem podrzucam spis treści, które już w tym temacie się pojawiły:

Spis tekstów w ramach zeszłorocznego miesiąca tematycznego:

 1. Dlaczego postanowienia noworoczne nie działają?
 2. Jak planować? Strategie skutecznego planowania
 3. 20+ aplikacji, które ułatwią realizację noworocznych postanowień
 4. Najlepsze plannery 2019
 5. 12+ narzędzi, dzięki którym realizuję swoje cele
 6. Jak w 13 tygodni zaplanować następne 10 lat?
 7. Planowanie dla początkujących – jak zacząć planować z Nozbe?
 8. 11 książek o osiąganiu celów na 2019 rok

Starsze teksty dotyczące planowania

 1. Jak planować lepiej i nie zwariować?
 2. 5 użytecznych aplikacji od technologicznych ogarniaczy
 3. 18 tricków i wskazówek jak korzystać z kalendarza Google