Świąteczne prezenty do kuchni dla fana gotowania

Świąteczne prezenty do kuchni dla fana gotowania

Święta to czas pachnącego barszczu i aromatycznych potraw, a więc najlepszy czas by pomyśleć też o prezentach do kuchni. Od odjechanych gadżetów po przepyszne potrawy i kursy - zobacz jakie prezenty do kuchni warto kupić w tym roku!

Prezenty do kuchni 2018

Inteligentna doniczka na zioła

Nie masz czasu na uprawianie ziół i chcesz, by ktoś/coś innego się nimi zaopiekowało? Możesz zażyczyć sobie inteligentną doniczkę na zioła. Ma system automatycznego nawadniania, efekt szklarni, no i... jest super gadżeciarska! ;)

Nóż szefa kuchni

Ferrari wśród noży. Ba, nawet wśród wszystkich przyborów kuchenych! Nóż szefa kuchni poszatkuje i pokroi wszystko, czego obdarowany sobie tylko zapragnie! A ten, który widzisz tutaj zapakowany jest dodatkowo w bardzo eleganckie opakowanie - na prezent jak znalazł!

Maszynka do makaronu

Jestem zwolennikiem teorii, że na prezent do kuchni powinno wybierać się przedmioty przydatne, ale takie których by się samemu z różnych względów nie kupiło. Taka właśnie jest maszynka do makaronu. Niby można samemu pokroić, niby można wyjąć z opakowania i ugotować, ale duma z przygotowania własnych płatów i pokrojenia ich według gustu jest jednak nie do opisania. 

Zestaw serowarski

A może by tak... zrobić własny ser? Ten zestaw serowarski zawiera w sobie wszystko by stworzyć domowy ser - od termometru po podpuszczkę. Zapakowany jest w elegancką i poręczną walizeczkę, dzięki czemu jest idealny na prezent!

Zestaw narzędzi kuchennych

Elegancki i szalenie praktyczny zestaw narzędzi dla fanów gotowania! Znajdziesz w nim między innymi otwieracz do wina i piwa, wyciskarkę do czosnku, dziadka do orzechów czy nóż do pizzy.

Szynkowar

Szynkowar to genialne narzędzie do parzenia mięsa na szynkę. Dzięki niemu przygotujesz wędliny bez konserwantów, o wyjątkowo bogatym smaku i aromacie. Przygotowanie szynki w szynkowarze jest banalnie proste, a samo urządzenie nie jest drogie, więc stanowić będzie idealny prezent.

Personalizowany przepiśnik

Każdy gospodarz i gospodyni domu ma swoje ukochane przepisy. Kiedyś - na wycinkach z gazet i kartkach, dziś coraz częściej w zakładkach przeglądarki. Ale jest jakiś czar w spisywanych odręcznie przepisach, a ty możesz przywrócić go ofiarując bliskim personalizowany przepiśnik. A potem pozostaje już tylko podkradanie najlepszych przepisów!

Spiralizer

Czyli temperówka do warzyw albo maszyna do makaronu z warzyw. Pozwala stworzyć cieniutki "makaron" idealny dla bezglutenowców i dbających o linię. Uwaga! Nie daj się nabrać na tanie spiralizery za kilkanaście złotych - nie działają!

Warsztaty kulinarne z finalistą Hell's Kitchen

Wiadomo, że domowe jedzenie to najlepsze jedzenie, ale gdyby tak dorzucić do tego odrobinę profesjonalnych porad i przepisów? Taką okazję możecie mieć jeśli sprezentujecie bliskiej osobie warsztaty kulinarne z profesjonalistą. Do tego obdarowany może wybrać, w jakiej kuchni chciałby się podszkolić, a więc satysfakcja gwarantowana!

Tradycyjnie daj znać, jak podobały ci się prezenty do kuchni i czy masz własne typy!