Miesiąc tematyczny: smart-podróżowanie

Miesiąc tematyczny: smart-podróżowanie

Ci, którzy podglądają mnie na Instagramie albo dzielnie czytają Facebooka już wiedzą - zaczynamy miesiąc tematyczny związany ze smart-podróżowaniem!

Przyznam się bez bicia, że kwiecień miał być odpoczynkiem od miesiąca tematycznego, by móc nadrobić pisanie o gadżetach czy innych sprawach, które czekają na swoją kolej.

ALE!

Widzę w statystykach, że zaczynacie odgrzebywać stare teksty o gadżetach na wyjazd, aplikacjach na wyjazd itp. Więc miesiąc tematyczny będzie! Będzie po prostu mniej jednorodny, bo w jego ramach znajdzie się chociażby miejsce na obiecaną recenzję mojego smart-termosu z Gearbest. I pewnie na kilka innych recenzji też!

A o czym będę pisać w kwietniu?

Przede wszystkim o tym, jak zaplanować wyjazd przez internet. NIGDY nie byłam nigdzie z biurem podróży i uważam, że podróże do większości miejsc na świecie można bez problemu zorganizować samemu.

Przy okazji tematy podróżnicze to jeden z najbardziej smart obszarów naszego życia - jest mnóstwo aplikacji, gadżetów, stron internetowych, które mogą pomóc w zaplanowaniu idealnego urlopu.

Do tego sama znam zyliony sztuczek i lifehacków związanych z planowaniem podróży czy pakowaniem. Jestem przeszczęśliwa, że będę mogła się nim dzielić z Wami! :)

Teksty w ramach miesiąca tematycznego:

Koniecznie daj znać w komentarzu (albo na grupie Smart Living!) co interesuje cię w temacie smart-podróżowania! :)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.