Warsztaty RESET PRO

warsztaty_RESET

Zapisy zakończone

Pokonaj chaos i sięgnij po swoje najważniejsze cele

Dołącz do programu RESET PRO w edycji VIP, dzięki któremu określisz priorytety na 2021 rok, zaplanujesz realizację celów i wypracujesz dobry plan działania!

Zapisy zakończone

Nie masz pewności, jak strategicznie zaplanować na 2021 rok?

Z ulgą patrzysz na to, jak 2020 zmienił się w 2021 i masz ogromną nadzieję, że teraz będzie lepiej, ale jednocześnie podczas minionych 12 miesięcy twoja praca lub kreatywne projekty leżały odłogiem, ustępowały bieżączkom albo dały ci tak mocno w kość, że nie wiesz, czy masz w sobie siłę, żeby wystartować w tym roku?

Chcesz wreszcie ruszyć z miejsca – zacząć się realizować, tworzyć, otworzyć biznes, ale zupełnie nie wiesz, jak je wyznaczyć, dopasować do życia i zamienić na zadania, które będziesz mieć czas realizować?

Zrób sobie R E S E T i zaplanuj inspirujący rok!

Wyrzuć do kosza “agresywne” cele, “zmianę całego życia”. Podaruj sobie “nowy rok, nowa ja”, bo ostatnie co potrzebujesz po 2020 roku, to kilkadziesiąt niemożliwych do zrealizowania celów i jeszcze więcej stresu.

Czy przez zupełny przypadek to nie brzmi znajomo?

Chcesz zacząć tworzyć w sieci, zbudować własną markę osobistą, albo pogodzić freelance z pracą, ale masz tyle obowiązków i bieżączek, że kolejny rok odkładasz z wystartowaniem na "wieczne nigdy"?

Nigdy nie masz czasu na strategiczne spojrzenie na to, co tworzysz "z lotu ptaka", ułożenie planu, bo zawsze jest kolejny projekt do zrobienia, kolejny klient do obsłużenia i kolejny ogień do ugaszenia?

Masz wrażenie, że ciągle spędzasz czas na (istotnych!) drobiazgach i zupełnie nie wiesz, jak strategicznie podejść do zadań, które popchną twoją twórczość, pracę czy biznes do przodu?

Cały poprzedni rok przeleciał ci w trybie YOLO i czujesz ogromne zmęczenie, gdy myślisz, że ten będzie taki sam. Wiesz już, że jeśli chcesz rządzić pracą, a nie praca tobą - musisz strategicznie zaplanować działanie... ale nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać.

Błądzisz między idealną listą to-do a totalnym spontanem i szukasz kotwicy, wsparcia i drogi, dzięki której elastycznie zaplanujesz rok bez spiny.

Brakuje ci wizji i pomysłu na to, jak swoje działania przenieść na "następny poziom" (jakikolwiek on dla ciebie by nie był) i potrzebujesz potwierdzenia, że jednak się uda

...a gdyby tak stworzyć strategię działania na ten rok, ogarnąć najważniejsze kierunki i mieć jasność co do tego, gdzie chcesz być za 12 miesięcy... ale bez skomplikowanych biznesplanów, za to elastycznie i z ogromną dawką pozytywnej energii... I to w JEDEN (tak, jeden!) dzień?
Dołącz do programu

R E S E T PRO!

R E S E T PRO to strategiczne spotkanie z samym sobą, by podsumować i zaplanować najważniejsze projekty w 2021 roku.

Podczas R E S E T PRO pokażę ci, jak zbudować motywującą, dobrą wizję 2021 roku, a następne przekuć ją w możliwy do wykonania, elastyczny plan, dzięki któremu WRESZCIE zrealizujesz to, do czego rwie ci się serducho, bez chaosu, dezorientacji i wewnętrznego krytyka nad głową!

W prezencie otrzymasz dodatkowe szablony, chcecklisty, ebooki i wiele więcej!

Dzięki RESET PRO...

Będziesz WIEDZIEĆ, jak powinien wyglądać twój wymarzony rok i jakie zawodowe cele, kroki czy zadania powinny zostać wykonane, by twoja wizja stała się rzeczywistością

W ręce (albo na komputerze) będziesz trzymać dobry, wykonalny plan na najbliższe 12-miesięcy

Wypracujesz sprytne, elastyczne i zgodne z tobą metody osiągnięcia celów - bez oglądania się na innych, działania pod presją i dezorientacji

Poznasz innych zdeterminowanych marzycieli, którzy jak ty działają, by realizować się poprzez kreatywne cele i projekty - nawiążesz kontakty, a może nawet przyjaźnie!

Co przepracujesz w ramach RESET PRO?

Zamiast jeszcze większej ilości przytłaczającej wiedzy, przejdziemy od razu do działania – inspirujących ćwiczeń, konkretnych zadań i sesji Q&A, dzięki którym natychmiast podejmiesz akcję, zamiast czekać na właściwy moment w nieskończoność.

UWAGA! Tylko w edycji VIP możliwość uczestnictwa w 1-dniowych warsztatach online (23 stycznia), podczas których na żywo nagrane zostaną moduły programu, a także będzie szansa na osobistą konsultację i Q&A z Natalią!

LG_reset_iko_10
PODSUMOWANIE ROKU

Podsumujesz zeszły rok i wyciągniesz wnioski, które z odwagą pomogą ci ustalić cele na 2021. Nauczysz się, jakie pytania zadawać, jak na co zwrócić uwagę w każdym obszarze życia i jak zapisać te wnioski, by nie zginęły.

 
LG_reset_iko_11
INTENCJA I WIZJA

Opracujesz własną intencję, czyli motyw przewodni roku zgodny z twoimi celami, dążeniami i wartościami. Dobrze określona wizja pozwoli ci opracować zgodne z tobą cele. 

LG_reset_iko_09
DZIAŁANIE

Pokażę ci, jak krok po kroku stworzyć zgodny z tobą plan działania, niezależnie czy masz 15 minut czy kilka godzin dziennie na pracę nad swoimi marzeniami.

Wsparciem w pracy będą dodatkowe checklisty i szablony, a także lifegeekowy workbook R E S E T, który otrzymasz w prezencie przy zapisie na warsztaty!
Opinie o R E S E T

Oto co mówią uczestniczki poprzedniej edycji

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Tekstopia

Pierwszą i najważniejszą kwestią było dla mnie ustalenie wizji, nadrzędnego celu, do którego chcę dążyć. Od tego momentu minął prawie rok, udało mi się zbudować markę i powoli rozkręcam swojego bloga. Ustalenie wizji, które wcale nie jest tak proste jak się wydaje, nadało strukturę wszystkim innym moim działaniom. Nauczyłam się też planować pracę i projekty.

Sylwia Falarczyk EDUwyspy & 4aspekty.pl

Byłam totalnie zagubiona w temacie celów i potrzebowałam konkretnych wskazówek i wsparcia. Ten konkret znalazłam na webinarach i blogu Natalii, zaufałam jej, wydałam pieniądze i nigdy nie żałowałam. Ustaliłam cele i zaplanowałam drogę do ich osiągnięcia. Pokonałam swojego wewnętrznego Smoka Obiboka. Przestałam odkładać marzenia na później - dostałam od Natalii narzędzia, wiedzę i "kopa".

Martyna Ozga Yourperson.pl

Co wchodzi w skład RESET PRO?

R E S E T PRO to unikalna kombinacja kursu online, warsztatów oraz narzędzi, dzięki którym raz na zawsze nauczysz się skutecznego i efektywnego systemu planowania roku.

SYSTEM PLANOWANIA ROKU

Zestaw nagrań, dzięki którym nauczysz się – podsumowywać rok, wyznaczać intencję i wizję oraz planować wszystkie swoje ambitne przedsięwzięcia.

WARSZTATY ONLINE
Tylko w tej edycji!

W edycji VIP program zostanie przeprowadzony NA ŻYWO, co oznacza, że wspólnie zaplanujemy twój rok tak, by miał szansę powodzenia!

FACEBOOKOWA GRUPA MASTERMIND

Społeczność zdeterminowanych marzycieli, którzy tak jak ty pragną osiągnąć swoje cele. Roczne wsparcie w grupie.

ANALIZA TWOJEJ PRACY
Tylko w tej edycji!

Specjalna sesja Q&A, podczas której przeanalizuję twoje cele i pomysły i wspólnie opracujemy mądry i wykonalny plan działania!

WORKBOOK RESET W PREZENCIE

60-stronnicowy zeszyt ćwiczeń, który pomoże ci ustruktryzować twój rok, wyznaczyć cele i zadania.

DODATKOWE CHECKLISTY I SZABLONY

Dostęp do checklist, szablonów (Google Sheets, Notion), które wspierają mnie w śledzeniu i wyznaczaniu celów osobistych, zawodowych i biznesowych.

Jak będą przebiegać warsztaty w edycji VIP?

1. Zapisujesz się na warsztaty poniżej.

2. Otrzymujesz maila potwierdzającego z dostępem do grupy na Facebooku, gdzie możesz się przywitać i wymienić obserwacjami i wrażeniami z warsztatów.

3. Na kilka dni przed spotkaniem otrzymasz link do pokoju webinarowego, gdzie można uczestniczyć w spotkaniu LIVE (dostępne również w grupie na FB)

4. 23 stycznia o 10:00 spotykamy się online, by wspólnie zaplanować twój następny rok!

5. Zarezerwuj sobie czas co najmniej do 15:00 – w trakcie będzie również przerwa lunchowa i na ochłonięcie po intensywnych rozkminach!

6. Pracuj, wykorzystując informacje z live, dodatkowe ćwiczenia i więcej, by zaplanować najlepszy 2021 rok.

7. Po części warsztatowej będzie czas na pytania, wątpliwości i doprecyzowanie różnych kwestii w ramach Q&A

Nie możesz być live? Otrzymasz powtórkę, ważną ROK!

Jesteś gotów, by strategicznie zaplanować rok, znaleźć własną wizję i zamienić 2021 w najlepsze 12 miesięcy od dawna?

Zapisy zakończone

Kto pomoże ci zaplanować rok?
Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

FAQ R E S E T PRO

R E S E T PRO to program online, który przeprowadzi cię przez kompletny proces planowania roku. Dzięki unikalnej metodzie, plannerom, checklistom i mojemu wsparciu wspólnie podsumujemy rok, wyznaczymy najważniejszą intencję, a następnie stworzymy elastyczny plan, dzięki któremu ruszysz do przodu z kopyta!

Dostęp do programu otrzymasz na specjalnej platformie, z dostępem na ROK. Dodatkowo, edycja VIP to warsztaty online, które odbędą się na specjalnej platfomie oraz w grupie na Facebooku. Wszystkie linki otrzymasz na kilka dni przed wydarzeniem.

Jeśli jesteś na 200% pewien, że twój plan ma sens i jest wykonalny, a także że – przede wszystkim – doprowadzi cię do miejsca, w którym chcesz być za 12 miesięcy (bo jest takie miejsce, prawda…?), to oczywiście, że nie! Ale jeśli potrzebujesz upewnić się, że wszystko jest tak, jak należy, potrzebujesz mentoringu i dobrej rady (a przy okazji – tony motywacji!), to widzimy się na warsztatach!

Warsztaty w edycji VIP odbędą się 23 stycznia (sobota – tak, żeby każdy miał czas na spokojne, strategiczne podejście do swoich planów!) między 10:00 a 17:00.

Po zapisie otrzymasz maila zwrotnego z wszystkimi informacjami, a także dane do logowania do specjalnej platformy, na której kilka dni po warsztatach pojawią się nagrania i dodatkowe materiały. Masz do nich dostęp przez rok!

Tak! Po zakończeniu warsztatów, w przeciągu 2-3 na specjalnej platformie otrzymasz dostęp do pełnego programu, nagrań i materiałów. Masz do nich dostęp do końca grudnia 2021 roku.

Tak! R E S E T działa niezależnie od tego, przy prowadzisz biznes czy nie!

 

Nie. W edycji VIP całość materiału nagrywana jest na warsztatach LIVE, a więc całość jest do obejrzenia w jeden dzień. Zależy mi na zdeterminowanych marzycielach, którzy znajdą sposób, by zaplanować rok z R E S E T – na żywo lub z powtórką. ;)

Zresztą – przyjdź i sprawdź, ile dobrego R E S E T może zrobić dla ciebie.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Chcę zaplanować dobry 2021 rok!

Zapisz się na R E S E T PRO i zacznij działać!