Reset Workbook

Dziękuję za zapis na listę! Sprawdź maila, żeby odebrać wszystkie dobroci!
Mam dla Ciebie jeszcze coś specjalnego!

Zaczekaj! Chcesz NAPRAWDĘ osiągnąć więcej?

Nawet, jeśli nie masz pojęcia jak zacząć ani jakie cele wyznaczyć? Sprawdź workbook RESET

oto_reset

Workbook RESET to roczny planer do druku. Z RESETEM zaplanujesz najlepszy rok twojego życia - nawet, jeśli teraz nie wiesz, jakie cele chcesz osiągnąć!

OSZCZĘDŹ 45%,
KUPUJĄC TERAZ!

🔥 UWAGA! To jednorazowa oferta! 
Zniknie, gdy tylko skończy się czas!

BLISKO 500 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Planer RESET to ponad 60 stron do druku, w tym:

CO MÓWIĄ KLIENCI

Dołącz do blisko 400 osób, które planują rok razem z R E S E T!

"Reset bardzo mi się podoba i na pewno będę z niego korzystać bo pozwala poukładać to co mam w głowie, notesie i na telefonie w spójną całość. "
Kasia
"Mimo że stron wypełniłem stosunkowo niewiele (...) to czuję, że dawno tak wnikliwie nie spojrzałem na przeszłość."
Tomasz

Nie zwlekaj! Ta oferta kończy się za...

Jak blisko 500 osób, które planują z RESET

 

CZYM JEST WORKBOOK RESET?


Workbook RESET to zeszyt do samodzielnych ćwiczeń w formie ebooka. Na 60 stronach zawarłam pytania i zadania, dzięki którym przejdziesz przez kompletny proces wyznaczania celów na ten rok: od podsumowania po plany na najbliższe 12 miesięcy.

Składa się z 3 części

 

PODSUMOWANIE ROKU

Zestaw pytań i ćwiczeń służących podsumowaniu ostatnich 12 miesięcy – niezależnie, czy miałeś wyznaczone konkretne cele czy nie!

CELE I MARZENIA

Ta sekcja pomoże określić ci, które marzenia są obecnie dla ciebie najważniejsze i przekuć je w konkretne, możliwe do zrealizowania plany!

PLANY NA ROK

Ćwiczenia, pomysły i plannery do zaprojektowania przyszłego roku, a także zestaw porad odnośnie pracy nad planami w przyszłym roku

NIE ZWLEKAJ! TA OFERTA NIEDŁUGO SIĘ KOŃCZY!

Zgarnij planer RESET za jedyne 69 zł 39 zł

(Natychmiastowy dostęp po zakupie)

WORKBOOK RESET

Zgarnij teraz wszystkie ćwiczenia, szablony i dodatkowe bonusy w najlepszej cenie!

60 zł 39 zł

Psst... ta oferta niedługo się kończy!

FAQ RESET

RESET to zeszyt ćwiczeń w formie ebooka. Zawiera 60 stron zadań do wykonania wraz z miejscem do wpisania własnych odpowiedzi. W części 1 podsumowujesz minione 12 miesięcy. W części II wyznaczasz swoją intencję na ten rok (czyli określasz jak chcesz, żeby było). W części III wyznaczasz cele na ten rok i wypracowujesz taktyki, które pomogą ci je osiągnąć.

RESET można wydrukować lub wypełniać na komputerze. Przy zakupie otrzymasz dwie kopie – jedną do druku, a drugą z aktywnymi polami do edycji w dowolnym programie, który otwiera PDFy.

Po zakupieniu ebooka otrzymasz dostęp do specjalnej platformy z własnym loginem i hasłem. Twój ebook będzie tam już na ciebie czekał.

Napisz do mnie na natalia@lifegeek.pl. Z chęcią pomogę!

Od kogo się uczysz?

Natalia Dołżycka

Uczę przedsiębiorców oraz twórców, że mogą osiągać co chcą i ciągle mieć czas dla siebie. Do tej pory pomogłam tysiącom zdezorientowanych, zmęczonych i przepracowanych osób zmniejszyć liczbę godzin, którą spędzają w pracy, uporządkować działania oraz planować projekty, które zmieniają świat. 

Sama jestem najlepszym przykładem, że mój system działa. W 14 miesięcy stworzyłam jednego z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych blogów o produktywności w Polsce. Już w pierwszym roku działania mój biznes osiągnął 6 cyfr i z roku na rok podwaja swoje przychody. 

A ja nie tylko nie pracuję więcej, ale wyjeżdżam na urlop co najmniej 4 razy w roku, mam czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe) i czytanie co najmniej 30 książek w roku. 

ZAPLANUJ SPRYTNIE ROK!

69 zł 39 zł

(Wystawiam faktury VAT)