Reset Workbook

Dziękuję za zapis na listę! Sprawdź maila, żeby odebrać wszystkie dobroci!
Mam dla Ciebie jeszcze coś specjalnego!

Zaczekaj! Chcesz NAPRAWDĘ osiągnąć swoje cele?

W takim razie workbook RESET jest tym, czego szukasz!

oto_reset

Workbook RESET to roczny planer do druku. Z RESETEM zaplanujesz i osiągniesz wszystkie najważniejsze cele w nadchodzącym roku!

OSZCZĘDŹ 45%,
KUPUJĄC TERAZ!

🔥 UWAGA! To jednorazowa oferta! 

Zniknie, gdy tylko skończy się czas!

PONAD 400 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Planer RESET to ponad 60 stron do druku, w tym:

CO MÓWIĄ KLIENCI

Dołącz do blisko 400 osób, które planują rok razem z R E S E T!

"Reset bardzo mi się podoba i na pewno będę z niego korzystać bo pozwala poukładać to co mam w głowie, notesie i na telefonie w spójną całość. "
Kasia
"Mimo że stron wypełniłem stosunkowo niewiele (...) to czuję, że dawno tak wnikliwie nie spojrzałem na przeszłość."
Tomasz

Nie zwlekaj! Ta oferta kończy się za...

Jak ponad 400 osob, które planują z RESET

 

CZYM JEST WORKBOOK RESET?


Workbook RESET to zeszyt do samodzielnych ćwiczeń w formie ebooka. Na 60 stronach zawarłam pytania i zadania, dzięki którym przejdziesz przez kompletny proces wyznaczania celów na ten rok: od podsumowania po plany na najbliższe 12 miesięcy.

Składa się z 3 części

 

PODSUMOWANIE ROKU

Zestaw pytań i ćwiczeń służących podsumowaniu ostatnich 12 miesięcy – niezależnie, czy miałeś wyznaczone konkretne cele czy nie!

CELE I MARZENIA

Ta sekcja pomoże określić ci, które marzenia są obecnie dla ciebie najważniejsze i przekuć je w konkretne, możliwe do zrealizowania plany!

PLANY NA ROK

Ćwiczenia, pomysły i plannery do zaprojektowania przyszłego roku, a także zestaw porad odnośnie pracy nad planami w przyszłym roku

NIE ZWLEKAJ! TA OFERTA NIEDŁUGO SIĘ KOŃCZY!

Zgarnij planer RESET za jedyne 69 zł 39 zł

(Natychmiastowy dostęp po zakupie)

WORKBOOK RESET

Zgarnij teraz wszystkie ćwiczenia, szablony i dodatkowe bonusy w najlepszej cenie!

60 zł 39 zł

Psst... ta oferta niedługo się kończy!

FAQ RESET

RESET to zeszyt ćwiczeń w formie ebooka. Zawiera 60 stron zadań do wykonania wraz z miejscem do wpisania własnych odpowiedzi. W części 1 podsumowujesz minione 12 miesięcy. W części II wyznaczasz swoją intencję na ten rok (czyli określasz jak chcesz, żeby było). W części III wyznaczasz cele na ten rok i wypracowujesz taktyki, które pomogą ci je osiągnąć.

RESET można wydrukować lub wypełniać na komputerze. Przy zakupie otrzymasz dwie kopie – jedną do druku, a drugą z aktywnymi polami do edycji w dowolnym programie, który otwiera PDFy.

Po zakupieniu ebooka otrzymasz dostęp do specjalnej platformy z własnym loginem i hasłem. Twój ebook będzie tam już na ciebie czekał.

Napisz do mnie na natalia@lifegeek.pl. Z chęcią pomogę!

O autorce

Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

ZAPLANUJ SPRYTNIE ROK!

69 zł 39 zł