fbpx

Reklama i współpraca

Napisz do mnie

natalia@lifegeek.pl

Kto czyta Life Geek?

Czytają mnie przede wszystkim tzw. „starsze geeki”, czyli osoby w wieku 25-35 lat, głównie mężczyźni. Są zainteresowani nowymi technologiami, kulturą w różnych przejawach, gadżetami, fantastyką i pochodnymi. Jak to wygląda w praktyce, można wywnioskować na przykład z danych fan page Life Geek.

Statystyki

Miesięcznie odwiedza mnie ponad 17.000 UU, poniżej znajdziesz szczegółowe statystki ze stycznia 2017:

Life Geek to zresztą nie tylko blog, ale bardzo prężnie działający profil na Facebooku i równie aktywna właścicielka, czyli ja. :) Poniżej znajdziesz trochę dodatkowych danych:

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem otwarta na każdy rodzaj ciekawej i fajnej współpracy, nie tylko komercyjnej! Chętnie wspieram i będę wspierać wszystkie ciekawe okołogeekowe inicjatywy, z przyjemnością pojawię się na konferencji, szkoleniu czy konwencie.

Zasada jest jedna – jeśli ty oczekujesz za swoje przedsięwzięcie pieniędzy od swoich potencjalnych odbiorców, ja oczekuję jej od ciebie. Czyli przy projektach komercyjnych współpracuję komercyjnie. Tak jest uczciwie, po prostu.

Kwestia budżetu, zakresu działań i ich formy – wszystko do ustalenia. Preferuję działania, które wpiszą się w mojego bloga bez inwazyjnego ingerowania w niego i w komfort moich czytelników – tak więc bannerom i CTRL+C i CTRL+V tekstom sponsorowanym mówię stanowcze nie. Jeśli nie masz pomysłu lub nie wiesz od czego zacząć – spokojnie, ja mam ich całe mnóstwo. Dogadamy się. :)

W czym możesz mi pomóc?

W 2018 chciałabym realizować więcej autorskich projektów, dlatego najbardziej zależy mi na:

  • sponsoringu wyjazdów do ciekawych miejsc – chciałabym odwiedzić m.in. muzeum H.R. Gigera, Muzeum Gier Komputerowych w Berlinie, moje szkockie włości, zobaczyć gdzie kręcili Harry’ego Pottera czy Grę o Tron
  • testach gadżetów i sprzętu – szczególnie tych ułatwiających codzienne życie, ale także smart sprzętu czy ciekawostek z Kickstartera

Mimo, że jak każdy bloger uwielbiam dostawać dary losu, nie mogę zagwarantować:

  • zaprezentowania ich w moich kanałach – wszystko zależy czy to, co mi podeślesz, będzie miało związek z blogiem
  • recenzji twojej książki / gry w zamian za darmowy egzemplarz – blog nie skupia się obecnie na popkulturze i recenzjach, więc nie jest to mój priorytet

Jako, że jakość tekstów jest szalenie ważna dla moich Czytelników, nie współpracuję komercyjnie w zamian za barter.

Zamknij