,

9 halloweenowych przebrań, których nie może zabraknąć na tegorocznej imprezie

9 halloweenowych przebrań, których nie może zabraknąć na tegorocznej imprezie

Halloweenowa moda. Tak, istnieje. Razem z kolejnymi serialami Netflixa, filmami i grami pojawiają się coraz to nowe przebrania. Za Wielką Wodą już dawno przestano traktować Halloween jako święto czarownic i zombiaków, więc może czas byśmy i my zrezygnowali z oklepanych motywów?

1. Pickle Rick (Rick i Morty)

Kreskówka, która podbiła serducha ludzi na całym świecie. Prawdziwy fan nie zadowoli się niebieskimi włosami i fartuchem, ale zejdzie głębiej i na odwieczne pytanie "Show me what you got?" odpowie: Pickle Riiiiick! I co, schwifty, nie? ;)

Źródło: Reddit.com / drcane

2. Wonder Woman

Po świetnym filmie DC (w sumie pierwszym świetnym filmie DC) nie mogło zabraknąć też tej pani. Tu w wykonaniu przezdolnej Calypsen Cosplay, którą śledzę i kibicuję z całych sił! :)

Źródło: facebook.com / Calypsen Cosplay

3. Mila i Sebastian (La La Land)

Jeśli chcesz wpaść na halloweenową imprezę tanecznym krokiem, to koniecznie zainwestujcie w cosplay z musicalu La La Land. Przebranie tanie w wykonaniu, choć umiejętności tańca i śpiewu - bezcenne! :)

Źródło: instagram.com / captaincodycosplay

4. BoJack Horseman i przyjaciele (BoJack Horseman)

Niewątpliwie netflixowe produkcje będą rządzić na salonach i imprezach. Oto idealny zestaw dla paczki przyjaciół. Ten, który zostanie BoJackiem, będzie mógł bezkarnie upić się na smutno.

Źródło: twitter.com / StrangeCupATea

5. Jon Snow (Gra o Tron)

Serial HBO króluje na przebierankowych imprezach chyba co roku, w tym roku wyjątkowo oddajemy palmę pierwszeństwa Jonowi Snow. Po wiadomości, że futra Nocnej Straży robione są z dywanów IKEA, kostium będzie prościutki, prawda?

Źródło: deviantart.com / chaves87 

6. Zoya the Destroyer (Glow)

Koniecznie w zestawie ze swoim nemesis, Liberty Bell w zestawie. I radzieckim chórem w tle. Pokazy wrestlerskie niewymagane. ;)

Źródło: instagram.com / rileyhuntercosplay

7. Aloy (Horizon Zero Dawn)

Ekskluzywny tytuł na Playstation 4, który podbił serca graczy na całym świecie. Znów w wykonaniu polskiej cosplayerki, tym razem Miss Baltica. Pamiętaj, by na imprezę alkoholową nie zabierać łuku! ;)

Źródło: facebook.com / Miss Baltica Cosplay

8. Baby (Baby Driver)

Idealny kostium halloweenowy dla introwertyków. W zasadzie nie musisz się przebierać, w kubkach na kawę możesz mieć alkohol i nie będziesz musiał z nikim rozmawiać! Same profity.

Źródło: instagram.com / kimberlyanneprice

9. Pennywise (To)

Kończymy prawdziwie halloweenowym przebraniem, za to w wersji femclaun. Przeraża dokładnie tak samo!

Źródło: instagram.com / faerie_blossom