Oj nazbierało się tych dobrych poSTRONEK, nazbieraaaaałoooo! A skoro tak, to bez zbędnego przedłużania przedstawiam najfajniejsze linki w sieci od czasu… ostatnich poSTRONEK. :)

POPRZEDNIE POSTRONKI:

 

» Here’s my secret weapon – I read, Jon Westenberg

Krótki felieton, który ujął mnie za serce podejściem do czytania. Jon pisze, że wszystko, co zrobił w życiu, zawdzięcza temu, że czyta. Trudno nie przyklasnąć temu tokowi myślenia. Uważam, że w życiu każdego mądrego człowieka powinien się znaleźć czas na przeczytanie kilku książek. A Jon tłumaczy to najlepiej na świecie.

100-blocks-a-day-329x600

» 100 Blocks a Day, Wait but Why?

Mam wrażenie, że już kiedyś pisałam o blogu Wait but Why? gdzieś na Life Geek. Nawet jeśli, to powtórzę – czytajcie, bo to miejsce zacne i przepełnione ideami. Taką na przykład, jak idea 100 klocków/bloczków/jakkolwiek dziennie. W skrócie – po odjęciu snu, zostaje ci w ciągu dnia właśnie tyle 10-minutowych okresów czasu. Świadomość tej siatki bardzo pomaga w zajmowaniu się tym, co naprawdę ważne. Sam zresztą przeczytaj.

 

» Inside the Frozen Zoo That Could Bring Extinct Animals Back to Life, GQ

Jurassic Park istnieje naprawdę? No, niezupełnie, ale Frozen Zoo niedaleko San Diego ma bardzo podobny cel – zachować jak najwięcej gatunków zwierząt. Jak? Zbierając i katalogując jak najwięcej materiału genetycznego wszystkich żyjących istot na świecie. Więcej przeczytasz już w samym tekście, obszernym i tłumaczącym całe to naukowe hokus-pokus. ;)

 

» Kto kupi Nintendo Switch?, IHBD

Mini-hype na Switcha pewnie już w Tobie opadł (jeśli w ogóle się pojawił ;)), ale Ichabod bardzo zgrabnie przeanalizował nowy produkt Nintendo i jego potencjalną grupę docelową. Warto przeczytać, szczególnie po czasie.

 

frajer-702x336

» Jesteśmy frajerami, Informator Konwentowy

Jestem frajerem, bo piszę tego bloga. Autorzy portalu o konwentach fantastyki są frajerami, bo go prowadzą. I ty zapewne też jesteś frajerem, tylko jeszcze sobie tego nie uświadomiłeś. Strasznie fajny ten wpis i jak potrzebny.