Już jutro 8 stycznia, pierwsza edycja Pog(R)adajmy na Śląsku i zarazem pierwsza edycja tej imprezy, odbywająca się jednocześnie aż w 3 miastach Polski – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

1553158_616574931723233_1176427786_o

Pog(R)adajmy Katowice to impreza dla graczy i twórców gier – chodzi o to, by wspólnie porozmawiać, lepiej się poznać i oczywiście – pograć. ;) Kilka pierwszych Pog(R)adajmy odbyło się pod czujnym okiem Schemata z bloga Graczem od dziecka, w warszawskim pubie Level Up.

Od stycznia tego roku impreza się rozrosła i do Warszawy dołączyły Kraków i Katowice, co oznacza, że w jednym dniu, o niemal tych samych godzinach, spotkają się fani elektronicznej rozrywki w TRZECH miastach Polski!

Ta edycja jest szczególna jeszcze z jednego względu – do grona organizatorów oficjalnie dołączył blog Life Geek! W związku z tym będziemy mogli lepiej się poznać i pogadać na edycji katowickiej. Schemat – pomysłodawca i główny organizator, autor Graczem od dziecka – po przeprowadzce zaopiekuje się edycją krakowską, a chłopaki z bloga Brona Cultura przywitają Was w Warszawie.

My startujemy o 18.00, w katowickim pubie Cybermachina, chłopaki o 19.00 – w krakowskim Hexie i warszawskim Level Upie. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniach poniżej.

Sponsorami katowickiej edycji są: The Armory, Duże Kubki, blog Life Geek, Cybermachina

Patronami katowickiej edycji są: PadTV, Grające Kobiety, PadPortal, Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach, Zjazd Twórców Gier

Do Pog(R)adania!

Wydarzenia na FB:

– Warszawa

– Katowice

– Kraków