Podsumowanie 2016 + najlepsze teksty na Life Geek

Podsumowanie 2016 + najlepsze teksty na Life Geek

Koniec roku. Czas podsumowań, planów, postanowień. Ten rok był dla bloga przedziwny. Kilka razy myślałam o zakończeniu przygody z Life Geek, a tygodnie zwątpienia przeplatały okresy wielkich planów i marzeń. 

Ostatecznie - możesz być spokojny. Blog ma się lepiej, niż kiedykolwiek, a w przyszłym roku chcę odpalić projekt, dzięki któremu mam nadzieję uzyskać stały przychód z Life Geek, a w konsekwencji - rozwinąć cały projekt.

Ale to na razie tajemnica. Po prostu trzymaj kciuki.

Zanim jednak plany się urzeczywistnią, pora spojrzeć wstecz. To był dla mnie zwariowany rok - przede wszystkim zawodowo. Z sukcesem zmieniłam pracę, nawiązałam też dużo fajnych współprac zupełnie niezwiązanych z blogiem. Prawdopodobnie odczułeś to spadkiem częstotliwości i jakości tekstów. Ja na pewno.

Z drugiej strony, ciągle szukam najlepszej drogi dla Life Geek. Wiem, że nigdy nie będzie to blog popkulturalny ani też zbiór recenzji - chociaż pisanie o filmach Marvela i recenzowanie kolejnych produkcji Netflixa prawdopodobnie przyniosłoby mi dużo łatwego ruchu na blogu. Ale nie jestem w tym dobra, nie jest to też my thing. Coraz mniej piszę o grach, chociaż ciągle jestem zapalonym graczem.

Powoli kiełkuje mi obraz tego, jak kolejne lata bloga mogą wyglądać. Wymaga to jeszcze trochę pracy i sporo planowania. Musisz mi wybaczyć, że jeszcze przez chwilę będę się z tym miotać. Ale mam nadzieję, że zostaniesz. :)

Last but not least, chciałam Ci pokazać najlepsze teksty na Life Geek - te, które Wy czytaliście najchętniej i te, które ja polubiłam najbardziej. Nie planuję pisać już niczego spektakularnego przez najbliższe kilka dni, a więc spokojnie możemy założyć, że lista się nie zmieni. :D

Najpopularniejsze teksty na Life Geek w 2016

Jak wycisnąć więcej z Netflixa? 15 sprawdzonych tricków

Tak, to właśnie w tym roku do Polski dumnie wkroczył Netflix. Nie byłabym sobą, gdybym nie podrzuciła Ci z tej okazji kilkunastu sprawdzonych tricków na korzystanie z tej platformy. I choć sporo z nich może być już nieaktualne (tekst powstał na początku roku), to co najmniej kilka będzie jeszcze na czasie. Sprawdź koniecznie! :)

Zen w geek stylu, czyli darmowe kolorowanki dla dorosłych

Ten rok stał kolorowankami. Sama przerobiłam ich kilkanaście. A dla Ciebie przygotowałam specjalną paczkę z odnalezionymi w sieci kolorowankami z komiksów, seriali, ksiażek. Wiem, że dzięki kolorowankom bloga zaczęło czytać sporo osób, których kredyt zaufania bardzo dużo dla mnie znaczy.

TOP 5 rozwijających aplikacji na smartfona

Uwielbiam się uczyć i rozwijać, także dzięki nowoczesnym technologiom. Cieszę się, że lubisz to też ty! Zestawienie najciekawszych smartfonowych aplikacji biło rekordy popularności na blogu. Obiecuję, że będzie takich więcej.

 

Mniej popularne teksty, które lubię

Szybciej, więcej, lepiej – czy MOBA staną się nowym królem sieciowej rozgrywki?

Bardzo "magazynowy" to tekst o tym, jak battle areny wygrywają z tradycyjnymi MMORPG. Pokazuje też jeden z kierunków, bardziej analitycznych, w który chciałabym z Life Geek iść.

 

Boczek: najbardziej geek potrawa na świecie

Tekst dobry z dwóch powodów. Po pierwsze, bo jest w nim boczek. Po drugie, bo to też spojrzenie z bo(cz)ku na geek kulturę, które ostatnio bardzo lubię.

 

Hackujemy pakowanie, czyli 10 sztuczek jak się pakować z głową

Zaprawdę powiadam ci, że wspomnisz ten tekst już przed następnymi wakacjami. Napisałam go w zasadzie dla samej siebie i korzystam z niego zawsze, gdy mam gdzieś pojechać. Warto go mieć w zakładkach, oj warto! :)