fbpx

DOŁĄCZ DO 4.03 I OSZCZĘDŹ 200 ZŁ

PROGRAM ONLINE | 4 MODUŁY I WORKBOOK

STABILNIE I PEWNIE ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES ONLINE, NAWET GDY MASZ NA TO GODZINĘ W TYGODNIU

Wyskaluj swój usługowy biznes do wymarzonych zarobków, nawet jeśli praca dla klientów zajmuje ci całe dnie i masz wrażenie, że nigdy nie robisz tego, co planujesz

Dowiedz się, jak usystematyzować marketing, sprzedaż i finanse w solobiznesie, by zawsze mieć czas na dochodowe projekty - i to bez zaniedbywania zleceń dla klientów i pracy po nocach. TAK, nawet, jeśli na rozwój firmy masz godzinę w tygodniu.

200 ZŁ TANIEJ TYLKO DO 04 MARCA! (ostatnia zniżka przed podwyżką cen)

PROWADZISZ USŁUGOWY BIZNES ONLINE I....

Liczba zadań, projektów i opcji, które mogą pomóc Ci rozwinąć firmę przyprawia Cię o zawrót głowy?

Pomiędzy pełną skrzynką mailową, zadaniami dla klientów oraz tworzeniem treści na social media nie masz czasu, żeby usiąść i zastanowić się nad tym, co można zrobić, by zacząć zarabiać więcej, pracując mniej.  

Nagle okazuje się, że praca zajmuje ci tyle czasu, że wpadasz w błędne koło

Nie masz kiedy zastanowić się nad strategią, która pomogłaby Ci pracować mniej, bo… siedzisz przy komputerze po 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Robisz coraz więcej, a zarobki ani drgną i powoli zaczynasz myśleć o etacie…

Nie masz pojęcia, co zrobić, by zorganizować swój biznes tak, by więcej zadań wydarzało się „na automacie”, więc między jednym zleceniem a drugim łapiesz się kolejnego „cudownego sposobu” na rozwój firmy.

Ale gubisz się w gąszczu możliwości, opcji, strategii. Nie wiesz, czy bardziej iść w rolki, mailing, a może social media. Tworzyć grupowe programy czy pracować z klientami. Dosłownie MARZYSZ, żeby ktoś wziął Cię za rękę i przeprowadził przez ten biznesowy gąszcz, bo czujesz, że twoja firma to chaos.  

Brzmi znajomo?

NIE, NIE SIEDZĘ W TWOJEJ GŁOWIE ;)

Czułam się tak samo zagubiona, kiedy ruszałam ze swoim biznesem. Marzyłam, żeby ktoś podpowiedział mi, co sprawdzi się najlepiej – bo pracowałam po kilkanaście godzin dziennie, a zarabiałam na waciki. 

Aż powiedziałam „dość”. Zamiast łapać się kolejnej genialnej marketingowej sztuczki, zaczęłam intencjonalnie przyglądać się firmie. Postanowiłam zainwestować przynajmniej godzinę w tygodniu na podsumowanie, planowanie działań i porządki. 

Zrozumiałam, że działanie bez planowania i analizy nie ma sensu, bo przepalam tylko czas, energię i kasę. Z żelazną konsekwencją raz w tygodniu poświęcałam czas na testy, planowanie nowych inicjatyw i bezlitosne usuwanie tego, co nie zbliża mnie do wizji biznesu, jakiej oczekuję. 

Dzięki temu już w pierwszym pełnym roku zbudowałam 6-cyfrową firmę edukacyjną, bez wcześniejszego biznesowego doświadczenia i studiów ekonomicznych. Dziś moja firma przyniosła ponad 1 milion złotych na produktach cyfrowych, a ja pracuję tylko 4 dni w tygodniu – mimo, że przychody rosną z miesiąca na miesiąc. 

I chcę się tą wiedzą podzielić z tobą.

SZYBKI WZROST DAŁO MI PRZEKONANIE, ŻE...

Żeby rozwinąć firmę, trzeba pracować NAD biznesem, a nie tylko W biznesie. Zacząć myśleć i planować jak CEO.

Innymi słowy…

Rozwój firmy wymaga strategii

Jeśli biznes ma rosnąć, więcej pracy nigdy nie jest rozwiązaniem. Kluczem do sukcesu jest strategia, którą stworzyć możesz tylko, jeśli zaczniesz regularnie sprawdzać  co działa najlepiej i bezlitośnie wycinać niepotrzebne projekty. 

Czas na planowanie nigdy nie jest stracony

Każde 10 minut planowania to godzina zaoszczędzona na pracy. A każda godzina poświęcona na planowanie w biznesie to lepsze priorytety – więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z budowania własnej firmy tak, by przynosiła radość, a nie wypalenie

Biznes to maraton, nie sprint

Właściciele zyskownych firm wiedzą, że nie da się pracować na wysokich obrotach przez wiele lat, czas nie jest z gumy, a szczęście trafia się rzadko. Dlatego metodycznie realizują swoje plany, stabilnie idąc w kierunku założonych celów. 

CO SIĘ STANIE, GDY ZACZNIESZ MYŚLEĆ I PLANOWAĆ JAK CEO?

Wyobraź sobie, że...

Wyobraź sobie, że masz strategię działania na wiele miesięcy do przodu i poukładaną firmę tak, że wreszcie nie czujesz się jej zakładnikiem, a szefem, który w spokoju realizuje swoje osobiste i zawodowe marzenia

CHCESZ MIEĆ TAK SAMO? PRZEDSTAWIAM...

Planuj jak CEO

Planuj jak CEO to program, z którym zaplanujesz marketing, sprzedaż, finanse i organizację swojego biznesu w tym i kolejnych latach tak, by biznes dawał Ci więcej pieniędzy i zostawiał dużo czasu (i energii!) na ich wydawanie. To prawdziwa instrukcja rozwijania firmy opartej o usługi i produkty online, by która zarabia więcej i daje mnóstwo satysfakcji... bez poświęcania jej całego czasu.

200 ZŁ TANIEJ TYLKO DO 04 MARCA! (ostatnia promocja przed podwyżką cen)

OPINIE O PLANUJ JAK CEO 1.0

Dzięki planowaniu przestałem pracować po 80h na tydzień i udało mi się zmniejszyć liczbę godzin pracy do 40h na tydzień.

To, że powinienem zabrać się za bary ze swoją firmą i przestać być tylko wyrobnikiem, wykiełkowało w mojej głowie już parę lat temu. Natomiast dopiero, gdy regularnie zacząłem mieć problemy z pieniędzmi, mimo że pracuję nawet po 80h na tydzień, stwierdziłem – nie, tutaj coś jest nie tak.

Od momentu, gdy wprowadziłem CEO Day przestałem pracować po 80h na tydzień i udało mi się zmniejszyć liczbę godzin pracy do 40h na tydzień, a kto wie – może uda się jeszcze mniej. Udało mi się także spłacić jeden z najgorszych kredytów który miałem – i to 3 m-ce przed terminem, bo dzięki lepszemu organizowaniu się mam znacznie, ale to znacznie więcej pieniędzy.

— MICHAŁ OSIŃSKI, WEBDESIGNER (PIXELS ON FIRE)

Pierwszy cyfrowy produkt, który przerobiłam od razu po zakupie

To chyba pierwszy cyfrowy produkt, który przerobiłam od razu, następnego dnia po zakupie. Checklisty wprowadziłam już do swojej Asany (mega praktyczne i szybkie rozwiązanie – super, że mogłam to zrobić jednym kliknięciem), a teraz dopasuje je do siebie i mojej firmy.

– MAŁGOSIA WOLSKA O PLANUJ JAK CEO 1.0

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Jak zacząć planować jak CEO? Co znajdziesz w kursie:

KROK 1

Wybierzesz priorytety, które pomogą Ci rozwijać się szybko

Zamiast dodawać jeszcze więcej do listy zadań, zrozumiesz co usunąć, by rozwijać firmę intencjonalnie i co jest najważniejsze na TERAZ, by osiągać twoje cele.

EFEKT MODUŁU: Wiesz, jakie są podstawowe priorytety do pracy „na teraz” (np. czy lepiej postawić na działania zasięgowe czy sprzedaż? Stawiać od razu na ceny premium czy zacząć od mniejszych? Delegować już czy za jakiś czas?), masz nowe pomysły na rozwój dzięki auto-audytowi firmy, rozumiesz jak podejmować decyzje o przyszłych projektach

KROK 2

Zaprojektujesz swoją strategiczną godzinę - CEO Day

Żeby priorytety nie zostały na papierze, zaprojektujesz swój tydzień tak, by znalazł się w nim czas na pracę CEO. 

EFEKT MODUŁU: Masz w kalendarzu (i w głowie) miejsce na CEO Day. Wiesz, jak ułożyć zadania, by czas na CEO Day magicznie nie rozpłynął się w powietrzu, bo masz na to procedurę. Jesteś po pierwszym, strategicznym planowaniu i wyciągnięciu wniosków.

KROK 3

Masz plan rozwoju na rok, uwzględniający twoje potrzeby, etap firmy i czas na pracę

Najpierw uporządkujesz działania w obszarze marketingu, sprzedaży i finansów, by potem stworzyć zbalansowany plan z konkretną listą zadań i terminami na najbliższe miesiące

EFEKT MODUŁU: Wiesz dokładnie co zrobić w przyszłym tygodniu, by twój miesięczny plan finansowy się spinał. Ograniczasz marketing do niezbędnych, kluczowych działań i przestajesz robić drugi etat w social media. Masz dokładnie rozpisany jeden lub kilka rozwojowych projektów, który pomoże Ci zrealizować najważniejsze biznesowe cele w tym momencie. Wiesz, jak podejść do swoich ambitnych planów, by móc je realizować mimo innych projektów i „zmiennej życie”. Masz większą jasność w działaniu i lekkość w prowadzeniu biznesu.

ModUŁ 4

Uporządkujesz swój dzień i tydzień pracy, by na planowaniu się nie skończyło

Strategicznie zaplanujesz tydzień, by mieć w nim czas na priorytety CEO, nie zaniedbując bieżących zadań oraz projektów dla klientów.

EFEKT MODUŁU: Twoje cele na rok przestają być postanowieniami noworocznymi i zaczynają iść do przodu tydzień po tygodniu. Praca w tygodniu jest uporządkowana i nie rozwleka się na cały dzień. Ograniczasz niepotrzebne zadania i skupiasz się tylko na priorytetach. Masz więcej czasu na rozwój firmy i więcej czasu dla siebie.

PONAD 1000 małych biznesów planuje jak ceo

DOSTĘP DO SPOŁECZNOŚCI SOLOPRZEDSIĘBIORCÓW

ŁATWO DOSTOSUJESZ DO SWOJEGO BIZNESU

DOSTĘP DO TREŚCI PRZEZ 6 MIESIĘCY

WYBIERZ PLANUJ JAK CEO I...

Nabierz rozpędu w swoim biznesie dzięki strategicznemu planowaniu

A dodatkowo dostajesz jeszcze...

Dołącz teraz, a dodatkowo otrzymasz wyjątkowe bonusy

Dołącz teraz, a dodatkowo otrzymasz wyjątkowe bonusy, w tym dostęp do warsztatów z planowania roku (bonus dostępny tylko w przedsprzedaży)

WARTOŚĆ 297 ZŁ

5 CHECKLIST CEO DO ORGANIZACJI

Checklisty z zadaniami pogrupowanymi według trzech etapów: PODSUMOWANIE, PORZĄDKI, PLANOWANIE, a także według kategorii (sklep, media społecznościowe, etc.) , dzięki którym uporządkujesz działania w swojej małej firmie w kilka chwil.

WARTOŚĆ 197 zł

SZABLONY DO ASANY, CLICKUP, NOTION

Każda z checklist została zaimplementowana do najpopularniejszych narzędzi do zadań, tak abyś od razu zabrał się do pracy z nimi, zamiast spędzać godziny na przepisywanie zadań. W pakiecie szablon do: Asana, Clickup, Notion i Canva.

WARTOŚĆ 97 ZŁ

69 DOCHODOWYCH ZADAŃ NA KAŻDY DZIEŃ

Zestaw konkretnych, dochodowych działań w 4 kluczowych obszarach, którymi warto zajmować się każdego dnia, by osiągnąć swoje finansowe i marketingowe cele z lekkością. Pomogą Ci nie tylko planować, ale i prowadzić firmę jak prawdziwy CEO. – strategicznie.

WARTOŚĆ 297 zł

2 SESJE Q&A (RAZ W MIESIĄCU)

W marcu i w kwietniu spotkamy się na 2 godzinnych sesjach Q&A w modelu „hot seat”, gdzie możesz zapytać o swoje najważniejsze wyzwania związane z planowaniem i rozwojem małego biznesu. 

WARTOŚĆ: BEZCENNA

DOSTĘP DO GRUPY WSPARCIA NA DISCORDZIE

Dołączysz do grupy moich klientów – osób, które jak ty budują stabilny, dochodowy biznes, bez ścigania się na liczbę lajków czy wyniki finansowe. To miejsce na zadawanie pytań i wzajemne wsparcie, świętowanie sukcesów i więcej!

warsztaty ceo day

WARTOŚĆ 197 ZŁ

TYLKO W PRZedsprzedaży - WSTĘP NA Warsztaty CEO Day

Bilet wstępu na interaktywne warsztaty CEO Day, na których wspólnie zaplanujemy następne 12 miesięcy. Zbudujesz strategię działania i wybierzesz najważniejsze projekty na 2024 rok!

Podsumowując, dołączając do Planuj jak CEO otrzymujesz:

Co dokładnie otrzymujesz?

Planuj jak CEO da Ci strategię działania na kolejne miesiące i realną kontrolę nad tym, jak działa twoja mała firma. Cały proces zaprojektowany jest tak, by pomóc ci wybrać priorytety i zmniejszyć liczbę godzin przed ekranem komputera.

Wyobraź sobie, że w następny kwartał wejdziesz z konkretnym planem jak zbudować życie i biznes marzeń, bo wreszcie wiesz, co doprowadzi cię do twoich celów – bez zgadywania i tracenia czasu.

TWOJA INWESTYCJA

497 zł

697 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 447 zł

TWOJA INWESTYCJA – TANIEJ TYLKO DO 4.03

497 zł

697 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 697 zł

649 zł

849zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 849 zł

TWOJA INWESTYCJA

697 zł

697 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 497 zł

OPINIE O PRODUKCIE

Oni już planują jak CEO w swoich biznesach

Oto, co o pierwszej wersji Planuj jak CEO mówią klienci:

natalia_s
5/5

Przez długi czas planowałam na kartce, bo było mi wygodniej, szybciej, poręczniej. Co więcej, nie miałam czasu na stworzenie i zaprojektowanie całego przepływu pracy. Planuj jak CEO odmieniło mój biznes. To, co jest najlepsze w tym produkcie to, to że jest to gotowe narzędzie do pracy, którego potrzebuje każdy przedsiębiorca.

- NATALIA STOJANOWSKA RADCZYNI PRAWNA

5/5

To obowiązkowe narzędzie każdego pracownika wiedzy. Jestem redaktorem, wydawcą, projektantem doświadczeń czytelniczych i szkoleniowcem, ale od głównego przedmiotu działań odciągają mnie ciągle  kwestie organizacyjne. Pakiet pomógł mi uporządkować działania, dostarczył wskazówek i gotowych rozwiązań dotyczących okresowego planowania. 

— TOMASZ P. BOCHEŃSKI
Pracownia edytorska WIELE KROPEK

5/5

Planuj jak CEO to jest genialne, praktyczne narzędzie. Checklisty poukładały mi dzień pracy, zaczynanie jej i kończenie oraz strategiczne działania. Dostajesz gotową checklistę, co zrobić, wrzucasz ją do swojego ulubionego narzędzia i po prostu robisz. Wiem, jak ciężko się planuje i podsumowuje, gdy trzeba opracować cały proces od zera – ale tu już go masz. Wystarczy wdrożyć!

— SYLWIA ROSPONDEK COPYWRITERKA

DLACZEGO WARTO?

Dzięki planuj jak CEO

Uporządkujesz firmę

Odkryjesz najważniejsze priorytety, dzięki czemu przestaniesz tyle pracować i skrócisz czas potrzebny do realizacji twoich biznesowych celów.

Oszczędzisz czas

Otrzymasz wskazówki, jak działać, by mieć więcej pieniędzy i klientów. A checklisty i materiały z kursu sprawią, że zastosowanie ich w twoim biznesie potrwa godzinę!

Oszczędzisz pieniądze

Tracisz pieniądze na nieefektywną komunikację, narzędzia, działania? Planuj jak CEO pokaże ci, z czego możesz zrezygnować i zredukować koszty.

Wejdziesz na nowy poziom rozwoju

Dzięki planowaniu twoja firma, zarobki i ilość wolnego czasu zacznie rosnąć szybciej. A ty uwolnisz się od „jedynego słusznego” sposobu promowania biznesu, bo znajdziesz swoją drogę.

Stworzysz strategiczny plan

Wyjdziesz z gotowym planem działania na najbliższe miesiące, uwzględniającym poziom twojego biznesu, a także otrzymasz narzędzia, dzięki którym z łatwością będziesz go realizować.

Zrobisz więcej bez delegowania

Nie czujesz potrzeby, by kogoś zatrudniać albo to jeszcze nie ten czas? Dzięki ułożeniu firmy z Planuj jak CEO i wyznaczeniu priorytetów twoja firma zacznie rozwijać się szybciej, nawet jeśli nie masz nikogo do pomocy.

Oni już kupili!

Ponad 1000 właścicieli solobiznesów korzysta z systemu planuj jak CEO

Z systemu "Planuj jak CEO" korzystają copywriterzy, edukatorzy, twórcy kursów, trenerzy biznesu, nauczyciele języków, dietetycy, prawnicy, marketingowcy, korektorzy i redaktorzy, wirtualne asystentki, coachowie, graficy, fotografowie i wiele innych!

opinia_planuj_jak_ceo
opinia o pjc20
paulina p o pjc 2.0

Nie możesz się zdecydować?

Zobacz, jak wygląda pakiet "od kuchni"!

KTO NAJLEPIEJ SKORZYSTA

Czy planuj jak CEO na pewno jest dla mnie?

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Natalia Dołżycka

Kiedy podjęłam decyzję o tym, by zacząć strategicznie i regularnie planować swój biznes w ramach CEO Day, w rok rozwinęłam biznes edukacyjny do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu twórców cyfrowych i pracowników wiedzy wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

W Planuj jak CEO zawarłam cały proces, który pozwala mi skalować firmę i zwiększać zasięg, bez rozbudowywania zespołu, pracy po godzinach i tańczenia w rolkach. 

Dzięki temu, że odważyłam się być nie tylko pracownikiem, ale i CEO w mojej małej firmie, mam biznes, który kocham, 6-cyfrowe przychody (które rosną z roku na rok), ale i czas na odpoczynek, hobby i Netflixa. ;)

Opinie o pracy ze mną

Dlaczego warto zaufać metodom Life Geek?

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością.
 
Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).
 
- Jan Szustak, tesktopia.pl

FAQ

Masz pytania o Planuj jak CEO?

 „Planuj jak CEO” 1.0 był zestawem checklist do przeprowadzenia CEO Day – uniwersalnym. Pracę nad tym, które zadania są wazne, a które nie, każdy musiał wykonać sam – Planuj jak CEO nie dawał tej pomocy.

Planuj jak CEO 2.0 to kompletny kurs z podstaw strategicznego prowadzenia małej firmy. Pokażę Ci w nim, które zadania ważne są na jakim etapie biznesu, by samodzielnie móc skonstruować takie CEO Day, które jest odpowiednie dla Ciebie. Stworzysz więc podstawy strategii w małym biznesie – w ułamku ceny konsultacji strategicznej.

Planuj jak CEO 1.0 nie jest już dostępny w sprzedaży.

Absolutnie nie.

CEO Bootcamp był jednorazowym programem i nie sprzedaję go teraz pod inną nazwą. ;)

W bootcampie schodziliśmy po kolei głęboko w każdy system w biznesie, ale nie uczyliśmy się ich układać. W PJC2.0 pokażę Ci, które systemy są dla ciebie najważniejsze na jakim etapie. CEO Bootcamp pokazywał klocki, PJC2.0 pokazuje, jak z nich ułożyć zamek.;)

Absolutnie nie! Wprawdzie  „Planuj jak CEO” zawiera szablony do Canva, Asany, Trello, Notion i ClickUp, ale w paczce znajdziesz też zwykły plik tekstowy, który możesz zaimplementować gdzie tylko chcesz! Technologia nie ma znaczenia, znaczenie ma wyłącznie system – i to, by zacząć strategicznie myśleć o swoim małym e-biznesie.

Tak! Jeśli chcesz od razu wyrobić sobie dobry nawyk dbania o własny biznes, analizowania tego, co się w nim dzieje, wyciągania wniosków i podejmowania lepszych biznesowych decyzji, to jak najbardziej!

Planuj jak CEO przeznaczony jest dla coachów, trenerów, konsultantów i ekspertów sprzedających wiedzę w internecie – bo z takimi biznesami pracuję. Będzie miał ograniczoną skuteczność w e-commerce, a nie sprawdzi się w MLM czy biznesach stacjonarnych.

Nie.

Żadne biznesowe programy nie są dostępne w ramach Wirtualnego Coworkingu.

Dostęp do Planuj jak CEO otrzymujesz na 6 miesięcy od dnia zakupu. W trakcie akcji promocyjnych niektóre bonusy mogą mieć ograniczenia czasowe, tj. być dostępne np. na kwartał (jak warsztaty CEO Day).

Dostęp do programu jest natychmiastowy.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie. Jeśli mieszkasz za granicą, dokonaj zakupu bez faktury i wyślij nam swoje dane na adres sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do nas na hej@lifegeek.pl – na pewno pomożemy!

Jeszcze zwlekasz z decyzją?

Mam dla ciebie kilka słów na koniec...

Zainwestowanie w ten program  (w cenie godzinnej konsultacji u trenera biznesu) to decyzja o tym, jaką firmę chcesz prowadzić od dzisiaj.

Pomyśl, ile czasu i pieniędzy tracisz obecnie: działając bez planu i pomysłu, jak rozwinąć biznes? Ile jeszcze energii masz, by próbować ciągle nowych „sztuczek”, licząc na to, że któraś wreszcie wypali? Ile kursów o zupełnie niepotrzebnych elementach prowadzenia biznesu masz na dysku, bo uczysz się rzeczy, które potem i tak nie przynoszą pieniędzy ani klientów?

A co, gdyby…

Stworzenie dobrego, strategicznego planu dałoby ci pewność, w którą stronę iść, by stabilnie się rozwijać? Gdyby twoja lista zadań zmalała o połowę (mam nadzieję, że przykłady moich klientów pokazały Ci, że to jest możliwe)? Gdyby twój biznes wreszcie stał się przewidywalny i spokojny?  Taki, który nie przyprawia cię o ból głowy, od którego możesz odpocząć popołudniami i w weekendy i WRESZCIE wrócić do zakurzonego hobby – na które masz nie tylko czas, ale i pieniądze?

Dobrych biznesów nie buduje się wypełnioną po brzegi listą zadań. Buduje się dobrą strategią i mądrymi celami. 

Jeśli zależy ci na tym, by faktycznie przejąć kontrolę nad swoją firmą, zanim ona do reszty przejmie kontrolę nad tobą, to:

anna_gredecka

Planuj jak CEO sprawiło, że odzyskałam życie, jakiego nie miałam od 7 lat

Planuj jak CEO pokazał, jak bardzo mój biznes nie działa i dlaczego tak się dzieje. Stworzyłam listy zadań, a dzięki podsumowaniom wiedziałam ile zrobiłam, a ile jeszcze mi brakuje. Zyskałam więcej czasu, mimo że robiłam sporo każdego dnia. Nie pracuję już po 12-14h. Wreszcie mój tydzień mieści się w 40h, mam wolne weekendy i wieczory.

— ANNA GREDECKA, TŁUMACZKA (opinia o PJC 1.0)

Naucz się systemu planowania w małym biznesie, który da Ci
więcej pieniędzy, czasu i pozwoli stabilnie rozwijać twoją firmę

Zamień chaos na produktywne, poukładane działania, dzięki którym odzyskasz spokój i czas, zaczniesz działać strategicznie

UWAGA! To jest przedsprzedaż! Dostęp do programu od 12.2023

Cena obowiązuje do 04.03 do 23:59

497 zł

697 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 697 zł

TYLKO DO 04.03!

649 zł

849 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 849 zł

TYLKO DO 04.03!

ILE TO KOSZTUJE?

697 zł

© 2023. Life Geek Wszystkie prawa zastrzeżone  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  REGULAMIN SPRZEDAŻY