Planuj jak CEO 2

Scale without being salesy

You wish someone would just take you by the hand and guide you through each step in order.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis fermentum tellus nec nunc sollicitudin blandit. Aenean in augue ante efficitur dui suscipit. Quisque faucibus viverra arcu quis euismod.

Fusce sit amet nisi elit. Cras aliquet fringilla risus, non hendrerit ex euismod vel. Pellentesque nec mi erat. Fusce at efficitur est tempus luctus magna convallis libero. Curabitur non placerat arcu. Nullam augue ligula, aliquam nec neque vitae.

The heading here

Lorem ipsum dolor sitamet, consectetur adipiscing elit. Sed vel metus dui. Praesent erat sed nisi rhoncus.

The heading here

Lorem ipsum dolor sitamet, consectetur adipiscing elit. Sed vel metus dui. Praesent erat sed nisi rhoncus.

The heading here

Lorem ipsum dolor sitamet, consectetur adipiscing elit. Sed vel metus dui. Praesent erat sed nisi rhoncus.

DOŁĄCZ W PRZEDSPRZEDAŻY I OSZCZĘDŹ 250 ZŁ

PROGRAM ONLINE | 4 MODUŁY I WORKBOOK

STWÓRZ PLAN STABILNEGO ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU

...nawet jeśli praca dla klientów zajmuje ci całe dnie lub dopiero zaczynasz

Naucz się planować strategicznie i stwórz własny CEO Day, dzięki któremu zaczniesz stabilnie zwiększać przychody i regularnie pracować nad rozwojem biznesu. Bez zaniedbywania pracy dla klientów i pracy po nocach.

250 ZŁ TANIEJ TYLKO DO 27 LISTOPADA!

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
PROWADZISZ USŁUGOWY BIZNES ONLINE I....

Liczba zadań, projektów i spraw, o które trzeba dbać w firmie przyprawia Cię o zawrót głowy?

Pomiędzy pełną skrzynką mailową, zadaniami dla klientów oraz tworzeniem treści na social media nie masz czasu, żeby usiąść i zastanowić się nad tym, co można zrobić, by zacząć zarabiać więcej, pracując mniej.  

Nagle okazuje się, że praca zajmuje ci tyle czasu, że wpadasz w błędne koło

Nie masz kiedy zastanowić się nad strategią, która pomogłaby Ci pracować mniej, bo… siedzisz przy komputerze po 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Robisz coraz więcej, a zarobki ani drgną i powoli zaczynasz myśleć o etacie…

Nie masz pojęcia, co zrobić, by zorganizować swój biznes tak, by więcej zadań wydarzało się “na automacie”, więc między jednym zleceniem a drugim łapiesz się kolejnego “cudownego sposobu” na rozwój firmy.

Ale gubisz się w gąszczu możliwości, opcji, strategii. Nie wiesz, czy bardziej iść w rolki, mailing, a może social media. Tworzyć grupowe programy czy pracować z klientami. Dosłownie MARZYSZ, żeby ktoś wziął Cię za rękę i przeprowadził przez ten biznesowy gąszcz, bo czujesz, że twoja firma to chaos.  

Brzmi znajomo?

NIE, NIE SIEDZĘ W TWOJEJ GŁOWIE ;)

Czułam się tak samo zagubiona, kiedy ruszałam ze swoim biznesem. Marzyłam, żeby ktoś podpowiedział mi, co sprawdzi się najlepiej – bo pracowałam po kilkanaście godzin dziennie, a zarabiałam na waciki. 

Aż powiedziałam “dość”. Zamiast łapać się kolejnej genialnej marketingowej sztuczki, zaczęłam intencjonalnie przyglądać się firmie. Postanowiłam zainwestować przynajmniej godzinę w tygodniu na podsumowanie, planowanie działań i porządki. 

Zrozumiałam, że działanie bez planowania i analizy nie ma sensu, bo przepalam tylko czas, energię i kasę. Z żelazną konsekwencją raz w tygodniu poświęcałam czas na testy, planowanie nowych inicjatyw i bezlitosne usuwanie tego, co nie zbliża mnie do wizji biznesu, jakiej oczekuję. 

Dzięki temu już w pierwszym pełnym roku zbudowałam 6-cyfrową firmę edukacyjną, bez wcześniejszego biznesowego doświadczenia i studiów ekonomicznych. Dziś moja firma przyniosła ponad 1 milion złotych na produktach cyfrowych, a ja pracuję tylko 4 dni w tygodniu – mimo, że przychody rosną z miesiąca na miesiąc. 

I chcę się tą wiedzą podzielić z tobą.

SZYBKI WZROST DAŁO MI PRZEKONANIE, ŻE...

Żeby rozwinąć firmę, trzeba pracować NAD biznesem, a nie tylko W biznesie. Zacząć myśleć i planować jak CEO.

Innymi słowy…

Rozwój firmy wymaga strategii

Jeśli biznes ma rosnąć, więcej pracy nigdy nie jest rozwiązaniem. Kluczem do sukcesu jest strategia, którą stworzyć możesz tylko, jeśli zaczniesz regularnie sprawdzać  co działa najlepiej i bezlitośnie wycinać niepotrzebne projekty. 

Czas na planowanie nigdy nie jest stracony

Każde 10 minut planowania to godzina zaoszczędzona na pracy. A każda godzina poświęcona na planowanie w biznesie to lepsze priorytety – więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z budowania własnej firmy tak, by przynosiła radość, a nie wypalenie

Biznes to maraton, nie sprint

Właściciele zyskownych firm wiedzą, że nie da się pracować na wysokich obrotach przez wiele lat, czas nie jest z gumy, a szczęście trafia się rzadko. Dlatego metodycznie realizują swoje plany, stabilnie idąc w kierunku założonych celów. 

CO SIĘ STANIE, GDY ZACZNIESZ MYŚLEĆ I PLANOWAĆ JAK CEO?

Wyobraź sobie, że...

Wyobraź sobie, że masz strategię działania na wiele miesięcy do przodu i poukładaną firmę tak, że wreszcie nie czujesz się jej zakładnikiem, a szefem, który w spokoju realizuje swoje osobiste i zawodowe marzenia

CHCESZ MIEĆ TAK SAMO? PRZEDSTAWIAM...

Planuj jak CEO 2.0

Planuj jak CEO to 4-modułowy kurs online do samodzielnej pracy, z którym stworzysz strategię działania i zorganizujesz zaplecze biznesu, by zacząć pracować mniej, a zarabiać więcej. To prawdziwa instrukcja zarządzania i rozwijania usługowego biznesu online tak, by przynosił więcej pieniędzy i satysfakcji... bez poświęcania mu całego czasu.

250 ZŁ TANIEJ TYLKO DO 27 LISTOPADA!

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

OPINIE O PLANUJ JAK CEO 1.0

Dzięki planowaniu przestałem pracować po 80h na tydzień i udało mi się zmniejszyć liczbę godzin pracy do 40h na tydzień.

To, że powinienem zabrać się za bary ze swoją firmą i przestać być tylko wyrobnikiem, wykiełkowało w mojej głowie już parę lat temu. Natomiast dopiero, gdy regularnie zacząłem mieć problemy z pieniędzmi, mimo że pracuję nawet po 80h na tydzień, stwierdziłem – nie, tutaj coś jest nie tak.

Od momentu, gdy wprowadziłem CEO Day przestałem pracować po 80h na tydzień i udało mi się zmniejszyć liczbę godzin pracy do 40h na tydzień, a kto wie – może uda się jeszcze mniej. Udało mi się także spłacić jeden z najgorszych kredytów który miałem – i to 3 m-ce przed terminem, bo dzięki lepszemu organizowaniu się mam znacznie, ale to znacznie więcej pieniędzy.

— MICHAŁ OSIŃSKI, WEBDESIGNER (PIXELS ON FIRE)

Pierwszy cyfrowy produkt, który przerobiłam od razu po zakupie

To chyba pierwszy cyfrowy produkt, który przerobiłam od razu, następnego dnia po zakupie. Checklisty wprowadziłam już do swojej Asany (mega praktyczne i szybkie rozwiązanie – super, że mogłam to zrobić jednym kliknięciem), a teraz dopasuje je do siebie i mojej firmy.

– MAŁGOSIA WOLSKA O PLANUJ JAK CEO 1.0

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Jak zacząć planować jak CEO? Co znajdziesz w kursie:

MODUŁ 1

Zostań CEO swojej firmy

Zrozumiesz, czym różni się praca W biznesie od pracy NAD biznesem. Poznasz najważniejsze elementy sprawnego planowania.

ModuŁ 2

Zaprojektuj swój CEO Day

Poznasz podstawy planowania w biznesie oraz koncepcję CEO Day, z którą wprowadzisz niezbędne zmiany w życiu i biznesie.

ModuŁ 3

Zacznij planować jak CEO

Stworzysz swój proces przeprowadzania CEO Day i zdecydujesz, które z jego elementów chcesz wykorzystać przy budowaniu stabilnego biznesu

ModUŁ 4

Prowadź firmę jak CEO

Strategicznie uporządkujesz swój tydzień tak, by mieć w nim czas na priorytety CEO, nie zaniedbując bieżących zadań oraz projektów dla klientów.

blisko 600 małych biznesów planuje jak ceo

DOSTĘP DO SPOŁECZNOŚCI SOLOPRZEDSIĘBIORCÓW

ŁATWO DOSTOSUJESZ DO SWOJEGO BIZNESU

DOŻYWOTNI DOSTĘP DO TREŚCI

WYBIERZ PLANUJ JAK CEO I...

Nabierz rozpędu w swoim biznesie dzięki strategicznemu planowaniu

A dodatkowo dostajesz jeszcze...

Dołącz teraz, a dodatkowo otrzymasz wyjątkowe bonusy

Dołącz teraz, a dodatkowo otrzymasz wyjątkowe bonusy, w tym dostęp do warsztatów z planowania roku (bonus dostępny tylko w przedsprzedaży)

WARTOŚĆ 297 ZŁ

5 CHECKLIST CEO DO ORGANIZACJI

Checklisty z zadaniami pogrupowanymi według trzech etapów: PODSUMOWANIE, PORZĄDKI, PLANOWANIE, a także według kategorii (sklep, media społecznościowe, etc.) , dzięki którym uporządkujesz działania w swojej małej firmie w kilka chwil.

WARTOŚĆ 197 zł

SZABLONY DO ASANY, CLICKUP, NOTION

Każda z checklist została zaimplementowana do najpopularniejszych narzędzi do zadań, tak abyś od razu zabrał się do pracy z nimi, zamiast spędzać godziny na przepisywanie zadań. W pakiecie szablon do: Asana, Clickup, Notion i Canva

WARTOŚĆ 97 ZŁ

69 DOCHODOWYCH ZADAŃ NA KAŻDY DZIEŃ

Zestaw konkretnych, dochodowych działań w 4 kluczowych obszarach, którymi warto zajmować się każdego dnia, by osiągnąć swoje finansowe i marketingowe cele z lekkością. Pomogą Ci nie tylko planować, ale i prowadzić firmę jak prawdziwy CEO. – strategicznie.

WARTOŚĆ 297 zł

3 SESJE Q&A (RAZ W MIESIĄCU)

Przez pierwsze 3 miesiące od startu spotkamy się na 3 godzinnych sesjach Q&A w modelu “hot seat”, gdzie możesz zapytać o swoje najważniejsze wyzwania związane z planowaniem i rozwojem małego biznesu. 

WARTOŚĆ: BEZCENNA

DOSTĘP DO GRUPY WSPARCIA NA DISCORDZIE

Dołączysz do grupy moich klientów – osób, które jak ty budują stabilny, dochodowy biznes, bez ścigania się na liczbę lajków czy wyniki finansowe. To miejsce na zadawanie pytań i wzajemne wsparcie, świętowanie sukcesów i więcej!

warsztaty ceo day

WARTOŚĆ 197 ZŁ

TYLKO W PRZedsprzedaży - WSTĘP NA Warsztaty CEO Day

Bilet wstępu na interaktywne warsztaty CEO Day, na których wspólnie zaplanujemy następne 12 miesięcy. Zbudujesz strategię działania i wybierzesz najważniejsze projekty na 2024 rok!

Podsumowując, dołączając do Planuj jak CEO 2.0. otrzymujesz:

Planuj jak CEO to dla biznesu jak wyprawka dla niemowlaka

Planuj jak CEO to dla biznesu jak wyprawka dla niemowlaka. Startując w wyprawę pod tytułem "własny biznes" po prostu trzeba mieć to narzędzie na wyposażeniu. Przyda Ci się także, gdy masz biznes od jakiegoś czasu, ale wszystko Ci się rozłazi i na wszystko brakuje czasu. To nie tylko wielka pomoc na co dzień, ale i mapa, która pomaga wrócić na właściwy tor, gdy się pogubisz.

Aga Zalewska
Prawniczka, Przedsiębiorczyni Legalnie na onlajnie o Planuj jak CEO 1.0

Co dokładnie otrzymujesz?

Planuj jak CEO da Ci strategię działania na kolejne miesiące i realną kontrolę nad tym, jak działa twoja mała firma. Cały proces zaprojektowany jest tak, by pomóc ci wybrać priorytety i zmniejszyć liczbę godzin przed ekranem komputera.

Wyobraź sobie, że w nowy rok wejdziesz z konkretnym planem jak zbudować życie i biznes marzeń, bo wreszcie wiesz, co doprowadzi cię do twoich celów – bez zgadywania i tracenia czasu.

CENA PRZEDSPRZEDAŻOWA ZNIKA ZA…

697 zł

447 zł

1997 zł

1747 zł

CENA PRZEDSPRZEDAŻOWA ZNIKA ZA…

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

447 zł

697 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 697 zł

TYLKO DO 27.11

1747 zł

1997 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1997 zł

TYLKO DO 27.11 / 5 1 miejsCE

ILE TO KOSZTUJE?

697 zł

OPINIE O PRODUKCIE

Oni już planują jak CEO w swoich biznesach

Oto, co o pierwszej wersji Planuj jak CEO mówią klienci:

5/5

Przez długi czas planowałam na kartce, bo było mi wygodniej, szybciej, poręczniej. Co więcej, nie miałam czasu na stworzenie i zaprojektowanie całego przepływu pracy. Planuj jak CEO odmieniło mój biznes. To, co jest najlepsze w tym produkcie to, to że jest to gotowe narzędzie do pracy, którego potrzebuje każdy przedsiębiorca.

- NATALIA STOJANOWSKA RADCZYNI PRAWNA

5/5

To obowiązkowe narzędzie każdego pracownika wiedzy. Jestem redaktorem, wydawcą, projektantem doświadczeń czytelniczych i szkoleniowcem, ale od głównego przedmiotu działań odciągają mnie ciągle  kwestie organizacyjne. Pakiet pomógł mi uporządkować działania, dostarczył wskazówek i gotowych rozwiązań dotyczących okresowego planowania. 

— TOMASZ P. BOCHEŃSKI
Pracownia edytorska WIELE KROPEK

5/5

Planuj jak CEO to jest genialne, praktyczne narzędzie. Checklisty poukładały mi dzień pracy, zaczynanie jej i kończenie oraz strategiczne działania. Dostajesz gotową checklistę, co zrobić, wrzucasz ją do swojego ulubionego narzędzia i po prostu robisz. Wiem, jak ciężko się planuje i podsumowuje, gdy trzeba opracować cały proces od zera – ale tu już go masz. Wystarczy wdrożyć!

— SYLWIA ROSPONDEK COPYWRITERKA

DLACZEGO WARTO?

Dzięki planuj jak CEO 2.0

Uporządkujesz firmę

Odkryjesz najważniejsze priorytety, dzięki czemu przestaniesz tyle pracować i skrócisz czas potrzebny do realizacji twoich biznesowych celów.

Oszczędzisz czas

Otrzymasz wskazówki, jak działać, by mieć więcej pieniędzy i klientów. A checklisty i materiały z kursu sprawią, że zastosowanie ich w twoim biznesie potrwa godzinę!

Oszczędzisz pieniądze

Tracisz pieniądze na nieefektywną komunikację, narzędzia, działania? Planuj jak CEO pokaże ci, z czego możesz zrezygnować i zredukować koszty.

Wejdziesz na nowy poziom rozwoju

Dzięki planowaniu twoja firma, zarobki i ilość wolnego czasu zacznie rosnąć szybciej. A ty uwolnisz się od “jedynego słusznego” sposobu promowania biznesu, bo znajdziesz swoją drogę.

Stworzysz strategiczny plan

Wyjdziesz z gotowym planem działania na najbliższe miesiące, uwzględniającym poziom twojego biznesu, a także otrzymasz narzędzia, dzięki którym z łatwością będziesz go realizować

Zrobisz więcej bez delegowania

Nie czujesz potrzeby, by kogoś zatrudniać albo to jeszcze nie ten czas? Dzięki ułożeniu firmy z Planuj jak CEO i wyznaczeniu priorytetów twoja firma zacznie rozwijać się szybciej, nawet jeśli nie masz nikogo do pomocy.

Oni już kupili!

Ponad 600 osób korzysta z systemu planuj jak CEO

Z "Planuj jak CEO" korzystają copywriterzy, edukatorzy, twórcy kursów, trenerzy biznesu, rękodzielnicy, właściciele sklepów, wirtualne asystentki, coachowie, graficy, fotografowie, naukowcy i wiele innych!

opinia_planuj_jak_ceo
To jest genialne!

Dzięki Ci bardzo piękne za genialny w swej prostocie pakiet paczki CEO. To było coś, czego było mi potrzeba. Od teraz już nie muszę się zastanawiać co i kiedy robić, bo WSZYSTKO MAM w formie checklist i to jest genialne. Od teraz moje poranki czy jak Ty to nazywasz "spotkania 1 na 1 z samym sobą" będą proste i wierzę, że jeszcze bardziej produktywne.

Michał Marini
Wirtualny asystent

Nie możesz się zdecydować?

Zobacz, jak wygląda pakiet "od kuchni"!

KTO NAJLEPIEJ SKORZYSTA

Czy planuj jak CEO na pewno jest dla mnie?

To oszczędność miesięcy albo może i lat

Ten produkt to oszczędność miesięcy albo może i lat sukcesywnych, regularnych działań i przyglądania się, czy to faktycznie to, co chcieliśmy osiągnąć. W dodatku od profesjonalistki, która sama ma firmę oraz niezwykłą zdolność przekuwania obserwacji w praktyczne rozwiązania i umiejętność zebrania, opracowania i podania wszystkiego tak, że człowiek po prostu nie może się doczekać pracy z tymi materiałami.

Anna Gwizdowska
Korektorka, redaktorka, copywriterka
O planuj jak CEO 1.0

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Natalia Dołżycka

Kiedy podjęłam decyzję o tym, by zacząć strategicznie i regularnie planować swój biznes w ramach CEO Day, w rok rozwinęłam biznes edukacyjny do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu twórców cyfrowych i pracowników wiedzy wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

W Planuj jak CEO zawarłam cały proces, który pozwala mi skalować firmę i zwiększać zasięg, bez rozbudowywania zespołu, pracy po godzinach i tańczenia w rolkach. 

Dzięki temu, że odważyłam się być nie tylko pracownikiem, ale i CEO w mojej małej firmie, mam biznes, który kocham, 6-cyfrowe przychody (które rosną z roku na rok), ale i czas na odpoczynek, hobby i Netflixa. ;)

Opinie o pracy ze mną

Dlaczego warto zaufać metodom Life Geek?

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością.
 
Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).
 
- Jan Szustak, tesktopia.pl

FAQ

Masz pytania o Planuj jak CEO 2.0?

 “Planuj jak CEO” 1.0 był zestawem checklist do przeprowadzenia CEO Day – uniwersalnym. Pracę nad tym, które zadania są wazne, a które nie, każdy musiał wykonać sam – Planuj jak CEO nie dawał tej pomocy.

Planuj jak CEO 2.0 to kompletny kurs z podstaw strategicznego prowadzenia małej firmy. Pokażę Ci w nim, które zadania ważne są na jakim etapie biznesu, by samodzielnie móc skonstruować takie CEO Day, które jest odpowiednie dla Ciebie. Stworzysz więc podstawy strategii w małym biznesie – w ułamku ceny konsultacji strategicznej.

Absolutnie nie.

CEO Bootcamp był jednorazowym programem i nie sprzedaję go teraz pod inną nazwą. ;)

W bootcampie schodziliśmy po kolei głęboko w każdy system w biznesie, ale nie uczyliśmy się ich układać. W PJC2.0 pokażę Ci, które systemy są dla ciebie najważniejsze na jakim etapie. CEO Bootcamp pokazywał klocki, PJC2.0 pokazuje, jak z nich ułożyć zamek.;)

Absolutnie nie! Wprawdzie  “Planuj jak CEO” zawiera szablony do Canva, Asany, Trello, Notion i ClickUp, ale w paczce znajdziesz też zwykły plik tekstowy, który możesz zaimplementować gdzie tylko chcesz! Technologia nie ma znaczenia, znaczenie ma wyłącznie system – i to, by zacząć strategicznie myśleć o swoim małym e-biznesie.

Tak! Jeśli chcesz od razu wyrobić sobie dobry nawyk dbania o własny biznes, analizowania tego, co się w nim dzieje, wyciągania wniosków i podejmowania lepszych biznesowych decyzji, to jak najbardziej!

Planuj jak CEO przeznaczony jest dla coachów, trenerów, konsultantów i ekspertów sprzedających wiedzę w internecie – bo z takimi biznesami pracuję. Będzie miał ograniczoną skuteczność w e-commerce, a nie sprawdzi się w MLM czy biznesach stacjonarnych.

Nie.

Żadne biznesowe programy nie są dostępne w ramach Wirtualnego Coworkingu.

Dostęp do Planuj jak CEO jest nieograniczony czasowo, tj. masz do niego dostęp tak długo, jak działa platforma kursowa. W trakcie akcji promocyjnych niektóre bonusy mogą mieć ograniczenia czasowe, tj. być dostępne np. na kwartał (jak warsztaty CEO Day)

Obecnie trwa przedsprzedaż, co oznacza, że program w całości dostarczony zostanie pod koniec listopada. Jeśli kupujesz po okresie przedsprzedaży, dostęp do programu jest natychmiastowy

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie. Jeśli mieszkasz za granicą, dokonaj zakupu bez faktury i wyślij nam swoje dane na adres sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do nas na hej@lifegeek.pl – na pewno pomożemy!

Jeszcze zwlekasz z decyzją?

Mam dla ciebie kilka słów na koniec...

Zainwestowanie w ten program  (w cenie godzinnej konsultacji u trenera biznesu) to decyzja o tym, jaką firmę chcesz prowadzić od dzisiaj.

Pomyśl, ile czasu i pieniędzy tracisz obecnie: działając bez planu i pomysłu, jak rozwinąć biznes? Ile jeszcze energii masz, by próbować ciągle nowych “sztuczek”, licząc na to, że któraś wreszcie wypali? Ile kursów o zupełnie niepotrzebnych elementach prowadzenia biznesu masz na dysku, bo uczysz się rzeczy, które potem i tak nie przynoszą pieniędzy ani klientów?

A co, gdyby…

Stworzenie dobrego, strategicznego planu dałoby ci pewność, w którą stronę iść, by stabilnie się rozwijać? Gdyby twoja lista zadań zmalała o połowę (mam nadzieję, że przykłady moich klientów pokazały Ci, że to jest możliwe)? Gdyby twój biznes wreszcie stał się przewidywalny i spokojny?  Taki, który nie przyprawia cię o ból głowy, od którego możesz odpocząć popołudniami i w weekendy i WRESZCIE wrócić do zakurzonego hobby – na które masz nie tylko czas, ale i pieniądze?

Dobrych biznesów nie buduje się wypełnioną po brzegi listą zadań. Buduje się dobrą strategią i mądrymi celami. 

Jeśli zależy ci na tym, by faktycznie przejąć kontrolę nad swoją firmą, zanim ona do reszty przejmie kontrolę nad tobą, to:

Planuj jak CEO sprawiło, że odzyskałam życie, jakiego nie miałam od 7 lat

Planuj jak CEO pokazał, jak bardzo mój biznes nie działa i dlaczego tak się dzieje. Stworzyłam listy zadań, a dzięki podsumowaniom wiedziałam ile zrobiłam, a ile jeszcze mi brakuje. Zyskałam więcej czasu, mimo że robiłam sporo każdego dnia. Nie pracuję już po 12-14h. Wreszcie mój tydzień mieści się w 40h, mam wolne weekendy i wieczory.

— ANNA GREDECKA, TŁUMACZKA (opinia o PJC 1.0)

Naucz się systemu planowania w małym biznesie, który da Ci
więcej pieniędzy, czasu i pozwoli stabilnie rozwijać twoją firmę

Zamień chaos na produktywne, poukładane działania, dzięki którym odzyskasz spokój i czas, zaczniesz działać strategicznie

UWAGA! To jest przedsprzedaż! Dostęp do programu od 12.2023

Cena przedsprzedażowa znika za...

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

447 zł

697 zł

TYLKO DO 27.11!

1747 zł

1997 zł

TYLKO DO 27.11! / 5 miejsc

ILE TO KOSZTUJE?

697 zł

© 2023. Life Geek Wszystkie prawa zastrzeżone  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  REGULAMIN SPRZEDAŻY