fbpx

OSOBISTE CELE WŁAŚCICIELA SOLOBIZNESU

ZOSTAW E-MAIL, BY POBRAĆ SWÓJ DARMOWY EGZEMPLARZ TERAZ

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Dołącz do nas!

Czego nauczysz się na szkoleniu "4 kroki do stabilnego rozwoju małego biznesu"?

Jak przestać pracować ciężej w biznesie, a ciągle mieć wyniki

I skupić się wyłącznie na tym, co najważniejsze (i jak te priorytety znaleźć!).

Dlaczego ponad 80% małych biznesów ma problem ze stabilnymi zarobkami i dopływem klientów…

… i co robi pozostałe 20%, by mieć dochody, jakie chcą, kolejkę klientów chętnych do pracy oraz… czas dla siebie i rodziny.

Jakie są 4 najważniejsze filary stabilnego biznesu

Pokażę ci, jakie 4 systemy są konieczne, by firma działała jak dobrze naoliwiona maszyna i przynosiła ci satysfakcję i pieniądze, a nie tylko stres i nadgodziny.

W jaki sposób nieświadomie sabotujesz swoje zarobki i biznesowy rozwój, mimo że chcesz jak najlepiej

I jaka jest najważniejsza zmiana, którą możesz wprowadzić zaraz po szkoleniu, by przestać to robić (wskazówka: to nie ma nic wspólnego z twoimi umiejętnościami!).

Szkolenie już 23 maja o 20:00!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

To szkolenie jest dla ciebie, jeśli...

Pracujesz jednoosobowo lub w mikro zespole i czujesz, że praca na swoim zaczyna cię przytłaczać.

Chcesz uporządkować pracę, wyrwać się z bieżączek i wreszcie stworzyć PLAN, który możesz ze spokojem realizować tydzień po tygodniu.

Szukasz sposobów, jak ustabilizować przychody, by kolejne wydarzenia na świecie czy sytuacja gospodarcza nie oznaczały dla niego być albo nie być.

Masz dość działania po omacku i szukasz drogowskazu, z którym łatwo rozwiniesz firmę, nie pracując więcej.

Chcesz więcej wolności i czasu i nie chcesz budować ogromnej firmy, a taką, która daje ci przestrzeń na robienie tego, co kochasz, ale też… na odpoczynek i Netflixa.

O autorce

Natalia Dołżycka
Jestem mentorką online’owych solobiznesów usługowych i eksperckich, strateżką oraz założycielką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu dla freelancerów i biznesów online. Uczę, jak zaprojektować małą firmę, by robić to co się kocha, ale nie poświęcać temu całego czasu. 

Uwielbiam pracować z małymi biznesami, pomagając im pracować mniej i zarabiać więcej. Chcę pokazać ci, że prowadzenie firmy nie musi wiązać się z długimi godzinami przy komputerze, a ty możesz mieć dochodowy biznes ORAZ czas na życie.

Po 10 latach jako managerka w branży IT zrozumiałam, że praca nie jest moim całym życiem. Że chcę znowu zakochać się w tym, co robię, ale mieć też czas na spacery z psami, wieczory przy konsoli z mężem, długie rozmowy z przyjaciółmi podczas wędrówek po górach.

Zredefiniowałam to, co rozumiem pod pojęciem sukcesu. Skupiłam się na organizacji siebie i firmy tak, by biznes nie przeszkadzał mi w życiu. Dziś nie tylko pracuję połowę mniej, niż kiedyś, ale zamieniam moich klientów ze zmęczonych freelancerów we właścicieli dochodowych i sprawnie działających solobiznesów. 

LG_cowork_2021_dokampanii

Osobiste cele soloprzedsiębiorcy

Pobierz darmową checklistę teraz i zorganizuj swój mały biznes!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Czy warto?

© 2023. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone