Okazje tygodnia: PlayStation 4, telefony Xiaomi, gadżety z filmu Solo

Okazje tygodnia: PlayStation 4, telefony Xiaomi, gadżety z filmu Solo

Powraca Geekdeals, czyli przegląd najciekawszych okazji sprzętowych, książkowych i gadżetowych w polskim (i nie tylko!) internecie.

Dziś szef kuchni proponuje:

TECHNOLOGIE - OKAZJE

W Neonet w związku ze zbliżającym się sezonem komunijnym ruszyła wyprzedaż konsol PS4. Do dyspozycji macie "gołe" konsole, jak i te w zestawach - już od 1099 zł. Warto przyjrzeć się wersji z Uncharted przecenionej o 300 zł i wersji z grami Play Link za 1199 zł.

 

Na Aliexpress wielka wyprzedaż telefonów, w tym tych tanich marek (choć za jakość nie ręczę...), jak OUKITEL czy Ulefone. Xiaomi się też znajdzie. Jeśli nie wiesz, jak kupować na tej chińskiej platformie zakupowej, koniecznie zajrzyj do mojego poradnika jak kupować na Aliexpress.

 

GRY - OKAZJE

W cdp.pl trwa właśnie kwiecień z IMGN.PRO, a wraz z nim promocja na cyfrowe wersje wszystkich ich gier. Do 81% taniej możesz kupić między innymi Seven, Superhota czy Kholata.

 

ODZIEŻ I GADŻETY - OKAZJE

Nie jest to do końca okazja, ale nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała, że mój ulubiony sklep z odzieżą i gadżetami popkulturowymi, czyli EMP wprowadził właśnie nową kolekcję, opartą o najnowszy film z uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli Solo. Przy okazji sprawdźcie też asortyment związany z najnowszą częścią Avengers.

 

A skoro o Avengers mowa, to TaniaKsiążka zebrała całkiem sporo gier, komiksów i gadżetów z tymi superbohaterami. Większość z nich przeceniona o 20-40%.

 

Niezmiennie zapraszam też do kupowania kubeczków z mojej, jestemgeekowej kolekcji na DuzeKubki.pl.