fbpx

O mnie i o blogu

Cześć,

Life Geek (poprzednio Jestem Geekiem) to miejsce dla osób, które chcą nauczyć się, jak z pomocą nowoczesnych technologii zaprojektować życie tak, by osiągać cele, realizować pasje i mieć więcej czasu na to, co dla nas naprawdę ważne.

Głównym zawiadującym Life Geek jestem ja, czyli Natalia – miłośniczka popkultury, psów, a także upraszczania życia i delegowania rzeczy, których nie muszę robić sama. Głównie po to, by… pochłaniać hurtowo popkulturę, a także by mieć czas dla mojego przecudownego męża i dwóch psów-łobuziaków.

W społeczności Life Geek wspólnie uczymy się, jak efektywnie wykorzystywać gadżety, aplikacje i nowoczesne teorie zarządzania czasem do ułatwiania i polepszania jakości życia –  od gotowania po zakładanie własnego biznesu. Wiedzą, którą zdobywam, dzielę się na blogu – nie jestem ekspertem, a pokornym uczniem, który lubi odrabiać pracę domową publicznie, w postaci wpisów na blogu.

Żeby nie być gołosłownym, moje działania dokumentuję w postaci Trzech Poziomów, metody którą zaczerpnęłam z kursu Mirka Burnejko. Kursu, dzięki któremu Life Geek przekształcił się wreszcie z planów w realne przedsięwzięcie! Zajrzyj na podstronę Trzy Poziomy, żeby na bieżąco śledzić moje postępy w drodze do szczęśliwszego, lepszego i prostszego życia.

Współprowadzę też najlepszy na świecie geekcast Mana Mana  oraz psiarski Daj Głos!, facebookową grupę Smart Living, a zawodowo spełniam się jako konsultant i szkoleniowiec w zakresie budowania produktów i marek online.

Obecnie blog służy przede wszystkim przekazywaniu wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się u mnie na codzień, to zapraszam serdecznie na mojego Instagrama lub Twittera.

A jeśli chciałbyś być na bieżąco z tym, co dzieje się tutaj, to pamiętaj, że możesz zasubskrybować RSS albo po prostu zapisać się do newslettera. Nie spamuję i często wrzucam niespodzianki dla czytelników. :)

Zamknij