O mnie i o blogu

Life Geek to blog o produktywności w życiu i biznesie dla pracowników wiedzy i pasjonatów nowych technologii. Pokazuję, jak uprościć i zaprojektować życie tak, by osiągać cele, realizować pasje i mieć więcej czasu na to, co naprawdę ważne.

Głównym zawiadującym Life Geek jestem ja, czyli Natalia - na co dzień pomagam budować i promować produkty i usługi w branży digital, po pracy jestem nałogową multipotencjalistka, miłośniczką popkultury, psów, a także upraszczania życia i delegowania rzeczy, których nie muszę robić sama. Głównie po to, by... pochłaniać hurtowo popkulturę, a także by mieć czas dla mojego przecudownego męża i dwóch psów-łobuziaków.

Blog Life Geek znalazł się w rankingu wpływowych blogerów 2019 roku w kategorii "Wschodzące gwiazdy"

W społeczności Life Geek wspólnie uczymy się, jak efektywnie wykorzystywać gadżety, aplikacje i nowoczesne teorie zarządzania czasem do optymalizowania życia i biznesu. Wiedzą, którą zdobywam, dzielę się na blogu - nie jestem ekspertem, a pokornym uczniem, który lubi odrabiać pracę domową publicznie, w postaci wpisów na blogu.

Obecnie blog służy przede wszystkim przekazywaniu wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się u mnie na codzień, to zapraszam serdecznie na mojego Instagrama lub Twittera.

A jeśli chciałbyś być na bieżąco z tym, co dzieje się tutaj, to pamiętaj, że możesz zasubskrybować RSS albo po prostu zapisać się do newslettera. Nie spamuję i często wrzucam niespodzianki dla czytelników. :)

Jeśli chcesz wiedzieć, co knuję, zajrzyj na podstronę TERAZ.