Bizgeek

Pracuj mądrzej

NIE CIĘŻEJ

Jesteś twórcą, freelancerem lub właścicielem kreatywnego biznesu i nie starcza ci doby, by zrealizować wszystkie twoje ambitne plany?

Dołącz do ponad 7500 przedsiębiorczych twórców, którzy co tydzień otrzymują praktyczne wskazówki, jak pokonać chaos, by żyć i pracować na własnych zasadach!

Dlaczego warto?

Co tydzień otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące organizacji dla twórców i właścicieli małych biznesów, a także ogromną bibliotekę dodatkowych treści

W każdą sobotę prosto na twoją skrzynkę wpadnie wypchany konkretami mail o pracy na swoim, prowadzeniu projektów, automatyzacji i organizacji w biznesie online. W prezencie otrzymasz też BEZPŁATNĄ bibliotekę najlepszych ebooków, checklist, szablonów i innych treści wspierających produktywną pracę.

Oto, czego możesz się spodziewać:

Produktywność

Piszę o work-life balance, nawyki, praca w skupieniu, delegowanie zadań, priorytety.

Strategiczne myślenie

Pokazuję, jak zaprzęgnąć głowę do strategicznej pracy, tak by zawsze wiedzieć, co robić jako następne.

Narzędzia w biznesie

Pokażę ci narzędzia, które ułatwią ci pracę i zautomatyzują niektóre obowiązki - tak, by oszczędzać czas.

Mindset w biznesie online

Mówię o pewności siebie, syndromie oszusta, zrywaniu z wewnętrznym perfekcjonistą i wiele więcej.

Zapisz się i odbierz prezent

Biblioteka Life Geeka

Webinary, ebooki i dodatkowe materiały, dzięki któremu ustalisz cele, będziesz pracować mądrzej i rozwiniesz swój biznes.

Kto do ciebie pisze?

Cześć, jestem Natalia i jestem Life Geekiem

Digital marketerka, edukatorka, trenerka produktywności, multipotencjalistka.

Przez 10 lat pracowałam w branży nowych technologii i gier. Na każdym kroku widziałam to samo – ogromną pasję, ale i wypalenie zawodowe, stres, nieumiejętność poukładania sobie życia i pracy.

Kiedy dotknęło to i mnie, powiedziałam “dość” i… shakowałam system. Nauczyłam się produktywnej, mądrej pracy, dobrego ustalania celów i…. stworzyłam najpoczytniejszego bloga w tym temacie
w Polsce.

Dziś tysiące zdeterminowanych marzycieli dzięki kursom, ebookom, warsztatom i lifegeekowym produktom uczy się, jak iść po swoje, wyrabiać dobre nawyki i projektować własne życie i biznes tak, by sięgać po wszystko, czego sobie zamarzą.