Kto za tym stoi?

Cześć, jestem Natalia!

zamieniam zmęczonych freelancerów w zorganizowanych (i wypoczętych!) CEO. Uczę o produktywności i zarządzaniu małą firmą.

Zostawiłam pracę w najlepszej branży na świecie (branży gier), by pomagać innym zdeterminowanym marzycielom tworzyć życie i pracę takie, jakie chcą!

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu twórców cyfrowych i pracowników wiedzy wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

Dlaczego warto czytać Life Geeka?

Od managerki do zawodowej lifehackerki

Przez wiele lat pracowałam jako marketer w branży nowych technologii. Zawsze fascynowały mnie systemy, sposoby i hacki, ułatwiające dojście do dobrych wyników sprytniej i szybciej. Kiedy zainteresowałam się tym, by wreszcie zacząć ustalać mądre cele i lepiej się organizować, zauważyłam że w polskim internecie jest bardzo mało konkretnych treści na ten temat. Jeszcze mniej było systemów, analiz, a przede wszystkim własnych doświadczeń w pokonywaniu trudności z organizacją pracy kreatywnej, motywacją czy codziennymi celami. Ponieważ uwielbiam przekazywać wiedzę, postanowiłam że sama stworzę takie miejsce.

Na Life Geek dzielę się sprawdzonymi systemami, będącymi wynikiem wielu eksperymentów w obszarach produktywności, wyrabiania dobrych nawyków, a także projektowania życia w zgodzie ze sobą.

Obiecuję, że na Life Geek znajdziesz...

Konkrety

Nie piszę o tym, czego sama nie doświadczyłam. Nie uczę tego, co u mnie nie działa. Na Life Geeku znajdziesz tylko i wyłącznie konkretne, sprawdzone systemy, wytłumaczone krok po kroku.

Brak kołczogadki

Tak, oczywiście że Life Geek zahacza o rozwój osobisty, bo czym innym jest ustalanie celów i działanie w zgodzie ze sobą? Ale nie jestem mówcą motywacyjnym, ani samozwańczym kołczem (nie mylić z coachem), który powie ci, jak masz żyć. Mogę ci tylko pokazać drogę, którą przechodzę sama.

Luźne gacie

Nie uważam, że wokół organizacji, mądrej pracy czy sprytnych wyborów życiowych należy chodzić na palcach. Wręcz przeciwnie - pokazuję, że swoje marzenia można spełniać w jeansach, na luzie i mając czas na "niepowazne" hobby (którym u mnie są gry, popkultura i bardzo złe filmy).

Kilka faktów o mnie

Które pewnie nie mają żadnego znaczenia, ale pozwolą nam lepiej się poznać:

Przez 10 lat pracowałam jako manager w IT

Od agencji interaktywnych po branżę gier - przez wiele, wiele lat zajmowałam się szeroko pojętym marketingiem. Pracowałam w social media, tworzyłam strategie, prowadziłam zespoły.

Współtworzę butik digitalowy Goodboi

Na co dzień, oprócz Life Geeka, zajmuję się wsparciem małych i średnich firm w działaniach marketingowych w internecie, głównie w ramach stałych współprac - ale jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się! :)

Jestem Geekiem

Czyli uwielbiam: gry wideo, popkulturę, fantastykę, bardzo złe filmy, kosmos i Elona Muska. Przy okazji przez kilka lat prowadziłam bloga o tym tytule, który potem przerodził się w Life Geeka.

Tu możesz mnie spotkać

Natalia w sieci (oprócz Life Geeka)

Goodboi

Strona butiku kreatywnego, który współtworzę.

Twitter

Na Twitterze jestem raczej prywatnie. Jeśli chcesz zagadać - zapraszam! :)

Goodreads

Jeśli chcesz podejrzeć, co czytam w wolnych chwilach, to na Goodreads znajdziesz zawsze aktualną listę.