Kto za tym stoi?

Cześć, jestem Natalia!

zamieniam zmęczonych freelancerów w zorganizowanych (i wypoczętych!) CEO. Uczę o produktywności i zarządzaniu małą firmą.

Zostawiłam pracę w najlepszej branży na świecie (branży gier), by pomagać innym zdeterminowanym marzycielom tworzyć życie i pracę takie, jakie chcą!

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu twórców cyfrowych i pracowników wiedzy wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

Co tu znajdziesz?

Wierzę, że można pracować na swoim bez urabiania się po łokcie i budować taki biznes, który jest wystarczająco dobry, by żyć jak chcesz

Większość porad dotyczących produktywności na swoim sprowadza się do tego, jak zoptymalizować za długą listę to do, żeby móc wcisnąć jak nawięcej pracy w każdy kolejny dzień. Po co? Żeby firma zarabiała jak najwięcej, kosztem życia prywatnego i zainteresowań.

Twórcy, przedsiębiorcy, freelancerzy chcą znać wszystkie sztuczki i hacki, by zoptymalizować każdą minutę i każdy element życia. 

Wszyscy twierdzimy, że to dlatego, żeby pracować mniej, ale tak naprawdę robimy to, by pracować więcej. Wykręcać wyniki finansowe. Być lepszym. Rozwijać firmę bez sufitu, tak jakby jej wielkość była równoznaczna z wartością jej właściciela.

Mocno wierzę, że organizacja, planowanie i budowanie biznesu ma służyć Tobie, a nie odwrotnie.

Dlatego zapraszam cię do tego, by wyjść z chomiczego kołowrotka i przestać tylko pracować w swojej firmie, a zacząć od niej wymagać – wyników, wolnego czasu, przynoszenia satysfakcji, a nie wypalenia. Stawiać jej strategiczne cele – dokładnie tak, jak robią to prawdziwi CEO (dyrektorzy zarządzający) 

Konkrety

Nie piszę o tym, czego sama nie doświadczyłam. Nie uczę tego, co u mnie nie działa. Na Life Geeku znajdziesz tylko i wyłącznie konkretne, sprawdzone systemy, wytłumaczone krok po kroku.

Brak kołczogadki

Tak, oczywiście że Life Geek zahacza o rozwój osobisty, bo czym innym jest ustalanie celów i działanie w zgodzie ze sobą? Ale nie jestem mówcą motywacyjnym, ani samozwańczym kołczem (nie mylić z coachem), który powie ci, jak masz żyć. Mogę ci tylko pokazać drogę, którą przechodzę sama.

Luźne gacie

Nie uważam, że wokół organizacji, mądrej pracy czy sprytnych wyborów życiowych należy chodzić na palcach. Wręcz przeciwnie - pokazuję, że swoje marzenia można spełniać w jeansach, na luzie i mając czas na "niepowazne" hobby (którym u mnie są gry, popkultura i bardzo złe filmy).

Kilka faktów o mnie

Które pewnie nie mają żadnego znaczenia, ale pozwolą nam lepiej się poznać:

Przez 10 lat pracowałam jako manager w IT

Od agencji interaktywnych po branżę gier - przez wiele, wiele lat zajmowałam się szeroko pojętym marketingiem. Pracowałam w social media, tworzyłam strategie, prowadziłam zespoły.

Współtworzyłam butik digitalowy Goodboi

Przez kilka lat zajmowałam się wsparciem małych i średnich firm w działaniach marketingowych w internecie. Obecnie 100% czasu poświęcam na pracę w ramach Life Geek

Jestem Geekiem

Czyli uwielbiam: gry wideo, popkulturę, fantastykę, bardzo złe filmy, kosmos i Elona Muska. Przy okazji przez kilka lat prowadziłam bloga o tym tytule, który potem przerodził się w Life Geeka.

Pracuj ze mną

Moje kursy i szkolenia

Newsletter #BezHustle

Co tydzień o prowadzeniu i organizowaniu małego biznesu mądrzej

Tu możesz mnie spotkać

Natalia w sieci (oprócz Life Geeka)

Instagram

Codzienne wskazówki o budowaniu solobiznesu w zgodzie ze sobą.

Twitter

Na Twitterze jestem raczej prywatnie. Jeśli chcesz zagadać - zapraszam! :)

Goodreads

Jeśli chcesz podejrzeć, co czytam w wolnych chwilach, to na Goodreads znajdziesz zawsze aktualną listę.