,

Najlepsze plannery 2019 - efektywnie zaplanuj rok!

Najlepsze plannery 2019 - efektywnie zaplanuj rok!

Choć technologie ułatwiają nam życie jeśli chodzi o planowanie i realizowanie celów niemal na każdym kroku, to jednak wiele z was woli mieć pod ręką najzwyczajniejszy w świecie planner.

Przyznam, że uwielbiam plannery i próbowałam przekonać się nawet do bullet journala, ale w ostateczności najlepiej sprawdza się po prostu kalendarz Google i Nozbe.

Prosiliście mnie jednak o zestawienie dobrych plannerów na ten rok, a że Life Geek to blog również o gadżetach, spieszę z pomocą! Oto najlepsze plannery 2019 roku, wyłuskane dla was wprost z czeluści internetu.

Dobrałam je pod kątem użyteczności, nie wyglądu. Każdy z nich ma nieźle przemyślaną strukturę, która ułatwia efektywne zarządzanie czasem i stawianie sobie dobrych celów.

Już pod koniec tego miesiąca subskrybenci newslettera dostaną e-booka ułatwiającego szybkie i bezproblemowe planowanie dnia. Zapisz się, żeby nie przegapić!

NAJLEPSZE PLANNERY 2019

Bullet book - ok 29,99

Planer, łączący zalety bullet journala i ustrukturyzowanego kalendarza. Świetny do spisania przyświecających nam celów i ich regularnego monitorowania. Oprócz tego, jak w dobrym BuJo, znajdziesz w nim mnóstwo innych list i planów według własnej potrzeby, a także inspirujące wskazówki.

Dlaczego warto? Bo zawiera wskazówki jak dobrze wyznaczać cele w oparciu o osobiste wartości i wspiera dobrą organizację czasu.

Planer Pełen Czasu - 89 zł

Ola Budzyńska to kobieta-petarda, znana też jako Pani Swojego Czasu, czyli najlepszy ekspert od zarządzania sobą w czasie. Nie mogę więc nie polecić jej plannera, tym bardziej że jest taki, jak lubię - daje ogromne możliwości modyfikacji i personalizacji. Jest tak mocno spersonalizowany, że nawet daty można wpisywać samodzielnie, co sprawia, że nawet jeśli kupisz go w ciągu roku, dalej będzie aktualny!

Dlaczego warto? Bo jest niezwykle elastyczny w używaniu, świetnie wygląda i możesz go kupić w dowolnym momencie roku!

Minimal Planner - 129 zł

Mój ulubiony z serii plannerów od Madamy (znajdziesz u nich jeszcze m.in. Happy Planner i Organizer. Jest minimalistyczny, więc pasował będzie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ma miejsce na rozpisanie celów odnoszących się do różnych aspektów życia, miejsce na wpisanie ważnych wydarzeń, a także motywujące cytaty i sezonowe wyzwania. Można go podejrzeć online tutaj.

Dlaczego warto? Planner stworzony przez doświadczoną firmę. Dużo miejsca na wypisanie własnych celów plus Autorska Mapa Celów dla lepszego zrozumienia i zaplanowania nadchodzących 12 miesięcy.

Zaplanuj swój sukces - 119 zł

Mimo, że tytuł nie jest najszczęśliwszy, to już sam planer i kalendarz (to dwa różne produkty!) posiada wszystko, czego potrzeba do dobrego zaplanowania tego roku. Czym różni się kalendarz od planera? W planerze sami wpisujemy swoje daty. Oprócz tego oba umożliwiają szczegółowe zaplanowanie dnia - rzeczy do wykonania, maili do napisania, celów biznesowych, osobistych i finansowych. Planer występuje w wersji light i bold - dla tych, co mają mniej i więcej pracy.

Dlaczego warto? Obłędnie wygląda i posiada wersje dla kobiet i mężczyzn. Ma nieźle ustrukturyzowany dzień i jest bardzo elastyczny (miejsce na wpisanie dat + różne wersje dla mniej lub bardziej zabieganych)

Planner & CO - 109 zł

Kolejny minimalistyczny planner, tym razem przede wszystkim dla dbających o finanse i codzienne nawyki. W przeciwieństwie do plannerów typu bullet book nie skupia się na tabelkach i listach, a prostym, przejrzystym planie dnia.

Dlaczego warto? Jeśli wolisz planować po swojemu, to planner dla ciebie. Dodatkowy plus dla tych, którzy chcą opanować swoje finanse.

PlannerKa - 89 zł

Planner, który obiecuje dobry system strategicznego podejścia do swoich celów zamiast tysiąca karteczek z niekończącymi się listami. Zawiera sporo elementów wspierających dobre planowanie - Plan Dnia, cele podzielone na tygodnie, miesiące, kwartały, lata, a także miejsce na podsumowania. Planner wystarcza na pół roku i nie jest datowany, więc można go rozpocząć w dowolnym momencie roku.

Dlaczego warto? Idealna pozycja dla tych, którym nie zależy na designerskim wyglądzie, ale na skuteczności.

Kalendarz Biznesowy Skuteczniejsi - 79 zł

Ten kalendarz nie bierze jeńców. Wygląda paskudnie (przepraszam twórców), ale ma wszystko, czego potrzeba do efektywnego planowania dnia - są tu podsumowania miesięczne i kwartalne, miesiące mają tematy przewodnie ku inspiracji, a każdy dzień ma aż 68 bloków czasowych (od 6:00 do 23:00), by wycisnąć dzień do ostatniej kropli. Pamiętaj, że to kalendarz, nie planer, więc warto kupić go jak najszybciej.

Dlaczego warto? Kalendarz dla zapracowanych freelancerów i właścicieli firm, stworzony we współpracy z ekspertami. Dla maksymalnej skuteczności bez udziwnień.

Kalendarz Minimalife - 129 zł

Ostatni z kalendarzy (nie plannerów!), również wyróżniający się minimalistycznym wyglądem i przywiązaniem do funkcjonalności i użyteczności. Zaprojektowany tak, by maksymalnie pomóc w osiąganiu celów i rozwoju osobistym, a także w celach związanych z podróżowaniem czy finansami osobistymi.

Dlaczego warto? Minimalistyczny design, dużo miejsca na zaplanowanie celów i wsparcie w rozwoju osobistym.

A ty jakiego kalendarza używasz? Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się informacją, a nawet zdjęciem kalendarza! A może masz własne najlepsze plannery 2019? Podziel się poniżej!

Jeśli potrzebujesz wsparcia, koniecznie zajrzyj na mojego instagrama, gdzie zmagam się z codziennością albo dołącz do grupy fanów życia smart. Pamiętaj też, by zapisać się do lifegeekowego newslettera – już pod koniec stycznia podzielę się tam ekskluzywnymi treściami wyłącznie dla subskrybentów!