Stęskniliście się za miesiącami tematycznymi? Bo ja BARDZO! Dzięki miesiącom tematycznym mogę bardzo szybko przekazać wam i uzupełnić wiedzę w konkretnych, ważnych tematach!

W lutym padło na sen. Jak wiesz, zdrowy sen jest niezwykle ważny dla naszego prawidłowego funkcjonowania. Niestety, bardzo często poświęcamy go na rzecz obowiązków, hobby, czy nawet bezmyślnego przeglądania Netflixa.

Jak mądrze zarządzać swoim snem? Ile spać, jak wspierać się mądrymi technologiami i przede wszystkim – jak minimalizować wpływ technologii na jakość snu? O tym będzie w lutym!

W ramach miesiąca tematycznego pogadamy o:

Ale to nie wszystko! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to oczywiście zapraszam cię do dodawania własnych propozycji w komentarzach lub w specjalnie przygotowanej ankiecie.

Widzimy się już na początku lutego! Żeby w pełni skorzystać z miesiąca tematycznego, koniecznie polub Life Geek na Instagramie i zapisz się do newslettera, gdzie pojawią się dodatkowe materiały!

Miesiące tematyczne na Life Geek

Do tej pory na Life Geek pojawiło się już 6 miesięcy tematycznych. Oto one:


Skup się wreszcie 2020

Już w marcu powraca flagowy kurs Life Geek "Skup się wreszcie!", dzięki któremu dowiesz się, jak pracować produktywniej, wyeliminować rozproszenia i wreszcie zrobić robotę! To pierwszy w Polsce program online dedykowany pracownikom wiedzy, freelancerom i przedsiębiorcom z branży nowych technologii, który skupia się przede wszystkim na poprawieniu wydajności podczas pracy na komputerze i w internecie. To aż 6 tygodni praktycznych rozwiązań, dzięki którym kursanci poprzednich edycji poprawili znacząco jakość swojej pracy, a niektórzy nawet uzyskali awanse i nowe perspektywy w pracy.

Zapisz się na listę oczekujących, a w dniu otwarcia kursu będą czekać na ciebie atrakcyjne bonusy.