fbpx

ROZWIŃ MAŁY BIZNES

BEZ ZGADYWANIA I TRACENIA CZASU I PIENIĘDZY NA TO, CO NIE DZIAŁA

Mierz jak CEO to system rozwijania małego biznesu oparty o dane i liczby, dzięki któremu uporządkujesz finanse, marketing i zaczniesz osiągać firmowe cele z lekkością. Tak, byś to ty rządził firmą, a nie firma tobą - jak prawdziwy CEO.

Prosto, bez managerskiego bełkotu i specjalnie dla małych biznesów z wielkimi ambicjami.

Masz już dość tego, że pracujesz za trzech, a zarobki i firma nie rosną? Nie wiesz, na czym się skupić, żeby zarabiać więcej, pracując mniej? Nie wiesz, gdzie ucieka ci kasa i godziny spędzone na pracy?

Czy ty też tak masz, że prowadzenie firmy zaczyna cię przytłaczać? Nowa opcja w social mediach sprawia, że musisz zmienić wszystkie plany na treści. Chcesz wprowadzić nową usługę, ale nie wiesz, czy to się opłaci. Promocja na twój nowy produkt właśnie się skończyła, a pieniędzy w portfelu wcale nie przybyło.

A do tego galopująca inflacja, konkurencja, która zawsze jest krok dalej i przeładowanie pracą…

Masz coraz więcej odpowiedzialności, trudne decyzje do podjęcia i…  zero czasu, żeby rozwijać swój biznes, bo kalendarz masz wypełniony po brzegi pracą dla klientów. 

Nagle okazuje się, że nie jesteś w stanie wybrać priorytetów na niekończącej się liście zadań i biegniesz sprintem przez kolejne dni, tygodnie, miesiące tylko po to, żeby zakończyć kolejny dzień z uczuciem, że nic z twoich planów i celów nie poszło do przodu.

Bez dobrego systemu, który pomaga określić, w którą stronę iść i jaki jest “zwrot” z zainwestowanego czasu, praca pochłania tyle energii, że powoli tracisz zapał i pasję do tego co robisz. Jedziesz na autopilocie, robiąc jedno zadania za drugim, a w przerwie (jeśli jest jakaś przerwa…) chaotycznie i bez planu próbujesz kolejnych kanałów marketingowych, wypuszczasz produkty i zgadzasz się na każdą współpracę, żeby tylko przetrwać. 

I gdzieś z tyłu głowy zaczyna ci się tlić myśl, że może trzeba będzie zrezygnować…

Brzmi znajomo?

Nie, nie siedzę w twojej głowie ;)

Kiedy ruszałam ze swoim biznesem, działałam tak samo. Pracowałam coraz więcej i próbowałam ciągle nowych produktów, strategii, marketingu.

Rosła moja lista to-do i obowiązki, a moje zarobki, zasięgi czy rozpoznawalność stały w miejscu – mimo że pracowałam od rana do nocy.

Kiedy po raz kolejny po tygodniach tworzenia nowego produktu i spędzaniu GODZIN w mediach społecznościowych zarabiałam na waciki zrozumiałam, że:

Nie sztuką jest robić DUŻO.
Sztuką jest robić to, co daje WYNIKI.

Przestałam siedzieć całe dnie w liście zadań. Zaczęłam poświęcać czas na to, żeby przyjrzeć się swojemu biznesowi – z pozycji właścicielki, czyli CEO, a nie tylko pracownika.

I wtedy zrozumiałam, że...

Jeśli mam rozwinąć biznes, muszę zacząć myśleć nie jak pracownik, ale jak szef, co sprowadza się do tych 3 prostych rzeczy...

Trzeba oprzeć się na KONKRETACH

Możesz oszukiwać się, że czas nie jest problemem, bo kochasz to, co robisz - ale liczby nie kłamią. Dane i liczby to informacja zwrotna z biznesu, dzięki której wiesz, na czym się skupić, by nie przepalać pieniędzy i... energii do działania.

Nie chodzi o ilość pracy, a o efekt

Czasem rezultaty nie zależą od zadań, a od dobrych decyzji, na przykład zatrudnienia specjalisty czy podniesienia cen. Skoro wiesz, gdzie szukać informacji, możesz regularnie mierzyć wyniki i eliminować to, co nie działa.

Biznes to maraton, nie sprint

Właściciele zyskownych firm wiedzą, że nie da się pracować na wysokich obrotach przez wiele lat, czas nie jest z gumy, a szczęście trafia się rzadko. Dlatego regularnie sprawdzają wynik, wyciągają z nich wnioski i rozwijają biznes szybciej.

Dzisiaj wiem, że...

Biznes rośnie, gdy go mierzysz

I właśnie dlatego stworzyłam system Mierz jak CEO​

…dzięki któremu przestaniesz tylko pracować w biznesie, a zaczniesz nim zarządzać. Nauczysz się jak regularnie mierzyć czas, pieniądze i marketing tak, by podejmować lepsze decyzje i skupiać się na tym co działa.

Być może myślisz teraz...

"Ale przecież robię tyle rzeczy, regularnie sprawdzam statystyki i nie mam wyników! Co to zmieni, że zacznę cokolwiek mierzyć?!"

Sprawdzanie statystyk Instagrama czy stanu konta to nie mierzenie wyników. Nie chodzi o to, żeby sprawdzać, chodzi o to, by analizować WŁAŚCIWE dane i wyciągać wnioski. Inaczej twoja firma może nie przetrwać.

Zobacz, według badań firmy Staples:

80% małych biznesów nie śledzi swoich celów biznesowych
80%
77% małych biznesów nie realizuje swoich wielkich planów i wizji
77%

To oznacza jedno:

Jeśli zaczniesz śledzić biznesowe cele i strategicznie zarządzać pracą, automatycznie wyróżnisz się spośród innych firm i masz szansę na dużo szybszy wzrost - nawet, jeśli masz prężnie działającą konkurencję.

Rozwijanie biznesu to nie zgadywanie

Rozwijanie biznesu to praca na mierzalnych celach, wyciąganie wniosków z wyników finansowych, marketingowych czy zainwestowanego czasu.

LG_cowork_2021_dokampanii

Kiedy przestałam robić co popadnie, a zaczęłam mierzyć to, co działa i skupiać się na najważniejszych zadaniach, mój „projekt na boku” zamienił się w prawdziwy biznes.

Po roku od ustalenia mierzalnych celów i pracy w tym systemie firma zaczęła przynosić 6-cyfrowe przychody, mimo że rok wcześniej zarabiała na waciki. 

Zaczęłam rozwijać ją w zgodzie ze sobą bez oglądania się na innych czy robienia drogich studiów z zarządzania. Dane, liczby i regularne sprawdzanie wyników dały mi stabilny przychód, szybki wzrost i dużo satysfakcji z pracy.

Efekt? Mój mały biznes co roku podwaja przychody, a ja nie pracuję więcej i spokojnie idę do przodu. Mimo że wcześniej pracowałam w innej branży i nigdy nie zarządzałam firmą, dziś mam rozwijający się biznes, z którego produktów i usług skorzystało już blisko 3000 osób.

Wszystko, co wiem, zawarłam w systemie

Mierz jak CEO

Mierz jak CEO nauczy cię, jak przestać zgadywać następne kroki, a zacząć pewnie rozwijać swój biznes - i osiągać rezultaty. Zaczniesz mierzyć czas, pieniądze i marketing, a także ustalać cele, w których efekt jest ważniejszy niż godziny spędzone przy komputerze.

Zamiast patrzeć na innych i działać bez planu, zaczniesz mierzyć jak CEO, podejmować decyzje na podstawie danych, dzięki czemu wrócisz na właściwe tory i odzyskasz kontrolę nad biznesem

Oto, co znajdziesz w środku

System Mierz jak CEO składa się z 3 prostych kroków

mierz jak ceo arkusze finansowe
KROK #1: ZAPLANUJ I ZMIERZ FINANSE, BY ZARABIAĆ ILE CHCESZ

Określisz swoje PRAWDZIWE I OSIĄGALNE cele finansowe. Ustalisz, którymi produktami i usługami chcesz je zrealizować. Z arkuszami do mierzenia finansów zaczniesz regularnie sprawdzać, co przynosi najwięcej przychodu, a które działania możesz bez żalu pożegnać.

W arkuszu m.in. mierzenie przychodów, kosztów, zestawienie finansowe, ustalanie celów finansowych i planu finansowego.

Wartość: 127 zł

KROK #2: ZAPLANUJ I REGULARNIE MIERZ DZIAŁANIA MARKETINGOWE, BY ZNALEŹĆ KLIENTÓW BEZ PRZESIADYWANIA W SOCIAL MEDIA

Nauczysz się, jak planować kampanie marketingowe, żeby twoje produkty i usługi osiągały cele finansowe, których oczekujesz. Z arkuszami marketingowymi zaczniesz śledzić, co działa. Opracujesz plan, z którym będziesz robić tylko tyle, ile trzeba - bez tworzenia treści w nieskończoność.

W arkuszu m.in. mierzenie celów marketingowych i skuteczności marketingu w podziale na kanały.

Wartość: 127 zł

mierz jak ceo arkusze marketingowe
Mierz jak ceo arkusze mierzalnych celów
KROK #3: PLANUJ I REALIZUJ MIERZALNE CELE, BY ROZWIJAŁ SIĘ TWÓJ BIZNES, A NIE LISTA ZADAŃ

Poznasz system, który stosują największe firmy na świecie - od Google po Intela i zaczniesz pracować, by mieć efekty, a nie wysiadywać godziny przed komputerem. Regularnie, co kwartał podsumujesz działania i wyznaczysz kolejne cele, a w ich mierzeniu pomoże ci zgrabny arkusz Google Sheets.

W arkuszu m.in. ustalanie mierzalnych celów kwartalnych, narzędzie do śledzenia celów i wyciągania wniosków.

Wartość: 127 zł

Zrobiłam to za ciebie

Nie musisz mieć MBA, czytać nudnych książek ekonomicznych czy mieć rozwinięty biznes. Sama nie jestem i nie mam zamiaru być analitykiem finansowym. ;) Zebrałam najlepsze praktyki z prowadzenia małego, ale sprawnego biznesu online i przełożyłam na system, który działa, ale nie zabiera czasu. Możesz z nim działać obojętnie czy dopiero zaczynasz, czy już myślisz o zatrudnieniu pierwszego pracownika.

(Zgarnij taniej, póki trwa promocja)

(Natychmiastowy dostep po zakupie)

krzysiek_op

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu

Bardzo dziękuje Ci za Twój pakiet. Pomimo tego, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu. Zmieniłem sposób patrzenia na swoje cele. Przed Mierz jak CEO, gdy wszystko szło dobrze, ciągle podnosiłem poprzeczkę i przez to czułem się przytłoczony. 
Dzięki Mierz jak CEO, więcej czasu poświęcam na strategiczne myślenie, planowanie i działanie. Dodatkowo otrzymałem gotowe, przejrzyste narzędzia, które ułatwiają mi cały proces. 

– Krzysztof Gonet, tworzy strony, sklepy internetowe i platformy do sprzedaży kursów online

Dlaczego warto?

Mierz jak CEO to nie kolejny kurs.
To narzędzie, z którym działasz.

Mierz jak CEO to nie kolejny kurs, który wrzucisz na rozwojową kupkę wstydu.

Ograniczyłam lekcje i teorię do minimum. W zamian otrzymasz prosty proces, zamieniony na praktyczne arkusze Google Sheets / Excel, z którym od razu zaczniesz mierzyć i planować to, co najważniejsze.

To produkt od praktyka dla praktyka, który tak jak ty nie chce spędzać godzin na nauce - dlatego stawia na KONKRETY:

Arkusze do mierzenia najważniejszych wskaźników

6 rozbudowanych arkuszy Google Sheets (mierzenie finansów, marketingu, celów + bonusy), które poprowadzą cię za rękę przez system planowania i mierzenia wyników.

Wygodne (i szybkie!) podsumowania

W arkuszach znajdziesz wygodne podsumowanie, dzięki któremu łatwiej będzie ci wyciągać wnioski i planować działania.

Wskazówki, jak działać z arkuszami i instrukcje techniczne

W paczce znajdziesz omówienie każdego z arkuszy, ale też wskazówki i dodatkowe materiały, jak najlepiej korzystać z Mierz jak CEO, by twoja mała firma działała sprawnie

Gotowe szablony - kopiujesz i działasz

Arkusze Google Sheets kopiujesz do siebie jednym kliknięciem i wygodnie używasz gdzie chcesz. Możesz zapisać arkusze jako Excel i korzystaj z nich jak lubisz!

Przestań działać po omacku i strategicznie rozwijaj mały biznes

...bez tracenia czasu na kolejny kurs, którego nie przerobisz

Co dokładnie otrzymujesz?

Otrzymujesz nie tylko zestaw arkuszy i wiedzę o procesie planowania wyników, ale realną kontrolę nad tym, jak działać w małym biznesie, żeby przestać tracić czas i pieniądze. Każdy arkusz zaprojektowałam tak, by pokazać ci, jak można zmniejszyć liczbę godzin i niepotrzebnych działań, a skupić się tylko na tym, co najważniejsze.

Wyobraź sobie, że wchodzisz w nowy miesiąc ze spokojem, konkretnym celem i PLANEM, jak do tego celu dotrzeć – bo wszystko masz już sprawdzone i policzone. A co najlepsze – tak może być już zawsze!

Ta inwestycja to koszt maksymalnie 1-3 godzin twojej pracy, jeśli pracujesz bezpośrednio z klientami. Jeden nieduży, sprzedany kurs online albo 2 sprzedane ebooki za 97 zł. A to nie kurs, który przerobisz i zapomnisz. To NARZĘDZIE, z którego pomocą zaoszczędzisz czas i pieniądze, a praca z nim będzie ci się w przyszłości zwracać wielokrotnie.

Wystawiamy faktury VAT, więc pakiet łatwo wrzucisz w koszty prowadzenia działalności.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo otrzymasz...

BONUS #1: MIERZENIE CZASU PRACY Z OMÓWIENIEM

Naucz się, jak dobrze liczyć czas spędzony na pracy i... przeliczać go na pieniądze! W zestawie zgrabny arkusz ułatwiający mierzenie czasu pracy i lepszą organizację.

Wartość: 99 zł

BONUS #2: WYCENA CZASU PRACY I PRODUKTU Z OMÓWIENIEM

Naucz się, na co zwrócić uwagę przy wycenie produktu w małej firmie - i już nigdy nie dokładaj do małego biznesu!

Wartość: 99 zł

BONUS #3: KALKULATOR KAMPANII MARKETINGOWYCH

Zamiast ustalać cele marketingowe po omacku, zaczniesz działać na konkretnych danych i liczbach tak, by zawsze wiedzieć, ile osób musisz zebrać, by wypełnić swoje cele finansowe i marketingowe

Wartość: 99 zł

mierz jak ceo szkolenie okr
BONUS #4: SZKOLENIE "OKRy DLA KREATYWNYCH"

Naucz się, jak dobrze ustalać i zarządzać celami opartymi o wskaźniki - metody, z której korzystają firmy takie, jak Google, Intel czy Allegro - nawet, jeśli pracujesz w kreatywnym biznesie i nie wiesz, jak go mierzyć!

Wartość: 119 zł

BONUS #5: DARMOWE AKTUALIZACJE MIERZ JAK CEO - NA ZAWSZE

Masz dożywotni dostęp do aktualizacji ZA DARMO - jeśli zmieni się lub pojawi coś nowego, wszystkie dodatkowe materiały będą na ciebie czekać w wygodnym panelu kursowym.

BONUS #6: INSTRUKCJE TECHNICZNE

Każdy szablon posiada dodatkowe nagrania wideo, które krok po kroku przeprowadzą cię przez proces korzystania z systemu w ulubionym narzędziu.

Czy Mierz jak CEO jest dla ciebie?

Mierz jak CEO jest dla ciebie, jeśli...

Nie kupuj Mierz jak CEO, jeśli...

Czy nie byłoby cudownie wreszcie mieć jasność, na czym się skupić w biznesie? Nie rzucać się z projektu na projekt i próbować wszystkiego, tylko dokładnie wiedzieć, co należy robić, żeby rozwinąć firmę?

(Zapłać nawet 54 dni później – wybierz opcję płatności PayPo lub Pay24NOW)

ola_w

Żałuję, że nie miałam tego pakietu, gdy startowałam z małym biznesem

Żałuję, że tak skrupulatnie przygotowanego
i pomocnego materiału nie miałam pod ręką w momencie, gdy startowałam ze swoim małym biznesem. Czuję, że wtedy moja praca nie byłaby tak chaotyczna i spontaniczna, jak była do czasu zetknięcia się z tymi narzędziami.

– Ola Wojciechowska, pedagożka i właścicielka Rodzicielstwa pod papugami

Dlaczego warto?

Dzięki Mierz jak CEO...

Zaczniesz działać bardziej efektywnie

Dzięki mierzeniu finansów, marketingu i czasu zidentyfikujesz, co można poprawić i zmienić, żeby rozwinąć swój biznes, nie pracując więcej.

Oszczędzisz mnóstwo czasu

Nie musisz budować własnego systemu raportowania wyników, wystarczy że w 5 minut przekopiujesz arkusze do siebie i zaczniesz pracować z nimi od zaraz

Przestaniesz tracić pieniądze

Tracisz pieniądze na nieefektywną komunikację, narzędzia, działania? Dzięki mierzeniu celów, przychodów i statystyk dostaniesz informacje na talerzu

Zaczniesz rozwijać się szybciej

Dzięki stawianiu dobrych, mierzalnych i możliwych do wykonania celów przestaniesz stresować się tym, że musisz robić wszystko. Firma nie będzie spędzała ci snu z powiek, a ty zaczniesz konsekwentnie budować taki biznes, w którym jest czas i na wspaniałe projekty i na spędzanie czasu z rodziną.

Jak wygląda Mierz jak CEO od środka?

Obejrzyj prezentację Mierz jak CEO!
Blisko 500 małych biznesów korzysta z Mierz jak CEO

Oni już kupili!

Z "Mierz jak CEO" korzystają copywriterzy, edukatorzy, twórcy kursów, trenerzy biznesu, właściciele sklepów, wirtualne asystentki, coachowie, graficy, fotografowie i wiele innych!

LG_cowork_2021_dokampanii

Dlaczego warto mi zaufać?

Natalia Dołżycka, przedsiębiorczyni, blogerka, edukatorka w zakresie zarządzania czasem

Kiedy podjęłam decyzję o tym, że zacznę zarządzać małym biznesem, liczyć i sprawdzać co działa, a nie tylko odhaczać zadania z listy, w rok rozwinęłam biznes edukacyjny do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Przez 10 lat tworzyłam kampanie marketingowe dla firm IT, spółek giełdowych i największych polskich marek. Zmęczona wszechobecnym hustle postanowiłam rzucić etat i zacząć pracować na swoim. 14 miesięcy po rozpoczęciu pracy nad blogiem Life Geek otrzymałam status „Wschodzącej Gwiazdy” w rankingu blogerów Jasona Hunta, a w maju tego roku zajęłam pierwsze miejsce w Plebiscycie Kobiet Sukcesu 2022, w kategorii biznes i marketing.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu w małej firmie wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

Z systemu mierzenia celów i wyników korzystam od czasu, kiedy firma zarabiała na waciki, a na webinary przychodzili głównie znajomi. To właśnie on, w połączeniu z dobrym, strategicznym planowaniem pozwala mi rozwijać firmę coraz szybciej i podwajać dochody w każdym roku, bez rozbudowywania zespołu i pracy po godzinach. 

Dzięki temu, że odważyłam się być nie tylko pracownikiem, ale i CEO w mojej małej firmie, mam biznes, który kocham, 6-cyfrowe przychody (które rosną z roku na rok), ale i czas na odpoczynek, hobby i Netflixa. ;)

Opinie o pracy ze mną

Dlaczego warto zaufać moim metodom?

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością.
 
Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).
 
- Jan Szustak, tesktopia.pl

FAQ "MIERZ JAK CEO"

„Mierz jak CEO” to pakiet trzech narzędzi, z którymi nauczysz się mierzyć najważniejsze wskaźniki w małym biznesie: pieniądze, marketing i cele firmowe. W środku znajdziesz arkusze kalkulacyjne, checklisty i instrukcje, które przeprowadzą cię przez proces zaplanowania finansów, dostosowania do nich marketingu, a następnie wyznaczenia dodatkowych, mierzalnych celów, z którymi zamienisz marzenia w wyniki – po to, by wreszcie rozwinąć mały biznes i odzyskać czas dla siebie.

Arkusze nauczą cię – bez przydługich kursów i niezrozumiałej teorii ze studiów ekonomicznych – jak mierzyć i zarządzać małym biznesem tak, by przejść z roli pracownika we własnym, małym biznesie do roli przedsiębiorcy i szefa – osoby, która mądrze zarządza swoim czasem i zawsze znajduje go na pracę NAD biznesem, a nie tylko W biznesie.

Absolutnie nie! Wszystkie arkusze i kalkulatory znajdziesz online, w Google Sheets i natychmiast przekopiujesz do siebie. Jeśli chcesz, możesz pobrać je też na dysk jako wersję Excel. Zamiast kupować drogie rozwiązania do zarządzania, wszystko zmieścisz w darmowych narzędziach, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie! 

TAK! Kiedy zaczynałam pracę nad swoim biznesem to właśnie mierzenie wyników pomogło mi ruszyć do przodu o wiele szybciej, niż gdybym próbowała podejmować decyzje na podstawie własnego widzimisię. ;) Zaczęłam liczyć pieniądze, gdy zarabiałam tyle, co na waciki, mierzyć marketing, gdy oglądała mnie tylko znajoma i mój pies oraz stawiać mierzalne cele, gdy nie miałam zielonego pojęcia o tym, jak zarządza się biznesem online. Wszystkie te trzy rzeczy w 2 lata doprowadziły mnie do biznesu, który od stycznia do kwietnia 2022 zarobił ponad 100 tys. złotych, większej wolności i życia, tak jak chcę. Wierzę, że to jest możliwe i dla ciebie!

Powiem tak: oddzielenie działań, które przynoszą efekty od tych, które ich nie przynoszą sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pracy jest dużo, a czasu na nią – mało. Jeśli masz tylko godzinę w tygodniu, bo pracujesz na etacie. Jeśli jesteś młodą mamą, która łączy prowadzenie firmy z opieką nad dzieckiem. Jeśli kochasz to, co robisz tak bardzo, że nie umiesz się od tego oderwać – i cierpi na tym twoje zdrowie i rodzina. 

Nie jest zależne od branży, rozmiaru firmy czy przychodów – a wyłącznie od tego, czy chcesz dalej działać po omacku, czy pewnie decydować o następnych krokach. Jeśli masz ochotę zarządzać biznesem i nie pozwolić, by biznes zarządzał tobą – Mierz jak CEO jest dla ciebie.

Jeśli jednak dalej cię nie przekonałam, napisz do mnie na natalia@lifegeek.pl i pogadajmy. Obiecuję, że odradzę ci zakup pakietu, jeśli nie jest dla ciebie.

Planuj jak CEO to system, z którym wreszcie znajdziesz czas na strategiczne działania, bo dzięki praktycznym checklistom zajmie ci to nie więcej niż godzinę w tygodniu. Ale strategiczne decyzje najlepiej podejmować na podstawie danch – a w ich zbieraniu i analizie pomoże ci właśnie Mierz jak CEO.  

Jeśli chcesz przestać tylko pracować w swojej firmie, a zacząć nią zarządzać – najlepiej zaopatrz się w oba!

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie. Wystawiam faktury VAT, więc pakiet łatwo wrzucisz w koszty działalności.

Mail z danymi do logowania do platformy, na której znajdziesz paczkę powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Jeszcze zwlekasz z decyzją?

Mam dla ciebie kilka słów na koniec...

Zainwestowanie w zestaw takich narzędzi (w cenie maksymalnie jednego wyjścia do kina dla 3-osobowej rodziny) to decyzja o tym, jak chcesz pracować od dzisiaj.

Pomyśl, ile kosztuje cię prowadzenie małej firmy dokładnie tak samo, jak do tej pory? 

Ile energii i czasu tracisz na to, żeby ciągle nadrabiać zadania z niekończącej się listy to-do, nie mając pojęcia, czy faktycznie przyniosą ci pieniądze czy klientów? Ile kosztuje cię praca po kilkanaście godzin dziennie i głowa pełna czarnych myśli o codziennie gaszonych pożarach?

A co, jeśli…

Zajrzenie do środka swojej firmy i ustalenie dobrych, strategicznych celów pozwoliło ci zamienić chaos w głowie i firmie na stabliny, przewidywalny biznes? Taki, który nie przyprawia cię o ból głowy, od którego możesz odpocząć popołudniami i w weekendy i WRESZCIE wrócić do zakurzonego hobby – na które masz nie tylko czas, ale i pieniądze?

Dobrych biznesów nie buduje się wypełnioną po brzegi listą zadań. Buduje się dobrą strategią i mądrymi celami. A przede wszystkim pamiętając, że  biznes ma zarabiać i przynosić efekty, a nie być drogim hobby.

Jeśli zależy ci na tym, by faktycznie przejąć kontrolę nad swoją firmą, zanim ona do reszty przejmie kontrolę nad tobą (w ekstremalnie niskiej cenie i z dodatkowym warsztatem strategicznym w prezencie), to:

Przestań zgadywać, jak rozwinąć biznes - zacznij to mierzyć!

Wartość materiałów: 1025 zł

Cena: 299 zł

(Zapłać nawet 54 dni później – wybierz opcję płatności PayPo lub P24NOW)

© 2024. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone