Trochę zmęczone życiem na walizkach odpalamy #6 odcinek Mana Mana Podcast, w którym długo i namiętnie rozprawiamy o najnowszym Obcym i Final Fantasy VII.

Oprócz tego zachwycamy się naszymi słuchaczami (w innych podcastach tego nie macie!), mówimy o tym, dlaczego branża gier wideo jest spoko, a na koniec prezentujemy zupełnie inne opinie na temat tego, czy wymagające gry są fajne.

WAŻNE: Mamy grupę na Facebooku! :) Jeśli chcesz być z nami w stałym kontakcie, to zapraszamy do grupy Mana Mana Podcast.

 

ROZKŁAD JAZDY

1. Pozdrowienia, podziękowania i przeprosiny oraz ogłoszenia parafialne
2. Kącik #ZapytajManę
3. Geek ciekawostka na dziś: fit tabletki
4. Kącik co-tam-u-nas-ostatnio:

  • wrażenia po Digital Dragons 2017
  • wrażenia po Pixel Heaven 2017
  • film Obcy
  • film Coherence
  • gra Darkest Dungeon

5. Temat odcinka: moda na trudne gry

Pamiętajcie, że jeśli chcecie skomentować konkretny wycinek podcastu, możecie to zrobić bezpośrednio na Soundcloudzie! :)

Jak zwykle czekamy na Wasze opinie, prośby, groźby i dobre rady. Dzięki w imieniu swoim i Magdy! :)

Gdzie nas znaleźć?
Mana Mana na Soundcloud
Mana Mana na iTunes
Mana Mana na Youtube
Grupa Mana Mana na Facebooku

 

Credits & thanks
Muzyka do głównego intro: Mahna Mahna by 8BitUzz


Skup się wreszcie 2020

Już w marcu powraca flagowy kurs Life Geek "Skup się wreszcie!", dzięki któremu dowiesz się, jak pracować produktywniej, wyeliminować rozproszenia i wreszcie zrobić robotę! To pierwszy w Polsce program online dedykowany pracownikom wiedzy, freelancerom i przedsiębiorcom z branży nowych technologii, który skupia się przede wszystkim na poprawieniu wydajności podczas pracy na komputerze i w internecie. To aż 6 tygodni praktycznych rozwiązań, dzięki którym kursanci poprzednich edycji poprawili znacząco jakość swojej pracy, a niektórzy nawet uzyskali awanse i nowe perspektywy w pracy.

Zapisz się na listę oczekujących, a w dniu otwarcia kursu będą czekać na ciebie atrakcyjne bonusy.