Mana Mana #2: O For Honor, Life of Black Tiger i Marsyliance

Mana Mana #2: O For Honor, Life of Black Tiger i Marsyliance

Krótko po debiucie wracamy z Magdą w drugim odcinku podcastu MaNa MaNa, który miał być okołogeekowy, ale znowu jest tylko o grach. I Marsyliance.

Przede wszystkim: DZIĘKUJEMY za masę dobrych porad, komentarzy, słów otuchy i krytyki. Wzięłyśmy sobie wszystko do serducha. Dzięki temu wciąż nie jest idealnie, ale mamy poczucie, że nieco lepiej.

W tym odcinku mamy dwa tematy główne. For Honor, o którym mówiłam i pisałam już tyle, że pewnie masz już dość. ;) oraz o Life of Black Tiger, czyli o tym, dlaczego na PlayStation pojawiają się gry, które należałoby raczej zakopać na pustyni.

Wyszło nam mniej więcej pół na pół, więc nie dodaję tu specjalnie spisu treści. Dodatkowo: ja "śpiewam" Marsyliankę, Magda przyznaje się do wstydliwych praktyk na swoim koncie PSN, a po outrze znajdziecie jeszcze historię o dresach i średniowieczu. W sumie nieco ponad godzinka gadania.

Tradycyjnie już znajdziesz nas na Soundcloudzie, doszedł też Youtube. Na dniach będzie też iTunes - na pewno dam znać, jak tylko się pojawi!

Podobnie, jak ostatnio, czekamy na komentarze, nagany, pochwały i polemiki, a także pomysły i inspiracje. Im tego więcej, tym fajniej! :)


IV EDYCJA KURSU SKUP SIĘ WRESZCIE JUŻ WKRÓTCE!

Zapisy ruszają 31 sierpnia

Jeśli chcesz pracować nad koncentracją, to już 31 sierpnia rusza IV edycja kursu Skup SIę Wreszcie, dzięki któremu nauczysz się, jak skupiać się na tym, co naprawdę ważne i wreszcie zrobić swoją robotę! Zapisz się na listę oczekujących, by otrzymać info o zapisach i zniżkę na start!