Mana Mana #2: O For Honor, Life of Black Tiger i Marsyliance

Mana Mana #2: O For Honor, Life of Black Tiger i Marsyliance

Krótko po debiucie wracamy z Magdą w drugim odcinku podcastu MaNa MaNa, który miał być okołogeekowy, ale znowu jest tylko o grach. I Marsyliance.

Przede wszystkim: DZIĘKUJEMY za masę dobrych porad, komentarzy, słów otuchy i krytyki. Wzięłyśmy sobie wszystko do serducha. Dzięki temu wciąż nie jest idealnie, ale mamy poczucie, że nieco lepiej.

W tym odcinku mamy dwa tematy główne. For Honor, o którym mówiłam i pisałam już tyle, że pewnie masz już dość. ;) oraz o Life of Black Tiger, czyli o tym, dlaczego na PlayStation pojawiają się gry, które należałoby raczej zakopać na pustyni.

Wyszło nam mniej więcej pół na pół, więc nie dodaję tu specjalnie spisu treści. Dodatkowo: ja "śpiewam" Marsyliankę, Magda przyznaje się do wstydliwych praktyk na swoim koncie PSN, a po outrze znajdziecie jeszcze historię o dresach i średniowieczu. W sumie nieco ponad godzinka gadania.

Tradycyjnie już znajdziesz nas na Soundcloudzie, doszedł też Youtube. Na dniach będzie też iTunes - na pewno dam znać, jak tylko się pojawi!

Podobnie, jak ostatnio, czekamy na komentarze, nagany, pochwały i polemiki, a także pomysły i inspiracje. Im tego więcej, tym fajniej! :)