Uwielbiam, kiedy zapraszają mnie do współpracy firmy, które rozumieją ideę smart living – życia lepiej, efektywniej, ale i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Tak właśnie stało się z właścicielem platformy MAM, który chce pokazać Polakom, że ktoś może dorzucać się do rachunków za media konsumentów. A wszystko to przy okazji robienia przez nich codziennych zakupów. MAM zaprosiło mnie i kilku innych blogerów do Wyzwania, w którym możesz wygrać i ty.

Czym jest MAM? To platforma opłacająca rachunki za podstawowe media (prąd, gaz, telefon, telewizję i internet) – w części lub całości – w nagrodę za dokonywanie zakupów w sugerowanych przez nią miejscach. Po rejestracji, wybierasz kategorie, w których chcesz dokonywać zakupów (np. Moda, Elektronika i AGD, Zdrowie i uroda) i planujesz miesięczne kwoty wydatków. Następnie zostają ci już tylko zakupy, z których część naliczana jest na opłacenie wskazywanych przez Ciebie rachunków u dostawców mediów (np. prądu, gazu czy internetu). Dzięki temu to, co kupisz „pracuje” na twoje rachunki.

Sprytne, prawda? :)

Na szczegółową recenzję MAM przyjdzie jeszcze pora, a tymczasem chciałam zaprosić Was do śledzenia i kibicowania rywalizacji „MAM Wyzwanie”, w której razem z innymi blogerami walczyć będę już niebawem o możliwość zorganizowania dla Was konkursu. Nagroda będzie syta, bo to aż rok opłacania rachunków za podstawowe media!

Blog Life Geek wchodzi w skład teamu technologicznego, razem m.in. z Antyweb i blogiem Tabliczni. Naszymi przeciwnikami jest grupa blogów parentingowych i finansowych. Przez cały grudzień rywalizować będziemy ze sobą, starając się zrealizować nasze plany zakupowe, w ramach MAM. Ta drużyna, a w zasadzie każdy jej członek, która zrealizuje go w największym stopniu, otrzyma możliwość rozdania wam aż 3 głównych nagród w konkursie, którego szczegółów jeszcze nie zdradzę. ;) Wygrani otrzymają wspomniane już opłacenie rachunków przez rok do wysokości 400 zł/miesięcznie (to aż 4800 zł oszczędności w skali roku!). A co, jeśli nie wygramy? Konkurs nadal się odbędzie, ale do wygrania będzie tylko jedna nagroda. I tak będzie warto powalczyć!

Ale porażka nie wchodzi w grę!

Wyzwanie zaczyna się już wkrótce. Nasze zmagania będziecie mogli podglądać przede wszystkim na blogu, Facebooku Life Geek i moim instagramie, oraz w mediach społecznościowych członków drużyny, a także platformy MAM.

Trzymajcie mocno kciuki!

Zachęcam też do zarejestrowania się na platformie MAM oraz śledzenia wyzwania w MAMowych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Youtube.

// Tekst powstał przy współpracy z New Media Ventrues Sp. z o.o., właścicielem platformy MAM.