fbpx

KONTAKT

GOTÓW, BY WSPÓLNIE POEKSPERYMENTOWAĆ?

Jeśli masz pytanie, chcesz porozmawiać o współpracy lub chcesz zaprosić Natalię do przeprowadzenia wykładu, skontaktuj się, pisząc do nas na hej@ceolab.pl lub korzystając z formularza poniżej.

ZŁAPMY SIĘ W SOCIAL MEDIA!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Imię i nazwisko

5000+

KLIENTÓW KORZYSTA Z MOICH PRODUKTÓW

12+

LAT DOŚWIADCZENIA W DORADZTWIE

1M+

PLN Z PRODUKTÓW CYFROWYCH

4

dni w tygodniu na pracę

A może chcesz mnie o coś zapytać?

Skontaktuj się z moim zespołem pod mailem sklep@ceolab.pl lub skorzystaj z FAQ Sklepu, w którym znajdziesz odpowiedzi na większość pytań związanych z technikaliami.

Nie pracuję jako influencerka i – oprócz naprawdę wyjątkowych wypadków – nie działam na zasadzie współprac reklamowych.

Z przyjemnością, choć ze względu na ograniczone możliwości (i dobę która ciągle ma tylko 24 godziny ;)), przyjmuję przede wszystkim zaproszenia do:

– sponsorowania mojego newslettera

– wywiadów i rozmów w podcaście / na YT

W tym momencie nie przyjmuję zaproszeń do współtworzenia programów, tworzenia kursów na zlecenie ani tworzenia materiałów na platformy subskrybcyjne.

Jeśli masz inny pomysł na współpracę – pogadajmy!

Oczywiście! Będzie mi bardzo miło. Pamiętaj tylko, że – ze względu na dużą liczbę tego typu zapytań – nie mogę obiecać, że na 100% będę mogła się pojawić.

15 SPOSOBÓW NA OSZCZĘDZENIE 10 GODZIN W TYGODNIU

Darmowy przewodnik organizacji biznesu usługowego dla coachów, edukatorów i ekspertów, który pomaga mi prowadzić 7-cyfrowego biznes online, pracując 4 dni w tygodniu.

.

Cześć, jestem Natalia i usprawniam solobiznesy

Pomagam ekspertom, coachom i usługowym biznesom online stać się CEO i zarządzać ich jednoosobową firmą tak, by rosła stabilnie, przynosiła świetne pieniądze i… dawała czas na ich wydawanie. Bez budowania imperiów, ogromnych zespołów i wypalenia.