Wygraj rok opłacania rachunków za media!

Wygraj rok opłacania rachunków za media!

Dobiegło końca #MAMwyzwanie. Przez cały grudzień razem z Antyweb, Dailyweb i Tabliczni.pl rywalizowaliśmy z blogerami finansowymi i parentingowymi, by jak najprecyzyjniej wypełnić plan zakupowy na platformie MAM .

Teraz czas na was: w konkursie #FinansoweLifehacki zorganizowanym wspólnie z MAM możecie wygrać aż rok opłacania rachunków za media. Jak to możliwe? Przeczytaj poniżej!

O platformie MAM, która w zamian za planowanie wydatków i dokonywanie zakupów we wskazanych miejscach dokłada się do rachunków za media pisałam na Life Geek w grudniu. W ostatnim miesiącu 2017 otrzymaliśmy też od MAM zadanie - trzeba było zaplanować i wydać precyzyjnie określoną kwotę pieniędzy. Ten zespół, który będzie bliżej 100% (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku!) do 30 grudnia, zgarnął nagrodę główną, czyli możliwość zorganizowania konkursu z 3 nagrodami głównymi. Pozostałe teamy do dyspozycji mają tylko jedną nagrodę.

Dwa dni temu wyzwanie zakończyło się i... niestety przegraliśmy z teamem parentingowym o włos! "Technologiczni" zajęli drugie miejsce i w związku z tym czeka na Was tylko jedna nagroda główna. Rywalizacja będzie może i bardziej zacięta, ale za to jaka emocjonująca! 

Startujemy właśnie dziś!

Zasady konkursu Finansowe Lifehacki

Zasady konkursu są bardzo proste: podziel się ze mną swoim finansowym lifehackiem, czyli sposobem na lepsze zarządzanie pieniędzmi lub ich sprawne i zaradne wydawanie oraz oszczędzanie.

Jako że na blogu często piszę o życiu smart, będzie bardzo wskazane (acz nieobowiązkowe), by lifehack finansowy związany był z technologiami. Wybór należy do Was!

Forma zgłoszenia zadania konkursowego jest dowolna, bo o lifehacku można napisać, ale też: zrobić zdjęcie, grafikę, nagrać film, piosenkę, słowem: co tylko podpowie wyobraźnia!

WAŻNE! W konkursie będę brała pod uwagę tylko te osoby, które zarejestrują się na platformie MAM! Dla pewności, do zgłoszenia konkursowego użyj tego samego maila, co do rejestracji w MAM.

Swoje finansowe lifehacki wrzuć w komentarzu pod tym postem. Pamiętaj, by do komentarza, na końcu, dołączyć wymagane zgody, które znajdziesz pod tym linkiem. Po prostu przeklej je pod zgłoszeniem.

 

Nagroda główna w konkursie Finansowe Lifehacki

Nagrodą jest rok opłacania rachunków za media do wysokości 400 zł brutto. Innymi słowy, zwycięzca przez rok będzie płacił rachunki o nawet 400 zł miesięcznie niższe.

Zaoszczędzone pieniądze (4800 zł!) można wydać na przykład na nowy komputer albo telefon. Albo porządne wakacje! ;)

 

Ogłoszenie zwycięzców

Na zgłoszenia czekam do 18 stycznia. Potem, wspólnie z przedstawicielami platformy MAM, wybierzemy zwycięzców. Wyniki konkursu ogłoszę w osobnym poście 22 stycznia. Nagrodzony będzie mógł cieszyć się wygraną już od 1 lutego 2018.

Wszystkie szczegóły, które nie pojawiły się w poście, znajdziecie w regulaminie konkursu.

Trzymam za Was MOCNO kciuki!