Cześć! Trochę się pozmieniało, co? :)

Ano pozmieniało się, bo postanowiłam porzucić wreszcie poprzedni szablon na rzecz czegoś lżejszego, mniej przypominającego magazyn, a bardziej blog. Wracam do korzeni i przy okazji umacnia mi się coraz bardziej wizja tego, co chcę robić w internecie.

No właśnie, w internecie, a nie na blogu. Już od pewnego czasu swój czas rozkładam pomiędzy InstaStories, geekową i smartlive’ową grupę na Facebooku, rozmowy na Twitterze, podcast i okazjonalne wpisy tutaj.

Myślę, że w 2018 ta tendencja będzie się jeszcze bardziej pogłębiać, bo jak nigdy mam potrzebę pisania przede wszystkim dopracowanych, obszernych tekstów. Takich, które w pierwszej kolejności dają konkretną wartość, a nie nabijają statystyki.

Dlatego przez najbliższe kilka miesięcy będzie tu spokojniej, ale za to bardziej merytorycznie. W innych kanałach za to będziesz mógł mieć ze mną kontakt na bieżąco. Myślę, że taka forma najlepiej sprawdzi się do tego, co planuję do końca roku.

Przede wszystkim Life Geek ostatecznie przekształca się w blog o smart living z domieszką geekowego stylu życia. Chcę uczyć się i pomagać innym ogarniać życie, realizować cele, pokazywać ciekawe gadżety które sprawiają, że żyje się lepiej. Oczywiście, ciągle ekscytuję się myślą o E3, czytam książki i oglądam seriale, więc i na to będzie miejsce – choć coraz mniej. Jedną z najważniejszych decyzji w tym roku będzie też prawdopodobnie zrezygnowanie z brandu Life Geek, bo od pierwotnych założeń odjechałam już bardzo daleko. Czy się na to zdecyduję? Czas pokaże.

Na razie w planach mam przede wszystkim dużo merytorycznych tekstów. Jak to mówią – po czynach ich poznacie. ;) Tymczasem niezmiennie mam nadzieję, że zostaniesz ze mną nie tylko na nadchodzące 12 miesięcy!

Na koniec jeszcze wisienka na torcie, czyli najchętniej czytane teksty zeszłego roku.

Najlepsze teksty na Life Geek w 2017 roku

40+ klimatycznych polskich pubów, kawiarni i restauracji, które powinien znać każdy geek

Zestawienie, z którego przy okazji jestem najbardziej dumna! Wszystkie (albo większość) klimatycznych pubów, barów i restauracji w Polsce, podzielonych województwami, z adresami, krótkim opisem i zdjęciami. Ciągle spływają nowe, więc tradycyjnie – jeśli czegoś nie ma na liście, koniecznie daj znać!

 

Najlepsze polskie sklepy z geek koszulkami

Odświeżony i uzupełniony tekst z początków istnienia bloga. Niezmiennie szukacie fajnych koszulek, a ja niezmiennie dostarczam wam najlepsze sklepy! :)

 

Gadżety na Aliexpress – kompletny przewodnik geeka

Rok 2017 to zdecydowanie dla mnie rok zakupów na chińskim Allegro! W tekście nie tylko polecam gadżety z geekowymi motywami, ale przede wszystkim opisuję krok po kroku jak korzystać z Ali. Na zdrowie!