4 Responses
  1. Ja wyedytowałem plik hosts i zablokowałem sobie social media na komputerze w domu i w pracy. Dotykam FB i Twittera tylko przez telefon. Dzięki temu dużo newsów przecieka mi między palcami i odechciewa mi się brać udział w dyskusjach. Czasem pościk, ale też dyscyplina twarda.

  2. Jestem tak cudownym leniem, że ostatnio zauważyłam, że nie sprawdzam telefonu, jeżeli leży ekranem do dołu… Serio, nie chce mi się go obracać, dzięki czemu powstrzymuję odruch sprawdzania go co pewien czas.
    Inną moją metodą jest zrobienie sobie facebooka nudnego. Obserwuję tylko czterech odpowiednio interesujących znajomych i kilka stron, powiadomienia ze wszystkich grup wyłączone, w praktyce wychodzi tak, że kiedy bardzo nie chce mi się pracować, zerkam na fb, gdzie ciągle jest to samo, więc to też zaczyna mnie nudzić, i z nudów biorę się do pracy. Na razie nie biorę się za blokowanie aplikacji, bo jestem pewna, że tego nie ogarnę i nie będę umiała odblokować, a moi znajomi umrą z uciechy, gdy przyjdę do nich po pomoc. Oszczędzę tego światu…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.