Ja wam pokażę! Wygraj zestawy DVD z Big Bang Theory

Ja wam pokażę! Wygraj zestawy DVD z Big Bang Theory

Pamiętasz, jak scharakteryzowałam geeki w poprzednim poście? Tak, mamy pasję i uwielbiamy się nią dzielić, naszych idoli kochamy bezkrytycznie, a nade wszystko... przepadamy za gadżetami!

Teraz i ty możesz pokazać, jakie skarby udało ci się zgromadzić i wygrać zestawy z jednym z najbardziej geekowych seriali świata w konkursie przygotowanym przez Life Geek i Comedy Central Polska!

Zasady są proste:

Wrzuć w komentarzu pod tekstem zdjęcie gadżetu, z którego jesteś najbardziej dumny.

Interpretacja dowolna: kolekcjonerski komiks, koszulka, cosplay, figurka, gra, czy własnoręcznie zrobione rękodzieło. Zdjęcie nie musi być ładne, nie będę oceniać umiejętności artystycznych. Warunek jest jeden: by wykluczyć ściąganie fot z internetu, umieść na zdjęciu również kartkę z napisem #lifegeek, okej?

Do zdjęcia możesz dorzucić kilka słów, co to za gadżet i skąd go masz.

Do wygrania jest 5 zestawów z 7. sezonem Big Bang Theory.

teoria-wielkiego-podrywu-dvd

I kilka zasad formalnych:

  • Konkurs trwa aż do końca majówki, tj. do 3 maja
  • Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 4 maja na blogu
  • Nagrodą jest 5 boxów z 7. sezonem serialu Big Bang Theory dla 5 najfajniejszych gadżetów
  • Oceniać będę subiektywnie, ale sprawiedliwie. Każdy, nawet najmniejszy gadżet ma szansę, jeśli jest ciekawy, nie faworyzuję kolekcjonerek za 500 zł. ;)
  • Zdjęcia wklejaj na dole, w komentarzu.

Do dzieła!

 

Wyniki konkursu

Wszystkie Wasze gadżety były totalnie przepiękne. Bardzo dziękuję, że na konkurs przyszło ich aż tyle! Niestety, zgodnie z zasadami konkursu nie mogę uznać tych, które wklejone zostały bez karteczki z napisem #LifeGeek oraz tych, które słaliście w komentarzach na Facebooku lub w prywatnych wiadomościach. Twarde prawo, ale prawo. :(

Ale i bez tego wybór był wystarczająco trudny! Niemniej niezależna komisja w składzie Nadya (czyli ja) oraz pierwszy pies na Marsie (czyli Kana) postanowiła nagrodzić te zgłoszenia.

Wszyscy otrzymują box z 7. sezonem serialu Big Bang Theory ufundowany przez Comedy Central Polska. Kolejność przypadkowa:

Tomasz Kaniewski

"Malowanie świnek zaczęło się jakieś 2tygodnie temu, dostałem w prezencie dwa zestawy dla dzieci do malowania swojej własnej skarbonki z gipsu. Początkowo niezbyt wiedziałem co z tym zrobić, aż przy oglądaniu serialu wpadł mi do głowy doskonały pomysł: po co wydawać kupę hajsu na figurki skoro mogę zrobić swoją kolekcję super-świnek skarbonek? :D I tak właśnie powstał Flash, dzisiaj zajęliśmy się Arrow'em. Wydaje się że łatwe ale 6h zleciało przy malowaniu Olivera :)"

tomasz_kaniewski

 

Hatteria

"(...) potrafię ciągle dyskutować na temat God of War, a na dole moja ręcznie robiona ulubiona maskotka:)"

hatteria

 

Adrian Banach

"Łuk własnej roboty z wypalonymi napisami "RIVENDELL" i "ADRIAN" w piśmie runicznym ;) Run nauczyłem się próbując rozszyfrować napisy na mapie czytając Hobbita."

Adrian_Banach

 

Andrzej Olszewski

"Moje Aniołki - figsy do Warhammera 40000, kolekcjonowane już od ponad dwudziestu lat.Fotka najwyższej półki, zawierającej HQ, niżej jest jeszcze sześć :-D kolejnych."

Andrzej_Olszewski

 

Jaromir Kopp

"Własnoręczne zrobiony piec do wypału ceramiki, własnoręcznie zrobiona miska w nim wypalona (moja ulubiona) i mój towarzysz rowerowy („komputer” - wyświetlacz) do iPhone ;-)"

Jaromir_Kopp

Drodzy zwycięzcy - podeślijcie namiary na siebie (adres, nr telefonu) na nadya@lifegeek.pl - już niedługo wylecą do Was paczuszki z nagrodami! ;)