Home Business

Imagine A Theme So Easily Customizable

You Will Be Able to Adjust It in Just 5 Mins!

Designed with true multipurposeness in mind, this theme makes a case for how minimalistic and yet fully functional a WordPress-based template might be, if done right.

Powerful Options

Powered by a diverse multitude of plugins and layouts, Bryte provides you with a highly functional web business tools...

Elementor Page Builder

Whether it’s a minor tweak or a major reshuffle you want to apply, Power Builder makes editing so much easier and faster!

Theme So Flexible and Adaptive,

That It WIll Fit Any Business in Any Niche!

While neutral themes have become somewhat mainstream lately, the holistic nature of Bryte makes it stand out from the rest…

What Makes This Theme Stand

Out Is an Extensive Range of Built-in Design Skins & Plugins!

8 Design Variations & 20+ Plugins

Versatile Aesthetics

When we were choosing a slate of design looks to go with, we’ve decided to make it as diverse and visually appealing as possible...

Responsive Layout

In the world of today, people come across a website via screens of all sizes. Bryte is optimized for tablets, phones & desktops.

Responsive Layout

In the world of today, people come across a website via screens of all sizes. Bryte is optimized for tablets, phones & desktops.

Enjoy Expedient Codeless Editing,

When Applying Small or Big Changes in Bryte Theme!

Enhanced with the Power Builder and Live Customizer functionality, Bryte makes applying just about any change an easy walk down the lane…

Thoroughly Through Structurally,

Bryte Has All Types of Pages a Business Website Might Need!

When you’re running a commercial website, it doesn’t matter which industry you’re in - there is a particular list of page types which you’ve got to have. Starting with such essentials as Services, Portfolio and About page, we’ve got you covered!

Poradniki

Darmowe ebooki dotyczące planowania, prokrastynacji czy wyrabiania nawyków. Skuteczne i proste sposoby na organizację zawodową i pozazawodową dla każdego freelancera

Szablony i checklisty

Szablony i checklisty do druku i wypełniania online, dzięki którym zorganizujesz lepiej swoją codzienność i biznes.

Dostęp do zniżek i ekskluzywnych treści

Dodatkowe zniżki dla społeczności life geeków, dostęp do materiałów niepublikowanych nigdzie indziej oraz dostęp do społeczności ludzi, którzy spełniają swoje

Bryte Offers You More, Including Custom Headers,

Blog Layouts and Even WooCommerce Compatibility!

Sometimes a website needs more than just a streamlined design and a few page types. The Brythe theme indeed has more – layout, design and functionality-wise!

What Makes This Theme Stand Out

Is an Extensive Range of Built-in Design Skins & Plugins!

8 Design Variations & 20+ Plugins

Create stunning layouts, fill your webpages with all kinds of content in a matter of minutes using Elementor page builder!

Full WooCommerce integration makes Bryte theme a perfect solution for creating online stores with ajax filters, wishlists, banners, and a cart!

The theme comes with 8 flawless homepages, 7 awesome header styles and 4 attractive blog layouts!

Responsive
100%
Multipurpose
100%
Pixel-perfect
100%
What People Say?

Testimonials

Przychodzi taki moment w życiu, że nagle okazuje się, że gdzie się nie obrócisz, to widzisz ścianę, której nie dasz rady - albo nie umiesz - rozbić. Nie masz pojęcia, gdzie iść i gdzie zaangażować swoje siły, aby się wydostać. Natalia nauczyła mnie, jak iść do przodu. Przestałam latać w kółko jak kurczak bez głowy,…

Magdalena Kudłacz Marketing Manager

Pierwszą i najważniejszą kwestią było dla mnie ustalenie wizji, nadrzędnego celu, do którego chcę dążyć. Od tego momentu minął prawie rok, udało mi się zbudować markę i powoli rozkręcam swojego bloga. Ustalenie wizji, które wcale nie jest tak proste jak się wydaje, nadało strukturę wszystkim innym moim działaniom. Nauczyłam się też planować pracę i projekty.

Sylwia Falarczyk Właścicielka szkoły językowej EDUwyspy & 4aspekty.pl

Byłam totalnie zagubiona w temacie celów i potrzebowałam konkretnych wskazówek i wsparcia. Ten konkret znalazłam na webinarach i blogu Natalii, zaufałam jej, wydałam pieniądze i nigdy nie żałowałam. Ustaliłam cele i zaplanowałam drogę do ich osiągnięcia. Pokonałam swojego wewnętrznego Smoka Obiboka. Przestałam odkładać marzenia na później - dostałam od Natalii narzędzia, wiedzę i "kopa".

Martyna Ozga Wirtualna Project Managerka Yourperson.pl

Czytałam "Hackbooka" jeszcze przed składem i już po kilku rozdziałach wiedziałam, że będę musiała przeczytać jeszcze raz - już w ostatecznej wersji, wydrukowane i z miejscem na uzupełnianie ćwiczeń. Bo te ćwiczenia to jest prawdziwe złoto! Natalia od samego początku zadaje mądre pytania. Takie, które pozwalają spojrzeć na swoje życie z innej strony. Nie mówi…

Ja właśnie czytam i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona tym, jak on jest przemyślany i jakie fajne są te planery! Rzadko robię ćwiczenia, które są w książkach, bo najczęściej one są po prostu wypisane na końcu rozdziału i nie chce mi się do nich wracać, a tu mamy gotowe tabelki do druku i nad niczym…

Agnieszka

Jeśli chcecie poukładać sobie swoje planowanie to polecam, jeśli jesteście już zaawansowani w tym temacie, to hackbook potwierdzi wasze działania.

Mariola

Hackbook jest MEGA. Szapo baaa i na chwilę obecną nie ma na rynku nic lepszego o planowaniu i organizacji i myślę dłuuuuugo nie będzie.

Martyna

Świetny ebook, już przeczytałam i poprawiłam swój plan działania! Odpowiada na wszystkie pytania, które sobie zadawałam!

Klaudyna

Dzisiejszy webinar super. Jest motywacja!

Kasia Uczestniczka Ogarniętych Poniedziałków

Pomijając ilość wiedzy (a jest jej naprawdę mnóstwo), bardzo chwalę sobie lekkość, z jaką prowadzisz wszystkie webinary, nie ma nadętego tonu, nie ma nudy, jest KONKRET.

Monika Uczestniczka Bootcampu "Pracuj mądrzej"

Widać, że tematyka Natalię naprawdę interesuje, dlatego potrafi przekazać informacje z pasją

Anna Kursantka Life Geek

Super! Fantastyczny webinar. Było mocno konkretnie i fajna prezentacja!

Ania Designer

Make Sure Your Website Is

Just As Much Functional As It Looks Great…