fbpx
LG_HB_UiRC_promo_new_01

Hackbook: Ustalanie
i realizacja celów

Odkryj swoją życiową wizję i zacznij z odwagą realizować swoje cele, nawet jeśli masz tylko 15 minut dziennie i zupełnie nie wiesz, czego chcesz - jak blisko 500 innych osób!

PROMOCJA! Teraz tylko 97 zł 67 zł

BLISKO 500 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!

Zbliża się koniec roku, a ty smutno patrzysz na swoje postanowienia noworoczne, bo znowu życie pokrzyżowało ci plany?

Co roku robisz dużo ambitnych postanowień. Czujesz, że wreszcie chcesz zmienić coś w swoim życiu, bo niby nie jest tak do końca źle, ale podskórnie czujesz, że to nie to. Masz więc gdzieś zapisane ambitne cele, ale kiedy kończysz pracę, to zamiast pochylać się nad tym, co jest dla ciebie ważne, pomagasz wszystkim, tylko nie sobie. W piątek mówisz sobie: „teraz to już na pewno się uda”, ale weekend mija, wracasz do pracy, a marzenia leżą odłogiem. Zupełnie nie wiesz, jak to się dzieje, że innym przychodzi z łatwością to, czego ty nawet nie umiesz ruszyć.

A może to brzmi znajomo:

Czujesz, że czas ucieka i frustrujesz się, że nie zdążysz zrealizować wszystkich marzeń i planów

Twoje marzenia są tak duże, że wydają się nierealne - nie masz pojęcia jak zacząć i czy to w ogóle jest wykonalne

Bezskutecznie szukasz pomysłu na siebie, własnego hobby, drogi, pasji lub pracy, którą pokochasz i masz wrażenie, że zupełnie nie wiesz, czego chcesz.

Widzisz, jak inni ambitnie realizują swoje cele i idą do przodu jak taran, a ciągle jesteś tam, gdzie rok temu i czujesz coraz większą frustrację.

Wiesz, co jest dla ciebie ważne - chcesz się rozwijać, wzmacniać relacje, dbać o siebie, ale czujesz przytłoczenie obowiązkami i codziennością.

Chcesz znaleźć w sobie siłę i motywację do zmiany nawyków, osiągania celów i poukładać dzień tak, by mieć czas dla siebie.

REALIZOWANIE CELÓW NIE MUSI BYĆ AŻ TAK TRUDNE!

Wyobraź sobie, że...

Masz absolutną jasność, czego chcesz w życiu i wysoką motywację, by realizować ambitne cele i plany

Rano wstajesz z ogromną energią, bo wiesz, że czekają cię zadania, które doprowadzą cię do życia, o jakim marzysz

Czujesz dumę z każdego obszaru życia, bo rozwijasz je harmonijnie i bez stresu

Nie masz żadnego problemu w ustalaniu priorytetów w życiu i pracy, bo doskonale wiesz, gdzie chcesz się znaleźć za rok, pięć lat czy dekadę.

Poznaj HACKBOOK:

Ustalanie i realizacja celów

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów zawiera kompletny, sprawdzony proces ustalania celów w praktycznej formie workbooka, dzięki którym zbudujesz wizję życia, na jakie zasługujesz, ruszysz z miejsca i nauczysz się realizować cele każdego dnia!

Dzięki pytaniom, ćwiczeniom i zadaniom w Hackbooku:

 • zaprojektujesz własne cele, by doprowadziły cię do takiego życia, o jakim marzysz;
 • dowiesz się, jak wykonać pierwszy krok w realizacji marzeń, nawet jeśli nie wiesz jak zacząć;
 • odkryjesz, co jest dla ciebie najważniejsze i jak do tego dotrzeć;
 • nauczysz się realizować cele niezależnie od humoru, czasu i ilości obowiązków;
 • rozpoczniesz pozytywne zmiany w swoim życiu!
LG_HB_UiRC_tablet_PR_kleks
Promocja kończy się za...

Oto, co jest możliwe, gdy skorzystasz z Hackbooka

Zawartość

Co znajdziesz w Hackbooku?

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów to ponad 150 stron treści, zadań oraz plannerów do druku, dzięki którym przejdziesz przez kompletny system ustalania celów – od twojej życiowej intencji aż po nawyki i drobne zadania, które możesz robić każdego dnia.

CZĘŚĆ 1: INTENCJA I WIZJA

Dzięki której znajdziesz „pomysł na siebie”, długoterminową wizję. Zrozumiesz też, jakie wartości są dla ciebie ważne i jakie życie chcesz budować, nawet jeśli teraz nie masz pojęcia, od czego zacząć.

CZĘŚĆ 2: USTALANIE CELÓW

Stworzysz realistyczne cele – nie za duże i nie za małe. Dopasowane do twojego stylu życia, a nie do tego co mówią motywacyjni guru.

CZĘŚĆ 3: REALIZOWANIE CELÓW

Opracujesz taki plan działania, który zadziała niezależnie, czy masz siłę i motywację do jego realizowania. Pokażę ci, jak osiągać więcej, nawet jeśli masz 15 minut dziennie.

hackbook ustalanie i realizacja celów
 • ponad 130 stron kompletnego systemu ustalania celów – od ustalenia wizji aż po małe kroki, które możesz realizować każdego dnia;
 • ćwiczenia do każdego rozdziału, by od razu przećwiczyć to, czego się nauczysz i krok po kroku ustalić taką wizję najbliższych miesięcy czy lat, która zapoczątkuje mnóstwo pozytywnych zmian w twoim życiu;
 • blisko 20 stron plannerów, które możesz wydrukować i powiesić nad biurkiem, by przypominały ci o twoich planach i celach;
 • polecane aplikacje, sztuczki i sposoby, by już nigdy nie zapomnieć o tym, co naprawdę ważne;
 • idealne uzupełnienie Hackbooka: Planowanie i organizacja celów!

Oprócz niezbędnej wiedzy, w skład Hackbkooka wchodzą:

 • ćwiczenia do każdego rozdziału – czytasz i działasz;
 • checklisty podsumowujące, by mieć pewność, że o niczym nie zapomnisz;
 • kalendarz na każdy miesiąc roku;
 • planer roczny „z lotu ptaka”;
 • planer kwartalny „z lotu ptaka”;
 • planer do śledzenia celów;
 • nawykownik.

Ponad 450 osób korzysta z Hackbooka, by osiągać więcej!

Zobacz opinie zadowolonych klientów

Do tej pory byłam bardzo niezorganizowana i cały czas za to płacę - np. tym, że Hackbooka muszę przerabiać w bardzo niewielkich dawkach. Mimo to już zdążył rozjaśnić mi w głowie - znam swoją intencję, moja wizja również się klaruje, a za nimi podążają cele, projekty i rozmaite decyzje. (...) to bardzo udany zakup.
Julia
Udało mi się przerobić całego Hackbooka i bardzo mi się podoba taka forma ustalania celów i planowania przyszłości. Wcześniej skupiałam się na krótszych terminach i ten główny cel nie mógł się urzeczywistnić. Ponieważ miałam podejście, że lepsze coś niż nic i jak to wyjdzie, to dalej jakoś pójdzie. A przez ten brak głównego celu i zaznaczonych etapów szybko traciłam motywację, ponieważ nie widziałam efektów. Dzięki bardzo.
Katarzyna

Zacznij rozwijać się bez wysiłku i zbuduj życie, na jakie zasługujesz

Kup Hackbooka 30 zł taniej! Promocja ograniczona czasowo

Hackbook Ustalanie i realizacja celów

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów

97 zł 67 zł

(oszczędzasz 30 zł!)

Psst… Ta cena zaraz podskoczy do góry!

Dlaczego masz się uczyć ode mnie?

O autorce

Jestem Natalia Dołżycka i uczę przedsiębiorców oraz twórców, że mogą osiągać co chcą i ciągle mieć czas dla siebie. Do tej pory pomogłam tysiącom zdezorientowanych, zmęczonych i przepracowanych osób zmniejszyć liczbę godzin, którą spędzają w pracy, uporządkować działania oraz planować projekty, które zmieniają świat. 

Pracuję z ambitnymi twórcami, szkolę managerów dużych firmy, a z moich metod pracy, produktów, kursów i ebooków korzystają małe biznesy, duzi, rozpoznawalni twórcy i właściciele 6-cyfrowych firm.

Dlaczego piszę o celach? Bo sama jestem najlepszym przykładem, że mój system działa. W 14 miesięcy stworzyłam jednego z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych blogów o produktywności w Polsce. Już w pierwszym roku działania mój biznes osiągnął 6 cyfr i z roku na rok podwaja swoje przychody. 

A ja nie tylko nie pracuję więcej, ale wyjeżdżam na urlop co najmniej 4 razy w roku, mam czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe) i czytanie co najmniej 30 książek w roku. 

natalia_dolzycka
Odkąd zaczęłam pracować z Twoimi Hackbookami ruszyłam wiele obszarów mojego życia, które mnie blokowały. Wiele pragnień zostało zapisanych na Twoich kartach pracy, a teraz wchodzą w życie. Pojawiła się satysfakcja, rozwój, większe pieniądze i perspektywa czegoś, czego bardzo chciałam, ale bałam się, że sobie nie poradzę.
Joanna

FAQ HACKBOOK

HACKBOOKI to ebooki, połączone z zeszytem ćwiczeń i planerem do druku. Razem tworzą serię praktycznych ebooków poświęconych różnym aspektom produktywności. Do tej pory pojawił się już Hackbook: Planowanie i organizacja. W Hackbooku: Ustalanie i realizacja celów opisałam kompletny, zamknięty proces ustalania własnej wizji i życiowej intencji, a także wynikających z nich celów – od roku do codziennych działań, które cię przybliżą do ich realizacji. 

Pierwszy Hackbook: Planowanie i organizacja, dotyczył stworzenia własnego systemu przechowywania zadań, przenoszenia ich z głowy do tego systemu oraz planowania codziennych, bieżących zadań – w skali miesiąca, tygodnia i dnia. Hackbook: Ustalanie i realizacja celów opisuje proces odnalezienia i ustalenia planu dla twoich najskrytszych planów i marzeń – czyli planowania od „całe życie”, aż do roku czy kwartału. Dzięki niemu znajdziesz swoją życiową intencję, opracujesz plan i zaczniesz z odwagą realizować cele!

Zacznij od tego, a więc Hackbook: Ustalanie i realizacja celów. Ustal własną wizję, intencję i plan na rok czy kwartał. Potem włącz Hackbook: Planowanie i organizacja, żeby zrobić porządek w codziennych obowiązkach i znaleźć miejsce na swoje cele!

Ebook dostępny jest tylko w formie PDF, ze względu na ćwiczenia i plannery do druku. Przygotowałam go raczej z myślą o wydrukowaniu i aktywnym używaniu, niż czytaniu na czytniku.

Po zakupieniu ebooka otrzymasz mailem link do pobrania. Stamtąd pobierzesz go w formie PDF.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Hackbook powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Masz dość postanowień noworocznych, które rzucasz po miesiącu?

Weź cele w swoje ręce i zacznij działać!