Geek kubki we współpracy z DużeKubki.pl!

Geek kubki we współpracy z DużeKubki.pl!

Dawno, dawno temu przy okazji Pog(R)adajmy odezwali się do mnie właściciele śląskiej firmy DużeKubki.pl. Udało nam się powspółpracować, rozdać wspólnie trochę gadżetów na kilku edycjach. Na tym się nie skończyło, bo efektem współpracy był też kubek Wonder Woman według mojego pomysłu, towarzyszący mi w pracy od prawie 3 lat.

Taka piękna przyjaźń nie mogła się zmarnować. Wspólnie stwierdziliśmy, że moja miłość do pięknych kubkowych wzorów (w domu mam niezliczone ilości różnych naczyń z geekowymi wzorami) i świetni projektanci ze DużeKubki.pl stanowią parę idealną.

No i oto jest. Z dumą mogę przedstawić Wam pierwszą oficjalną kolekcję kubków sygnowaną nazwą bloga LifeGeek.pl!

geek_kubki_duze_kubki

kubki_geek_duze_kubki_2

W kolekcji znajdziecie 12 wzorów związanych z filmam, grami, zjawiskami popkulturowymi, które sama znam i kocham. Jest więc tam oczywiście Mass Effect, konsole, złe filmy, Cthulhu i wiele więcej! Każdy z wzorów przygotowywany był we współpracy ze mną - nie znajdziecie tam nic, czego nie zatwierdziłam własnymi rękami.

Kolekcja na pewno będzie się rozrastać, więc nie jest to nasze ostatnie słowo! :)

I jeszcze trochę technikaliów:

Wszystkie kubeczki występują w dwóch rozmiarach - dużym (440 ml), który sama mam i polecam oraz zwykłym (330 ml). Kubki są bardzo trwałe i świetnie znoszą mycie w zmywarce.

Na koniec jeszcze link:

 Idź do kolekcji Life Geek

 

Koniecznie daj znać, jak ci się podoba! :)