Webinar Usprawnienia Life Geek

DARMOWE SZKOLENIE ONLINE

5 zmian, które warto zrobić latem, by rozwinąć biznes online

Stwórz prosty plan działania, dzięki któremu jesienią będziesz pracować mniej, a zarabiać więcej.

Nagranie dostępne od razu po zapisie!

Zapisz się, aby otrzymać link do szkolenia! 

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

DARMOWE SZKOLENIE ONLINE

5 ZMIAN, KTÓRE WARTO ZROBIĆ LATEM, BY ROZWINĄĆ BIZNES ONLINE

Zorganizuj swoją firmę tak, by jesienią pracować mniej, a zarabiać więcej

Nagranie dostępne od 18 lipca (wtorek), 20:00

Zapisz się, aby otrzymać link do szkolenia!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Uwaga, prezent dla uczestników szkolenia!

Przyjdź na szkolenie "4 kroki do stabilnego rozwoju małego biznesu", by otrzymać:

Biznesowy drogowskaz – podsumowanie 4 najważniejszych systemów istotnych w rozwoju małego biznesu wraz z listą pytań kontrolnych, które pomogą ci sprawdzić, nad czym musisz zacząć pracować w pierwszej kolejności.

Dołącz do nas!

Czego nauczysz się na szkoleniu "5 zmian, które warto zrobić latem, by rozwinąć biznes online"?

Dowiesz się, jakie 5 obszarów jest kluczowych do stabilnego rozwoju biznesu opartego o produkty i usługi online

Oraz które z nich sprawią, że będziesz rozwijać firmę szybciej i bez stresu

Otrzymasz proste wskazówki, co możesz zmienić w swojej firmie jeszcze tego lata, by raz na zawsze pozbyć się niepewnych zarobków

… i jak działać, by mieć dochody jakie chcesz, kolejkę klientów chętnych do pracy oraz… czas dla siebie i rodziny

Przekonasz się, w jaki sposób nieświadomie sabotujesz swoje zarobki i biznesowy rozwój, mimo że chcesz jak najlepiej

I jaka jest najważniejsza zmiana, którą możesz wprowadzić zaraz po szkoleniu, by przestać to robić (wskazówka: to nie ma nic wspólnego z twoimi umiejętnościami!)

Szkolenie dostępne od 18 lipca 20:00!

Szkolenie dostępne od razu po zapisie!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

To szkolenie jest dla ciebie, jeśli...

Pracujesz jednoosobowo lub w mikro zespole i czujesz, że praca na swoim zaczyna cię przytłaczać.

Chcesz uporządkować pracę, wyrwać się z bieżączek i wreszcie stworzyć PLAN, który możesz ze spokojem realizować tydzień po tygodniu.

Szukasz sposobów, jak ustabilizować przychody, by kolejne wydarzenia na świecie czy sytuacja gospodarcza nie oznaczały dla niego być albo nie być.

Masz dość działania po omacku i szukasz drogowskazu, z którym łatwo rozwiniesz firmę, nie pracując więcej.

Chcesz więcej wolności i czasu i nie chcesz budować ogromnej firmy, a taką, która daje ci przestrzeń na robienie tego, co kochasz, ale też… na odpoczynek i Netflixa.

Cześć, tu twoja prowadząca

Natalia Dołżycka
Jestem trenerką efektywności i biznesu, edukatorką oraz założycielką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu dla freelancerów i biznesów online. Wierzę, że poświęcenie życia temu, co się kocha, wcale nie musi oznaczać poświęcenia temu całego czasu.

Uwielbiam pracować z małymi biznesami, pomagając im pracować mniej i zarabiać więcej. Chcę pokazać ci, że prowadzenie firmy nie musi wiązać się z długimi godzinami przy komputerze, a ty możesz mieć dochodowy biznes ORAZ czas na życie.

Po 10 latach jako managerka w branży IT zrozumiałam, że praca nie jest moim całym życiem. Że chcę znowu zakochać się w tym, co robię, ale mieć też czas na spacery z psami, wieczory przy konsoli z mężem, długie rozmowy z przyjaciółmi podczas wędrówek po górach.

Zredefiniowałam to, co rozumiem pod pojęciem sukcesu. Skupiłam się na organizacji siebie i firmy tak, by biznes nie przeszkadzał mi w życiu. Dziś nie tylko pracuję połowę mniej, niż kiedyś, ale zamieniam moich klientów ze zmęczonych freelancerów we właścicieli dochodowych i sprawnie działających solobiznesów. 

Stwórz plan na stabilny biznes - już tej jesieni!

Szkolenie dostępne od razu po zapisie!

Zapisz się, aby otrzymać link do szkolenia!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Czy warto?

Co mówią o mnie klienci


Natalia ma stopień MASTER w podnoszeniu efektywności bez zarabiania się po uszy. Uczy takich metod, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie podnosić skuteczność.

Masza Sadowska Psycholożka, trenerka FRIS, coachyni

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu. Zmieniłem sposób patrzenia na swoje cele. Przedtem, gdy wszystko szło dobrze, ciągle podnosiłem poprzeczkę i przez to czułem się przytłoczony. Teraz więcej czasu poświęcam na strategiczne myślenie, planowanie i działanie.

Krzysztof Gonet

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Copywriter

Przychodzi taki moment w życiu, że nagle okazuje się, że gdzie się nie obrócisz, to widzisz ścianę, której nie dasz rady - albo nie umiesz - rozbić. Nie masz pojęcia, gdzie iść i gdzie zaangażować swoje siły, aby się wydostać. Natalia nauczyła mnie, jak iść do przodu. Przestałam latać w kółko jak kurczak bez głowy, a konsekwentnie zaczęłam iść w stronę wcześniej obranych marzeń. Działanie przynosi jasność - i wreszcie wiem, co i jak chcę robić. :)

Magdalena Kudłacz Marketing Manager

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone