fbpx

Dziękuję za zapis na listę! Ale CZEKAJ! Mam dla ciebie jeszcze coś specjalnego!

Zamień chaos na organizację 40%taniej!

hackbook_1

Stwórz własny system organizacji i naucz się zarządzać czasem, zadaniami i kalendarzem tak, by odzyskać spokój i osiągać więcej, bez poświęcania prywatnego czasu, życia i snu.

Hackbook: Planowanie i Organizacja to kurs w formie ebooka, dzięki któremu zapanujesz nad swoimi zadaniam, pokonasz prokrastynację i zaczniesz planować życie i biznes tak, by zawsze mieć czas na to, co ważne!

🔥 ZAMÓW ZA JEDYNE 97 ZŁ 59 ZŁ
UWAGA! To jednorazowa oferta! Zniknie, gdy tylko skończy się czas!

BLISKO 600 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

CZUJESZ PRZYTŁOCZENIE ZADANIAMI, SPOTKANIAMI I OBOWIĄZKAMI W ŻYCIU I W BIZNESIE?

Jeśli jesteś jak ja, prawdopodobnie pracujesz na swoim, by mieć więcej wolności. Chcesz pracować gdzie chcesz i kiedy chcesz, ale jednocześnie mieć czas na inne obszary swojego życia. Problem w tym, że bez dobrego systemu praca nad biznesem nigdy się nie kończy. Możesz działać po 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, a życie osobiste, hobby, a nawet domowe obowiązki leżą odłogiem!

A może to brzmi znajomo:

Twoja lista zadań nigdy się nie kończy

Zadania mnożą się szybciej, niż jesteś w stanie je wykonać i nie masz nad nimi żadnej kontroli. Nie potrafisz poukładać pracy, więc pracujesz za długo, a w weekendy myślisz tylko o pracy.

Wiecznie gonią cię deadline'y

Nie tylko nie dajesz rady zrobić wszystkiego, co planujesz, ale często nie pamiętasz, co było do zrobienia! Gubisz zadania, nie pamiętasz o spotkaniach i masz wrażenie, że NIGDY się nie zorganizujesz.

Nie masz czasu dla siebie

Twój czas zajmuje głównie praca i cierpi na tym rodzina, znajomi, a przede wszystkim ty. Chcesz pogodzić pracę i życie prywatne, ale nie wiesz gdzie zacząć.

Zorganizuj pracę i życie szybciej, bez przerabiania drogich kursów
i czytania kilkunastu książek

Wyobraź sobie, że wstajesz z samego rana ze spokojną głową. Zamiast zmęczenia czujesz ekscytację, bo dokładnie wiesz, nad czym masz pracować, a ilość pracy cię nie przytłacza. Zawsze masz czas na to, co ważne, a wieczorem kładziesz się spać z poczuciem, że twoje życie i praca są w idealnej równowadze

Zorganizuj się za jedyne 97 zł 59 zł
(Jak blisko 600 innych osób)

Poznaj HACKBOOK:

Planowanie i organizacja

Praktyczny kurs w formie ebooka, dzięki któremu stworzysz własny system organizacji, który nie tylko odzyskuje czas, ale wspiera realizację najważniejszych celów – bez chaosu, wahania i prokrastynacji! 

hackbook_1
Dzięki pytaniom, ćwiczeniom i zadaniom w Hackbooku:

Co mówią klienci?

Nie zwlekaj! Ta oferta kończy się za...

Zgarnij kompleksowy system organizacji za jedyne 97 zł 59 zł

(Natychmiastowy dostęp po zakupie)

Zawartość

Co otrzymujesz, kupując Hackbooka?

Hackbook: Planowanie i organizacja to praktyczny kurs w formie ebooka, który na 83 stronach przeprowadzi cię przez zbudowanie własnego systemu organizacji. 

hackbook planowanie i realizacja
Zero zbędnej teorii. Hackbook od pierwszej strony buduje zgodny z tobą system organizacji:
  • blisko 60 stron ćwiczeń i prostych wskazówek, które krok po kroku porządkują twoje zadania i plany w obrębie miesiąca, tygodnia i dnia tak, że zamiast odkładać ebook na (wirtualną) półkę, od razu stosujesz to, czego się nauczysz w praktyce;
  • natychmiast uporządkujesz listę najbliższych zadań tak, by wiedzieć, które z nich trzeba wykonać w pierwszej kolejności i jak je opisać, by faktycznie je wykonać;
  • opanujesz pomysły, które kłębią ci się w głowie, uporządkujesz je i zaczniesz realizować krok po kroku;
  • dostaniesz proste checklisty, które podsumują proces planowania – tak, by zawsze wiedzieć, co i w jakiej kolejnosci wykonać; 
  • otrzymasz ponad 20 plannerów i ćwiczeń do druku, by od razu zastosować metody z ebooka;

Nigdy w życiu nie byłam tak zorganizowana jak teraz

Hackbook: Planowanie i Organizacja bardzo ułatwił mi życie. Nigdy w życiu nie byłam tak zorganizowana jak teraz. Mam więcej obowiązków zawodowych i spraw prywatnych a czasu jakby .. więcej :)
Anna Szopa

HACKBOOK: PLANOWANIE I ORGANIZACJA

hackbook planowanie i organizacja

Zgarnij kompletny system organizacji i planowania, dzięki któremu osiągniesz więcej, pracując mniej - bez gonitwy i spiny

97 zł 59 zł

Psst... ta oferta niedługo się kończy!

(Jak blisko 600 osób, które zorganizowały życie i biznes z Hackbookiem)

To dla mnie all inclusive planowania

Hackbook Planowanie i organizacja zbiera wszystko, co trzeba wiedzieć, w przejrzystą całość. To ogrom wiedzy dla początkujących i uporządkowany proces dla zaawansowanych. Oczywiście żadna książka nie zrobi roboty za nas i każdy system trzeba dopasować do siebie, ale takie podsumowanie w połączeniu z analizą z "Ustalania i realizacji celów" i rozpisanymi krokami z pakietów CEO to dla mnie all inclusive planowania. ;)
Iza Pisarek

FAQ HACKBOOK


Najprościej mówiąc – czym jest HACKBOOK?
HACKBOOK to ebook, połączony z zeszytem ćwiczeń oraz plannerem. Opisałam w nim kompletny, zamknięty proces planowania miesiąca, tygodnia i dnia, bez względu na narzędzie i wcześniejszą wiedzę o organizacji. Zawiera teorię oraz zadania do wykonania wraz z miejscem do wpisania własnych odpowiedzi.

Wiem już dużo o organizacji, czy HACKBOOK mi się przyda?
No jasne! HACKBOOK układa to co wiesz, w konkretny proces. Krok po kroku przeprowadzę cię przez planowanie miesiąca, tygodnia i dnia, odpowiem na wszystkie nurtujące pytania i dorzucę garść własnych spostrzeżeń.

Planuję w BuJo/Nozbe/Todoist, czy to dla mnie?
HACKBOOK nie skupia się na konkretnych narzędziach, tylko na procesie. Możesz planować w czym chcesz, ale jeśli chcesz poukładać swoją listę to-do i codzienne zobowiązania w mądry sposób, to na pewno wyciągniesz z Hackbooka bardzo dużo!

W jakim formacie otrzymam ebooka?
Ebook dostępny jest tylko w formie PDF, ze względu na ćwiczenia i plannery do druku. Przygotowałam go raczej z myślą o wydrukowaniu i aktywnym używaniu, niż czytaniu na czytniku.

Jak otrzymam ebooka?
Po zakupieniu ebooka otrzymasz dane do zalogowania się na platformę. Stamtąd pobierzesz go w formie PDF.

Masz dodatkowe pytania?
Napisz do nas na sklep@lifegeek.pl. Z chęcią pomogę! 

 
 

natalia_dolzycka

Od kogo się uczysz?

Natalia Dołżycka

Uczę przedsiębiorców oraz twórców, że mogą osiągać co chcą i ciągle mieć czas dla siebie. Do tej pory pomogłam tysiącom zdezorientowanych, zmęczonych i przepracowanych osób zmniejszyć liczbę godzin, którą spędzają w pracy, uporządkować działania oraz planować projekty, które zmieniają świat. 

Sama jestem najlepszym przykładem, że mój system działa. W 14 miesięcy stworzyłam jednego z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych blogów o produktywności w Polsce. Już w pierwszym roku działania mój biznes osiągnął 6 cyfr i z roku na rok podwaja swoje przychody. 

A ja nie tylko nie pracuję więcej, ale wyjeżdżam na urlop co najmniej 4 razy w roku, mam czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe) i czytanie co najmniej 30 książek w roku. 

BLISKO 600 OSÓB KORZYSTA Z ORGANIZACJI Z HACKBOOKA


 

Odzyskaj równowagę i spokój!

Przestań wybierać między życiem i pracą i wreszcie ciesz się spokojem i sukcesem w każdym obszarze zycia!

(To jedyny raz, kiedy widzisz tę ofertę. Ten system kosztuje normalnie 97 zł!)