fbpx

Dzięki za zapis!

Jeśli chcesz wejść w nowy rok z konkretnym planem, jak zbudować stabilną i dochodową firmę, która…
nie zabiera ci całego czasu, to mam dla ciebie propozycję!

CEO DAY:
Zaplanuj zyskowny rok w biznesie w 3 godziny!

Druga edycja interaktywnych warsztatów LIVE dla małych biznesów, dzięki którym wejdziesz w 2023 z pewnością, że budujesz stabilny biznes bez poświęcania życia prywatnego... nawet w niepewnych czasach.

10-12 stycznia 2023
297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!
natalia dołżycja

Nadchodzą wymagające czasy. Spontaniczne działania już nie wystarczą - w 2023 roku potrzebna jest strategia i dobry PLAN!

Małe biznesy stoją przed szczególnym wyzwaniem – i szansą, by w 2023 roku nie dać się NAPRAWDĘ nauczyć się zarządzać swoim biznesem, a nie tylko w nim pracować. Jeśli więc chcesz: 

Zwiększyć i ustabilizować przychody, tak by dobrze zarabiać, wcale nie pracując więcej

Otworzyć się na projekty, które wyniosą twój biznes wyżej, ale i mieć czas na odpoczynek i urlop

Robić w biznesie tylko to, co działa, a nie realizować 1000 pomysłów naraz

Ułożyć marketing i promocję tak, by docierać do klientów regularnie, a nie gdy masz chwilę czasu

Zorganizować zadania i kalendarz tak, by pracować mniej, osiągając więcej, jednocześnie będąc pewnym, że twoje działania przynoszą REZULTATY, jakich oczekujesz

Musisz przestać działać od bieżączki do bieżączki i od maila do maila. Ty i twój biznes zasługujecie na to, żeby choć raz do roku wejść w rolę CEO i pochylić się nad strategicznymi planami dla siebie i swojego biznesu.

Pokażę ci, jak zamiast liczyć na szczęście ZAPLANOWAĆ działania, marketing i przychody, by w 2023 osiągać cele z miesiąca na miesiąc... nawet w niepewnych czasach.

Zaplanuj rok w małym biznesie

WARSZTATY CEO DAY

3 dni wypakowanych konkretami warsztatów CEO Day, a także motywacji, wsparcia i networkingu z innymi ambitnymi twórcami i biznesami online! Nauczysz się jak planować, by osiągać biznesowe cele oraz co zrobić, by na planowaniu się nie skończyło.

10 – 12 STYCZNIA 2022
15:00 – 17:00
297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!

(Nie możesz być na warsztatach? Otrzymujesz powtórkę ważną do 1 grudnia 2023!)

Czym jest

CEO DAY?

To dzień (lub dni), w których, kiedy pracujesz NAD biznesem, a nie W biznesie – planujesz, robisz strategie, planujesz projekty. 

Organizuj CEO Day przynajmniej raz w roku, by zaopiekować się twoim biznesem i ustalić strategiczny plan na najbliższy rok.

Żeby ułatwić ci przejście przez CEO DAY (na który nigdy nie ma czasu), zapraszam cię na 3-dniowe, interaktywne warsztaty, na których przejdziemy przez ten proces wspólnie!

Podczas warsztatów CEO Day...

Zbudujesz mapę wszystkich działań na 2023 rok, uwzględniającą czas na pracę i na odpoczynek i dobierzesz do nich projekty, dzięki którym osiagnięcie ich będzie tak proste, jak nigdy;

Precyzyjnie określisz, co należy zrobić w ciągu 30, 60, 90 dni, by rozwinąć biznes i zrealizować roczne cele;

Nauczysz się, jak mierzyć działania, by mieć pewność, że każdy projekt zrealizuje twoje biznesowe cele;

Zdecydujesz, jaki projekt jest w tym roku najważniejszy i dopasujesz łatwe do wykonania kroki, by go zrealizować;

Z łatwością ustalisz życiowe i biznesowe priorytety i zaplanujesz, co robić, a co odrzucić, by osiągać ambitne cele, ale ciągle mieć czas na rodzinę, hobby i urlop.

Osiągniesz większą jasność i pewność działania, niż z jakimkolwiek programem do samodzielnej pracy - bo prosty proces i energia grupy poniesie cię i zmobilizuzje do działania

Przejdziesz od chaosu w głowie i biznesie do konkretnego, inspirującego planu i pewności, że skupiasz się na właściwych rzeczach ...a to wszystko live i to zaledwie w kilka godzin!
10 – 12 stycznia 2023

(Nie możesz być LIVE? Masz powtórkę ważną do grudnia 2023!)

297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!

Agenda warsztatów CEO DAY

Zamiast teorii, przejdziemy od razu do działania – inspirujących ćwiczeń, konkretnych zadań i sesji Q&A, dzięki którym natychmiast podejmiesz akcję, zamiast czekać na właściwy moment w nieskończoność.

LG_reset_iko_10
DZIEŃ 1: WIZJA ŻYCIA I BIZNESU

Zrozumiesz, co jest najważniejsze – dla ciebie i dla twojego biznesu w 2023 roku, by skupić się na tym, co ważne i odważnie realizować plany przez najbliższe 12 miesięcy.

Powtórka warsztatu ważna do grudnia 2023!

LG_reset_iko_11
DZIEŃ 2: STRATEGICZNY CEL

Wyznaczysz strategiczny cel i nauczysz się, jak weprzeć go 4 filarami wzrostu, by zawsze znaleźć na niego czas i mieć pewność, że odniesie sukces. 

Powtórka warsztatu ważna do grudnia 2023!

LG_reset_iko_09
DZIEŃ 3: PLAN 90-60-30

Stworzysz zgodny z tobą plan działania, na najbliższy kwartał, który krok po kroku poprowadzi cię do realizacji celów – bez wahania i tracenia czasu na to, co nie działa!

Powtórka warsztatu ważna do grudnia 2023!

DOŁĄCZ NIM CENA WZROŚNIE

10 – 12 stycznia 2023

(Nie możesz być LIVE? Masz powtórkę ważną do grudnia 2023!)

297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!

A to nie wszystko!

Zarezerwuj miejsce i otrzymaj praktyczne bonusy, które pomogą ułożyć ci strategię działań na 2023 rok

BONUS #1: WORKBOOK CEO DAY

Kompletny proces strategicznego planowania roku w jednym, zgrabnym workbooku! Wydrukuj go i używaj podczas warsztatów albo wykorzystaj edytowalną wersję, by wyjść z CEO Day z konkretnym planem!

BONUS #2: CEO DASHBOARD

Podsumowanie 3 dni warsztatów w postaci jednostronnicowego planu działania, z konkretnymi decyzjami do podjęcia i planem na najbliższe tygodnie – zacznij DZIAŁAĆ, zamiast szukać planu w notatkach!

BONUS #3: PRAKTYCZNE KALKULATORY

Otrzymasz kalkulatory, dzięki którym z łatwością policzysz cele finansowe w małej firmie i oszacujesz, jakimi produktami i usługami chcesz je zrealizować. To dokładnie te same kalkulatory, z którymi pracuję ja i setki moich klientów.

BONUS #4: ZAPIS WARSZTATÓW, WAŻNY DO GRUDNIA!

Otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów oraz grupy kursowej, ważny do grudnia 2023 roku – tak, żeby wrócić do tego systemu zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

BONUS #5: NETWORKING I WSPARCIE W GRUPIE WARSZTATOWEJ

Dołącz, by poznać innych przedsiębiorców i twórców, nawiązać kontakty i wspólnie wesprzeć się w realizacji swoich planów!

(Nie możesz być LIVE? Masz powtórkę ważną do grudnia 2023!)

297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!

Dołącz do ponad 500 osób, którzy już planowali rok na CEO Day

Oto, co mówili uczestnicy bezpośrednio po warsztatach!

Co osiągniesz po warsztatach CEO Day?

Zyskaj absolutną pewność, jak działać w przyszłym roku, by osiągnąć co chcesz - bez gonitwy i spiny!

Następne warsztaty: 10-12 stycznia 2023

Zamknięte warsztaty w małej grupie
(Tak, będzie dostępna powtórka!)

297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!

Brzmi dobrze? Oto szczegóły warsztatów CEO Day

KIEDY?

10 – 12 stycznia 2023, 15:00 – 17:00, pod specjalnym linkiem warsztatowym i w grupie na Facebooku.

GDZIE?

Na platformie warsztatowej (oraz w prywatnej grupie na FB, otwartej przez kilkanaście dni, by wesprzeć cię w realizacji planu i networkingu). Otrzymasz też nagranie ważne do 1 grudnia 2023.

CO ROBIMY?

Strategicznie planujemy rok, uwzględniając potrzeby nie tylko twojej firmy, ale i twoje, by umożliwić ci rozwój, pracę na własnych warunkach i tworzenie projektów, które zmieniają świat.

DLA KOGO?

Dla właścicieli biznesów online i edukatorów, którzy sprzedają cyfrowe produkty i usługi, dla twórców-profesjonalistów, którzy niedługo chcą je monetyzować. Jednym słowem: dla tych odważnych właścicieli biznesów online, którzy chcą osiągać więcej, pracując mniej.

ZA ILE?

47 zł (do 31.12, potem cena wzrasta do 97 zł) za 3 dni praktycznych warsztatów (z bonusami!). To jeden z niewielu momentów, kiedy możemy popracować razem – i to w najlepszej cenie! Zapis warsztatów w lutym NIE BĘDZIE do kupienia w sklepie.

(Nie możesz być LIVE? Masz powtórkę ważną do grudnia 2023!)

297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!

Ten warsztat to nie "inspiracja" i vision boardy. Razem ustalimy priorytety, a następnie stworzymy REALNY plan na 2023 rok i rozłożymy go na łatwe do wykonania zadania

10-12 stycznia 2023

Oni już zaplanowali rok z CEO DAY

Opinie uczestników poprzednich edycji CEO DAY

5/5

Ten warsztat pomoże Ci nie tylko wyklarować Twój nadrzędny cel strategiczny, ale krok po kroku poprowadzi Cię do zaplanowania konkretnych zadań, żeby go osiągnąć. Przy okazji przekonasz się jak mało czasu masz na realizację tych zadań i co możesz zrobić, żeby mimo wszystko iść do przodu. Polecam!

Marta Guściora

natalia_dolzycka
O trenerce
Natalia Dołżycka

W rok rozwinęłam biznes edukacyjny do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także managerką z 10-letnim stażem w firmach IT i spółkach giełdowych z branży gier. Pracowałam z takimi markami jak KLER, Intersport, Logitech, Phillips czy Comedy Central.

W 2023 roku zajęłam 1 miejsce w plebiscycie Kobieta Sukcesu 2022 w kategorii Biznes i Marketing.

Dziś uczę zarządzania czasem i firmą właścicieli małych, online’owych biznesów wierząc, że gdy zamienią się ze sfrustrowanych freelancerów w wypoczętych CEO, stworzą projekty, które zmienią świat.

Podczas spotkania przeprowadzę cię przez dokładnie ten sam proces, który przechodzę co roku, by podwajać przychody i rozwijać się coraz szybciej z roku na rok.

A ja nie tylko nie pracuję więcej, ale wyjeżdżam co najmniej 4 razy w roku, mam czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe i góry) i czytanie ponad 30 książek rocznie. 

ZOBACZ, CO MÓWILI UCZESTNICY BEZPOŚREDNIO PO WARSZTATACH

FAQ CEO DAY

Warsztaty CEO Day realizowane będą online na specjalnej platformie. Dodatkowo otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku, na której będziemy się wspólnie wspierać w działaniu. Otrzymujesz również powtórkę programu ważną do grudnia 2023 na platformie kursowej. Wszystkie linki otrzymasz na kilka dni przed wydarzeniem.

Jeśli masz 200% pewność, że twój plan ma sens i jest wykonalny, a także że – przede wszystkim – doprowadzi cię do miejsca, w którym chcesz być za 12 miesięcy (bo jest takie miejsce, prawda…?), to oczywiście, że nie! Ale jeśli potrzebujesz upewnić się, że wszystko jest tak, jak należy, potrzebujesz mentoringu i dobrej rady (a przy okazji – tony motywacji!), to widzimy się na warsztatach!

Dla małych (głównie soloprenerskich) biznesów – przede wszystkim ekspertów, edukatorów, twórców kursów.

Do tej pory z moim procesem planowania roku pracowali m.in: 

Tłumacze, copywriterzy, fotografowie, prawnicy, dietetycy, twórcy kursów, psychologowie i terapeuci, coachowie i trenerzy biznesu, coachowie kariery, eksperci produktywności, marketerzy, właściciele małych agencji digitalowych, architekci wnętrz, twórcy wideo, PRowcy, lektorzy i wiele więcej!

Jeśli edukujesz online, jesteś coachem, konsultantem lub trenerem, prowadzisz biznes oparty o treści (blog, youtube, social media) lub produkty elektroniczne, ten warsztat jest zdecydowanie dla ciebie!

Następne warsztaty odbędą się w grudniu 2022

Tak! Po zakończeniu warsztatów, w przeciągu 2-3  dni na specjalnej platformie otrzymasz dostęp do pełnego programu, nagrań i materiałów. Masz do nich dostęp do końca grudnia 2023 roku

Całość przygotowana jest tak, by wesprzeć osoby, które są już w biznesie – szczególnie w biznesie online lub mają już społeczność, którą chcą zmonetyzować.

Jeśli to nie jest twój przypadek, skorzystaj z innych materiałów na Life Geek.

Chociaż chciałabym pomóc wszystkim, to niestety nie mogę – nie znam się na prowadzeniu ani planowaniu biznesu offline, więc nie będę mogła pomóc ci w tej kwestii.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Jestem gotów na najbardziej epicki rok od dawna!

10-12 stycznia 2023

Zapisz się na CEO DAY i otrzymaj mnóstwo wsparcia, bonusy i powtórkę ważną do grudnia 2023.

297 ZŁ 97 ZŁ TYLKO DO 10.01!