54 darmowe kursy online po polsku - megalista 2020

54 darmowe kursy online po polsku - megalista 2020

Uważam, że żyjemy w najlepszych czasach jeśli chodzi o pozyskiwanie wiedzy! Możemy uczyć się z internetu, Youtube'a, od blogerów, specjalistów, firm i freelancerów.

Chcesz więcej darmowych treści o rozwoju?
- Dołącz do biblioteki Life Geek

Powiedziałabym wręcz, że przeradza się to w spory problem, kiedy internet oferuje tysiące odpowiedzi na jedno pytanie, ale nie daje odpowiedzi, jak to wszystko sobie w głowie poukładać. Dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszą się darmowe kursy online, które prowadzą za rękę i pomagają zdobywać wiedzę w ustrukturyzowany sposób.

Do tej pory na blogu pojawił się już wpis o 45 stronach edukacyjnych, na których można uczyć się rzeczy przeróżnych, ale głównie po angielsku. W tej liście za to zebrałam wszystkie znane mi (i podpowiedziane przez Was!) darmowe kursy online po polsku - a więc takie, do których nie trzeba znać obcych języków.

Jeśli znasz jakiś kurs, którego nie ma tu na liście (i jest w 100% darmowy!), to koniecznie daj znać, chętnie dopiszę!

PRODUKTYWNOŚĆ:

KURSY JĘZYKOWE:

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego z aplikacjami, koniecznie sprawdź ten wpis!

BIZNES:

  • Akademia - 123 lekcje o sprzedaży, marketingu, wycenie usług, budowaniu bloga, kursów, delegowaniu i produktywności (dla przedsiębiorców);

MARKETING / SPRZEDAŻ:

GRAFIKA I PROJEKTOWANIE:

PROGRAMOWANIE:

WORDPRESS:

HOBBY:

INNE:

To wszystkie darmowe kursy online po polsku, jakie dla was przygotowałam. Przyznaję, że lista nie jest kompletna, dlatego potrzebuję Twojej pomocy! Jeśli znasz darmowe kursy online po polsku warte uwagi, to koniecznie daj znać w komentarzu pod tym postem!