Uważam, że żyjemy w najlepszych czasach jeśli chodzi o pozyskiwanie wiedzy! Możemy uczyć się z internetu, Youtube’a, od blogerów, specjalistów, firm i freelancerów.

Powiedziałabym wręcz, że przeradza się to w spory problem, kiedy internet oferuje tysiące odpowiedzi na jedno pytanie, ale nie daje odpowiedzi, jak to wszystko sobie w głowie poukładać. Dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszą się kursy online, które prowadzą za rękę i pomagają zdobywać wiedzę w ustrukturyzowany sposób.

Do tej pory na blogu pojawił się już wpis o 45 stronach edukacyjnych, na których można uczyć się rzeczy przeróżnych, ale głównie po angielsku. W tej liście za to zebrałam wszystkie znane mi (i podpowiedziane przez Was!) darmowe kursy online po polsku – a więc takie, do których nie trzeba znać obcych języków.

Jeśli znasz jakiś kurs, którego nie ma tu na liście (i jest w 100% darmowy!), to koniecznie daj znać, chętnie dopiszę!

PRODUKTYWNOŚĆ:

KURSY JĘZYKOWE:

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego z aplikacjami, koniecznie sprawdź ten wpis!

INNE:

ZDROWIE/KUCHNIA:

  • Kurs biohackingu – kolejny z akademia.pl kurs, tym razem optymalizacji pracy mózgu – jako wstęp do dużego, płatnego kursu biohackingu na platformie.

MARKETING / SPRZEDAŻ:

GRAFIKA I PROJEKTOWANIE:

PROGRAMOWANIE:

WORDPRESS:

HOBBY:

INNE:

To wszystkie darmowe kursy online po polsku, jakie dla was przygotowałam. Przyznaję, że lista nie jest kompletna, dlatego potrzebuję Twojej pomocy! Jeśli znasz darmowe kursy online po polsku warte uwagi, to koniecznie daj znać w komentarzu pod tym postem!


KURS „SKUP SIĘ WRESZCIE” 2019

Jeśli chcesz wiedzieć, jak ogarniać maila, social media, internet i zbudować kuloodporny system, który sprzyja skupieniu i pozwala pracować efektywniej, zapisz się na listę oczekujących kursu „Skup się wreszcie”. To już druga edycja kursu, która wraca w październiku 2019. To jedyny tak kompleksowy kurs online, który pomoże ci zwalczyć rozproszenia i nauczy maksymalnej koncentracji na zadaniu. Do tej pory kurs pomógł ponad 150 osobom, może więc pomóc i Tobie!