Geek Coworking

cowork_main

Budujemy pierwszy w Polsce wirtualny coworking

Pracuj z innymi, wzmocnij produktywność, twórz projekty i działaj w społeczności twórców, freelancerów i biznesów online, którzy chcą pracować mądrzej i działać skuteczniej!

W pierwszej edycji tylko 100 miejsc - zapisz się, aby uzyskać priorytetowy dostęp na 48 godzin przed innymi!

START: marzec 2021

Oto, co o wirtualnym coworkingu mówią osoby, które brały udział
w wersji beta:

“Największą wartością coworkingu jest tworzenie wspólnoty ludzi o różnych zainteresowaniach, umiejętnościach i talentach, która się wspiera, jest sobie życzliwa. Nie ma tu oceniania, wyścigu, lansu. Tak bardzo szukam przestrzeni wolnej od zadęcia i próżnego słowotoku (na zasadzie “nie znam się, ale się wypowiem”). Tutaj taką przestrzeń odnalazłam.”

Ola

Czym jest wirtualny coworking?

Dokładnie tym, co stacjonarny coworking - przestrzenią do wspólnej pracy, wymiany kontaktów i wsparcia dla przedsiębiorców, twórców, freelancerów, małych firm (tak, możesz dołączyć całą firmą!) i biznesów online.

Ale jest też czymś o wiele więcej - prywatną społecznością dla osób nastawionych na rozwój, produktywną pracę, osiąganie celów i realizację ambitnych projektów - dzięki dodatkowym materiałom, bibliotece produktywnych materiałów, a także wspólnym wyzwaniom.

Jak to będzie wyglądało?

Jak działa wirtualny coworking?

Coworking składa się z: społeczności online, biblioteki treści oraz wspólnych wyzwań, dzięki którym zrealizujesz wszystkie ambitne plany i osobiste i zawodowe cele. W skład coworkingu wchodzi między innymi:

Część społecznościowa

Serce wirtualnego coworkingu. Tu spotykamy się na wspólną pracę, rozmawiamy po pracy, wspieramy się w ramach wyzwań i oglądamy webinary. Zamiast wiecznie odwracającego uwagę Facebooka postawiliśmy na dający ogrom możliwości Discord. Dzięki temu wirtualny coworking otwarty jest 24 godziny na dobę.

Baza wiedzy

Dołączając do wirtualnego coworkingu otrzymujesz m.in. natychmiastowy dostęp do 50+ szkoleń dotyczących zarządzania czasem, ustalania celów, kreatywności, nawyków czy technicznych aspektów produktywności, np. aplikacji do prowadzenia projektów. Baza jest stale uzupełniana, m.in. o szablony, checklisty i inne treści.

Wirtualne spotkania na żywo i wyzwania

Wirtualny coworking to miejsce dla osób, które chcą działać, a nie tylko myśleć o działaniu. Dlatego będzie można wziąć udział w produktywnych wyzwaniach (np. 12-tygodniowego roku czy napisania ebooka w 30 dni), znaleźć swojego partnera produktywności czy osoby chętne do regularnych mastermindów. A także po prostu pogadać online czy spotkać się np. na wspólne oglądanie filmu czy granie.

Spotkania i działania w ramach coworkingu

Co otrzymujesz dołączając do wirtualnego coworkingu?

Coworking to wiele różnych aktywności – ich intensywność możesz dopasować do tego, co akurat chcesz zrobić i ile masz czasu

CODZIENNE FOCUS PARTY

Czy wiesz, że praca w otoczeniu ludzi wspiera produktywność? W Geek Coworku organizujemy codzienną, wirtualną pracę na żywo. Po prostu podłącz się z kamerą i mikrofonem, zadeklaruj, co będziesz robić i… pracuj, czerpiąc motywację i koncentrację ze świadomości, że inni pracują równie intensywnie!

REGULARNE PLANNING PARTY

Co miesiąc i co kwartał przeprowadzę cię przez proces planowania najważniejszych priorytetów w twojej działalności tak, żeby zawsze wiedzieć, na czym teraz się skupić.

GRUPOWE PARTNERSTWO PRODUKTYWNOŚCI

Potrzebujesz kogoś, z kim możesz pracować i rozliczać się ze swoich celów? Raz na dwa tygodnie spotykamy się, by sprawdzić postępy. Nie chcesz pracować w grupie? Nie ma problemu – znajdź swojego partnera w coworkingu i działajcie wspólnie!

INTEGRACJA I DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Oficjalne spotkania networkingowe, na których znajdziesz partnera do pracy czy mastermindu. Możliwość zaprezentowania swojej ekspertyzy na webinarze. Nieoficjalne wirtualne spotkania na kawę, oglądanie filmu czy granie.

PONAD 50 SZKOLEŃ W TEMACIE PRODUKTYWNOŚCI

Chcesz nauczyć się więcej o pracy w skupieniu, zwalczaniu prokrastynacji czy realizowaniu celów? Na platformie znajdziesz ponad 50 szkoleń w tematach związanych z mądrą pracą – i co miesiąc dochodzą nowe!

DODATKOWE SZABLONY I CHECKLISTY

Materialy, dzięki którym zautomatyzujesz firmowe zadania i uwolnisz czas dla siebie lub na ukochane projekty. Szablony tworzenia postów, podcastów, wpisów blogowych. Webinarowe checklisty i wiele więcej!

I… wiele więcej w przyszłości!

Kto najlepiej skorzysta z wirtualnego coworkingu?

Przedsiębiorcy, soloprenerzy i freelancerzy

Znajdziesz się w grupie osób, które tak jak ty ambitnie dążą do swoich celów. Wymienisz pomysły, znajdziesz radę, sprawdzisz, czy twój produkt lub usługa ma sens. Znajdziesz osoby do wspólnego mastermindu, kontakty biznesowe i klientów.

Twórcy i pracownicy wiedzy

Dzięki wspólnej pracy zwiększysz produktywność, poprawisz koncentrację i unikniesz rozproszeń. Dodatkowe aktywności pozwolą ci zrozumieć, jak tworzyć pracę wysokiej jakości bez nadgodzin i frustracji

Fani produktywności

Coworking to szansa na praktykowanie produktywności w najczystszej formie. Wyzwania, ćwiczenia, szablony i wspólna praca pozwoli ci przejść od czytania o mądrzejszej pracy i życiu do realizacji wszystkich ambitnych planów.

O autorce

Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

FAQ wirtualnego coworkingu

To płatna społeczność online, skupiona na praktycznej produktywności i osiąganiu zawodowych i prywatnych celów. Głównym celem coworkingu jest wsparcie w codziennej pracy przedsiębiorców, freelancerów i osób pracujących zdalnie, a także networking i zdobywanie wiedzy o produktywności w praktyce.

  1. Dostęp do platformy do rozmów online, w której rozmawiamy, pracujemy w ramach Focus Party, działamy w wyzwaniach i wiele więcej;
  2. Dostęp do materiałów dodatkowych, dotyczących praktycznej produktywności – w tym do 50 webinarów, checklist, szablonów i więcej
  3. Dostęp do niesamowitej społeczności twórców i przedsiębiorców, która wzajemnie się motywuje, ale tworzy wspólnie projekty i biznesy.

Nie! Z coworkingu korzystasz online, nie ma znaczenia jaki masz system operacyjny w komputerze czy telefonie. Wszystkie aplikacje, które wykorzystujemy do łączenia się ze sobą lub przechowywania dodatkowych materiałów są dostępne na każdym sprzęcie.

To proste, siłą coworkingu ma być społeczność. Ale taka prawdziwa społeczność – osób, które się znają i wspierają, a nie tylko takich, które po prostu są razem w jednym miejscu. Sto osób to dobra liczba, by w coworku pojawiła się różnorodność, ale jednocześnie na tyle niewielka, byśmy mogli lepiej się poznać i polubić.

W pierwszym otwarciu dostępy będą 3- i 6-miesięczne, w najlepszej cenie.

No jasne! Coworking otwarty jest 24 godziny na dobę. Na pewno znajdziesz osoby, które będą chciały pracować, rozmawiać, mastermindować czy spędzać wspólnie czas również wieczorem. Część wspólnych aktywności (jak np. webinary) również odbywać będzie się wieczorem.

Pracujemy właśnie nad cenami i dostępami, na 100% cena za dostęp na 6 miesiący nie przekroczy ceny wynajmu biurka na jeden miesiąc w normalnym coworkingu – u nas, na południu Polski, to około 500 zł.

Dołącz do pierwszego w Polsce wirtualnego coworkingu

Dołączając w pierwszej edycji otrzymasz najlepsze warunki i maksymalne wsparcie