Geek Coworking

Pierwszy w Polsce

WIRTUALNY COWORKING

Pracuj z innymi, wzmocnij produktywność, twórz projekty i działaj w społeczności twórców, freelancerów i biznesów online, którzy chcą pracować mądrzej i działać skuteczniej!​

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Popraw produktywność, nawiąż relacje, ucz się i pracuj wspólnie

Dlaczego powstał wirtualny coworking?

Geek Coworking powstał, by połączyć wszystkich pracujących zdalnie profesjonalistów, którzy nie boją się iść po swoje, a chcą rozwijać się, pracować mądrzej i nawiązywać zawodowe przyjaźnie.

Chcemy zamienić nudny networking w prawdziwą społeczność przedsiębiorców, twórców i pracowników wiedzy, którzy dzięki wsparciu i inspiracji innych osiągają więcej, niż kiedykolwiek mogliby zrobić samemu. 

Wierzymy, że praca na swoim, prowadzenie własnych projektów po etacie czy freelance nie musi oznaczać samotności. 

Wokół jest mnóstwo ambitnych osób jak ty. Stwórzmy miejsce, w którym będziemy razem świętować sukcesy, wspierać w trudnych chwilach, realizować projekty, uczyć się i działać!

Dołącz do społeczności

zdalnych ekspertów

Geek Coworking to prywatna, zamknięta społeczność ekspertów i przedsiębiorców pracujących zdalnie, z którą zorganizujesz pracę, zmotywujesz się do działania i zrealizujesz ambitne projekty!

Czym jest wirtualny coworking?

Przestrzeń wspólnej pracy, wymiany kontaktów i wsparcia

Wirtualny coworking, dokładnie tak jak stacjonarny, wspiera przedsiębiorców, twórców i zdalnych ekspertów. Ale jest też czymś więcej - prywatną społecznością osób, które tak jak ty chcą rozwijać się, tworzyć ambitne projekty i osiągać niesamowite cele. Razem.

Pracuj z innymi

Poznaj innych twórców, przedsiębiorców i zdalnych ekspertów. Pracuj z nami na Discordzie każdego dnia lub od czasu do czasu - jak wolisz.

Popraw produktywność

Na Focus Party w godzinę zrób więcej, niż przez cały dzień. Poznaj własnego partnera produktywności i wspólnie nakręcajcie się do działania.

Ucz się i inspiruj

Korzystaj z obszernej biblioteki materiałów o produktywności, warsztatów i szkoleń. Ucz innych i uczestnicz w prywatnych webinarach.

Znajdź wsparcie

Dziel się sukcesami, wspieraj w trudnych chwilach i zamień nudny biznesowy networking na prawdziwą sieć zawodowych kontaktów.

To wspólnota ludzi o różnych zainteresowaniach, która wspiera się i jest sobie życzliwa​

"Największą wartością coworkingu jest tworzenie wspólnoty ludzi o różnych zainteresowaniach, umiejętnościach i talentach, która się wspiera, jest sobie życzliwa. Nie ma tu oceniania, wyścigu, lansu. Tak bardzo szukam przestrzeni wolnej od zadęcia i próżnego słowotoku (na zasadzie "nie znam się, ale się wypowiem"). Tutaj taką przestrzeń odnalazłam."

Ola Andysz
Beta testerka Geek Coworkingu (czerwiec-wrzesien 2020)

Jak to będzie wyglądało?

Jak działa Geek Coworking?

Wirtualny coworking składa się z: społeczności online, biblioteki treści oraz wspólnych wyzwań, dzięki którym zrealizujesz wszystkie ambitne plany i osobiste i zawodowe cele.

Społeczność na Discord

Tu spotykamy się na wspólną pracę, rozmawiamy, wspieramy się w ramach wyzwań. Zamiast odwracającego uwagę Facebooka postawiliśmy na prywatny Discord.

Baza wiedzy

Baza produktywnych materiałów, m.in. 50+ szkoleń dotyczących zarządzania czasem, ustalania celów, kreatywności czy nawyków. Co miesiąc nowe szablony, checklisty i inne treści.

Wirtualne spotkania na żywo i wyzwania

Produktywne wyzwania (np. 12-tygodniowego rok), partnerzy produktywności i grupy do mastermindów - by przejść od strachu i dezorientacji do działania.

Program wirtualnego coworkingu

Co otrzymujesz dołączając do Geek Coworkingu?

Coworking to wiele różnych aktywności – od wspólnej pracy po oglądanie filmów. Raz w miesiącu zajmujemy się również wybranym aspektem produktywności w ramach miesiąca tematycznego.

DOSTĘP DO PRYWATNEJ SPOŁECZNOŚCI

Dostęp do prywatnej, niewielkiej (w tej edycji tylko 100 osób!) społeczności ekspertów pracujących zdalnie na wygodnej platformie Discord.

50+ WEBINARÓW O PRODUKTYWNOŚCI

Cieszące się ogromną popularnością webinary Life Geek we wszystkich obszarach produktywności: od inboxa zero do ustalania celów. Wartość: 1400 zł

BAZA PRODUKTYWNYCH CHECKLIST I SZABLONÓW

Checklisty PDF, a także szablony do Notion, Trello czy Clickup wspierające planowanie i organizację w życiu i biznesie. Co miesiąc dochodzą nowe!

WARSZTATY LIFE GEEK CO 3 M-CE

Uczestnictwo w płatnych warsztatach Life Geek organizowanych raz na kwartał bez żadnych dodatkowych kosztów (nawet, jeśli liczba osób na warsztatach będzie limitowana!), a także zapis tych szkoleń na platformie. Wartość 197 zł / warsztat

FOCUS PARTY

Wspólna, skoncentrowana i intensywna praca, w ramach której zrobisz więcej w godzinę niż inni przez cały dzień. Na Focus Party możesz umówić się w dowolnym momencie lub poczekać na oficjalne spotkanie (2x w tygodniu). 

PARTNERSTWO PRODUKTYWNOŚCI

Spotkania online, w których rozliczamy się z projektów i planów oraz wspieramy w ich realizacji. W ramach coworkingu (dla chętnych) znajdujemy również idealnego partnera produktywności – by wspierać się wzajemnie w mądrej pracy.

WYZWANIE KWARTALNE

Już w maju rusza produktywne wyzwanie kwartalne, w ramach którego przez 90 dni wspieramy się w osiągnięciu najważniejszych dla nas zawodowych lub prywatnych celów.

MIESIĄCE TEMATYCZNE

Każdy miesiąc to inny temat związany z produktywnością i organizacją. W ramach miesiąca tematycznego odbywać się będą spotkania i dyskusje, otrzymasz też dodatkowe materiały.

STAŁE 10% ZNIŻKI I PIERWSZEŃSTWO DOSTĘPU DO PRODUKTÓW

Stała zniżka na wszystkie produkty w sklepie Life Geek oraz ekskluzywny, wcześniejszy dostęp do produktów przed ich wypuszczeniem.

…w przyszłości:

Lunch and learn – szkolenia prowadzone przez członków społeczności
Zniżki od partnerów Life Geek

i więcej!

W Geek Coworku możesz wznieść swoją produktywność na wyższy poziom!

Miałam szczęście być betatesterką Geek Coworkingu. Uważam ten projekt za GENIALNE rozwiązanie dla osób pracujących w domu, a od czasu do czasu potrzebujących innych ludzi, by nie zdziczeć lub nie prześcigać się samemu ze sobą w wymyślaniu wymówek w pracy nad projektami. Natalia zadbała o to, by już wersja beta była soczysta niczym dojrzały arbuz! Pełna wersja to będzie petarda! I już się zapisałam! :) Nawet jeśli masz swój zdalny zespół, to dzięki byciu (i pracy!) w Geek Coworku możesz wznieść swoją produktywność na wyższy poziom

Maja Wróblewska-Lenartowicz
Beta testerka Geek Coworkingu (czerwiec-wrzesien 2020)

Jak to wygląda?

Zobacz platformę i bazę wiedzy od kuchni!

Kto najlepiej skorzysta z wirtualnego coworkingu?

Przedsiębiorcy, soloprenerzy i freelancerzy

Znajdziesz się w grupie osób, które tak jak ty ambitnie dążą do swoich celów. Wymienisz pomysły, znajdziesz radę, sprawdzisz, czy twój produkt lub usługa ma sens. Znajdziesz osoby do wspólnego mastermindu, kontakty biznesowe i klientów.

Twórcy i pracownicy wiedzy

Dzięki wspólnej pracy zwiększysz produktywność, poprawisz koncentrację i unikniesz rozproszeń. Dodatkowe aktywności pozwolą ci zrozumieć, jak tworzyć pracę wysokiej jakości bez nadgodzin i frustracji

Fani produktywności

Coworking to szansa na praktykowanie produktywności w najczystszej formie. Wyzwania, ćwiczenia, szablony i wspólna praca pozwoli ci przejść od czytania o mądrzejszej pracy i życiu do realizacji wszystkich ambitnych planów.

Otwarte zapisy od 29 marca

Ile kosztuje dostęp do wirtualnego coworkingu?

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zdecydowanie wzrosła moja produktywność w pracy

Coworking pomógł mi zmierzyć się z zadaniami, które często przekładam "na później" bo… są nudne (a jednak potrzebne), albo czasochłonne etc. Takie godzinne sesje coworkingu nawet tylko dwa razy w tygodniu potrafiły zdziałać cuda. Miałam pewność, że to będzie ta moja godzina pełnego skupienia na wyznaczonym zadaniu. Poza tym mieliśmy też kwartalne wyzwanie, w czasie którego udało mi się zmusić sama siebie do regularnych ćwiczeń fizycznych. Nawyk do tej pory mi został!

Paulina Toomey
Beta testerka Geek Coworkingu (czerwiec-wrzesien 2020)

Opinie o coworkingu

Co o wirtualnym coworkingu mówią osoby, które wzięły udział w wersji beta w 2020 roku?

Dzięki coworkingowi skończyłam trudne tłumaczenie przed czasem
Dorota Baranowska, tłumaczka
Dzięki Focus Party robię w godzinę to, co normalnie robiłbym w cztery
Kuba Majewski, Lead Software Architect
Coworking to dla mnie budowanie (produktywnego) nawyku
Sylwia Falarczyk, właścicielka szkoły językowej
Wirtualny coworking jest świetną mobilizacją, jeśli pracujesz z domu
Katarzyna Fiebiger, Projektantka graficzna

Kto za tym stoi?

Natalia Dołżycka

ekspertka produktywności, edukatorka, fanka upraszczania życia i pracy, multipotencjalistka.

Managerka z 10-letnim stażem w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś jako niezależny ekspert wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Prowadzę LifeGeek.pl, jeden z najpopularniejszych blogów o produktywności w Polsce, jestem autorką bestsellerowych kursów i ebooków o efektywności osobistej i biznesowej, tworzę narzędzia wspierające i automatyzujące życie i pracę.

Z moich kursów, szkoleń i konsultacji skorzystało już ponad 1000 zadowolonych klientów.

Dołącz do pierwszego w Polsce wirtualnego coworkingu

Dołączając w pierwszej edycji otrzymasz najlepsze warunki i maksymalne wsparcie

FAQ wirtualnego coworkingu

To płatna społeczność online, skupiona na praktycznej produktywności i osiąganiu zawodowych i prywatnych celów. Głównym celem coworkingu jest wsparcie w codziennej pracy przedsiębiorców, freelancerów i zdalnych ekspertów, a także networking i zdobywanie wiedzy o produktywności w praktyce.

W wirtualnym coworkingu oferujemy dostęp na 3 i 6 miesięcy. Wersja na 6 miesięcy jest korzystniejsza, bo:

 • cena za miesiąc jest niższa (66.20 zł zamiast 89 zł);
 • masz dostęp do większej ilości materiałów – szablonów, checklist itp. (co miesiąc dochodzą nowe);
 • możesz wziąć udział w 2 warsztatach (wyznaczanie celów metodą OKR i podsumowanie i planowanie półrocza) zamiast w 1;
 • masz dostęp do bestsellerowego wyzwania 90 dni, w ramach którego zrobisz więcej w kwartał, niż inni przez cały rok.
 1. Dostęp do platformy do rozmów online, w której rozmawiamy, pracujemy w ramach Focus Party, działamy w wyzwaniach i wiele więcej;
 2. Dostęp do materiałów dodatkowych, dotyczących praktycznej produktywności – w tym do 50+ webinarów, checklist, szablonów i więcej
 3. Bezpłatny wstęp na praktyczne warsztaty Life Geek (o wartości 197 zł każdy) co kwartał.
 4. Dostęp do niesamowitej społeczności twórców i przedsiębiorców, która wzajemnie się motywuje, ale tworzy wspólnie projekty i biznesy.
 1. Inbox Zero w Gmail
 2. Jak pisać dobre maile? `
 3. Jak stworzyć listę zadań, której będziesz się trzymać?
 4. Jak działać z codziennymi priorytetami?
 5. Jak pracować w metodzie Pomodoro?
 6. Posprzątaj w głowie
 7. Jak budować produktywność długoterminowo?
 8. Jak planować z kalendarzem Google?
 9. Proste planowanie online z Trello (18.11.2019)
 10. Jak zacząć planować z Nozbe?
 11. Jak sprytnie zaplanować rok?
 12. Jak zaplanować miesiąc?
 13. Jak zaplanować tydzień?
 14. Planowanie dnia bez bólu głowy
 15. Planowanie roku w niepewnych czasach
 16. Od chaosu do organizacji. 5 nawyków, które ułatwią planowanie i produktywną pracę
 17. Nawyki na autopilocie
 18. Po co mi te cele? Podstawy wyznaczania celów
 19. Jak ustalać cele, by nie rzucić ich po miesiącu?
 20. Jak realizować cele, gdy minie styczniowa euforia?
 21. Działam, nie gadam
 22. Jak wrócić na właściwe tory, kiedy posypały się Twoje roczne cele?
 23. Narzędzia do mierzenia celów
 24. OKRy dla kreatywnych
 25. Jak planować pracę kreatywną?
 26. Teraz wreszcie się uda!
 27. Jak dopasować cele do życia (a nie odwrotnie)?
 28. Jak zamienić cel w działanie?
 29. Ja nie marzę, ja realizuję plan!
 30. Jak sprytnie zaplanować 2021 rok?
 31. Jak zarządzać social mediami i ciągle mieć czas na pracę?
 32. Jak zdecydować, na czym się skupić, gdy masz za dużo pomysłów?
 33. Jak pozbyć się nawyku multitaskingu i wreszcie zrobić robotę?
 34. Zarządzaj energią, nie czasem – jak dzięki obserwacji samego siebie zwiększyć produktywność i koncentrację
 35. Jak wytrenować głowę do pracy w maksymalnym skupieniu?
 36. Podstawy Evernote
 37. Najlepsze narzędzia do planowania online
 38. Podstawy Notion dla pracowników wiedzy
 39. Organizacja w małej firmie dzięki Clickup
 40. Jak pokonać prokrastynację?
 41. Jak korzystać z map myśli?
 42. Grzechy Home Office
 43. Produktywność w kryzysie
 44. Urodzinowe Q&A
 45. Jak generować (dobre) pomysły?
 46. Podsumowanie roku i świąteczne Q&A<
 47. Jak podejmować lepsze decyzje, gdy jesteś szefem dla samego siebie?
 48. 50. Ogarnięte Poniedziałki
 49. Lepsza komunikacja w zdalnym zespole dzięki Slack
 50. E-mail marketing bez rujnowania portfela

No jasne! Coworking otwarty jest 24 godziny na dobę. Na pewno znajdziesz osoby, które będą chciały pracować, rozmawiać, mastermindować czy spędzać wspólnie czas również wieczorem. Część wspólnych aktywności (jak np. webinary) również odbywać będzie się wieczorem.

Absolutnie nie! Mamy w coworkingu młodych rodziców, którzy po prostu na wspólnych spotkaniach, jeśli zajdzie potrzeba… wyłączają mikrofon i tyle. :)

Plus, jeśli masz mało czasu w ciągu dnia na pracę, bo chcesz się zajmować dzieciakami, to Focus Party w ramach coworkingu będzie idealnym miejscem, by w godzinę zrobić robotę, a potem cieszyć się czasem z bliskimi.

Tak! Tak długo, jak pracujesz zdalnie z domu i interesują cię zagadnienia zwiększania efektywności osobistej i zawodowej, możesz śmiało z nami działać. Plus, jeśli znamy się z Life Geeka i planujesz uczestnictwo w dowolnych moich warsztatach – to to po prostu wychodzi najkorzystniej cenowo. :)

Nie! Z coworkingu korzystasz online, nie ma znaczenia jaki masz system operacyjny w komputerze czy telefonie. Spotykamy się na serwerze Discord, który dostępny jest na każdym sprzęcie (również na komórce!). 

Tak, oczywiście! Warunek to przedłużenie dostępu w czasie trwania subskrypcji (informacja o kończącej się subskrypcji przyjdzie mailem). Jeśli się spóźnisz, musisz czekać do kolejnego otwarcia.

To proste, siłą coworkingu ma być społeczność. Ale taka prawdziwa społeczność – osób, które się znają i wspierają, a nie tylko takich, które po prostu są razem w jednym miejscu. Sto osób to dobra liczba, by w coworku pojawiła się różnorodność, ale jednocześnie na tyle niewielka, byśmy mogli lepiej się poznać i polubić.

Oczywiście, wszystkie produkty Life Geek można kupić z fakturą. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole przy składaniu zamówienia.

W tej edycji szukamy tylko osoby, które są przekonane do tej idei i chcą dać jej szansę. Bez społeczności nie sprawdzimy, czy takie rozwiązanie w ogóle działa. :) Dlatego nie oferujemy zwrotów. Jeśli chcesz przetestować coworking, wpadnij na Drzwi Otwarte.

W takim razie napisz do mnie, a ja wytłumaczę ci wszystkie szczegóły tego projektu!

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone