Podsumowanie półrocza - planer

DARMOWY WORKBOOK

JAK PODSUMOWAĆ PÓŁROCZE W SOLOBIZNESIE, BY WRÓCIĆ NA DOBRE TORY?

Darmowy, praktyczny workbook, który przygotuje cię do stabilnego wzrostu w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

ZOSTAW E-MAIL, BY POBRAĆ SWÓJ DARMOWY EGZEMPLARZ TERAZ

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Dołącz do nas!

Czego nauczysz się na szkoleniu "4 kroki do stabilnego rozwoju małego biznesu"?

Jak przestać pracować ciężej w biznesie, a ciągle mieć wyniki

I skupić się wyłącznie na tym, co najważniejsze (i jak te priorytety znaleźć!).

Dlaczego ponad 80% małych biznesów ma problem ze stabilnymi zarobkami i dopływem klientów…

… i co robi pozostałe 20%, by mieć dochody, jakie chcą, kolejkę klientów chętnych do pracy oraz… czas dla siebie i rodziny.

Jakie są 4 najważniejsze filary stabilnego biznesu

Pokażę ci, jakie 4 systemy są konieczne, by firma działała jak dobrze naoliwiona maszyna i przynosiła ci satysfakcję i pieniądze, a nie tylko stres i nadgodziny.

W jaki sposób nieświadomie sabotujesz swoje zarobki i biznesowy rozwój, mimo że chcesz jak najlepiej

I jaka jest najważniejsza zmiana, którą możesz wprowadzić zaraz po szkoleniu, by przestać to robić (wskazówka: to nie ma nic wspólnego z twoimi umiejętnościami!).

Szkolenie już 23 maja o 20:00!

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

To szkolenie jest dla ciebie, jeśli...

Pracujesz jednoosobowo lub w mikro zespole i czujesz, że praca na swoim zaczyna cię przytłaczać.

Chcesz uporządkować pracę, wyrwać się z bieżączek i wreszcie stworzyć PLAN, który możesz ze spokojem realizować tydzień po tygodniu.

Szukasz sposobów, jak ustabilizować przychody, by kolejne wydarzenia na świecie czy sytuacja gospodarcza nie oznaczały dla niego być albo nie być.

Masz dość działania po omacku i szukasz drogowskazu, z którym łatwo rozwiniesz firmę, nie pracując więcej.

Chcesz więcej wolności i czasu i nie chcesz budować ogromnej firmy, a taką, która daje ci przestrzeń na robienie tego, co kochasz, ale też… na odpoczynek i Netflixa.

O autorce

Natalia Dołżycka
Jestem mentorką online’owych solobiznesów usługowych i eksperckich, strateżką oraz założycielką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu dla freelancerów i biznesów online. Uczę, jak zaprojektować małą firmę, by robić to co się kocha, ale nie poświęcać temu całego czasu. 

Uwielbiam pracować z małymi biznesami, pomagając im pracować mniej i zarabiać więcej. Chcę pokazać ci, że prowadzenie firmy nie musi wiązać się z długimi godzinami przy komputerze, a ty możesz mieć dochodowy biznes ORAZ czas na życie.

Po 10 latach jako managerka w branży IT zrozumiałam, że praca nie jest moim całym życiem. Że chcę znowu zakochać się w tym, co robię, ale mieć też czas na spacery z psami, wieczory przy konsoli z mężem, długie rozmowy z przyjaciółmi podczas wędrówek po górach.

Zredefiniowałam to, co rozumiem pod pojęciem sukcesu. Skupiłam się na organizacji siebie i firmy tak, by biznes nie przeszkadzał mi w życiu. Dziś nie tylko pracuję połowę mniej, niż kiedyś, ale zamieniam moich klientów ze zmęczonych freelancerów we właścicieli dochodowych i sprawnie działających solobiznesów. 

Podsumowanie półrocza dla soloprzedsiębiorców - praktyczny workbook

Pobierz darmowy workbook teraz i przygotuj się do stabilnego wzrostu w ciągu najbliższych 6 miesięcy

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Czy warto?

Co mówią o mnie klienci


Natalia ma stopień MASTER w podnoszeniu efektywności bez zarabiania się po uszy. Uczy takich metod, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie podnosić skuteczność.

Masza Sadowska Psycholożka, trenerka FRIS, coachyni

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu. Zmieniłem sposób patrzenia na swoje cele. Przedtem, gdy wszystko szło dobrze, ciągle podnosiłem poprzeczkę i przez to czułem się przytłoczony. Teraz więcej czasu poświęcam na strategiczne myślenie, planowanie i działanie.

Krzysztof Gonet

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Copywriter

Przychodzi taki moment w życiu, że nagle okazuje się, że gdzie się nie obrócisz, to widzisz ścianę, której nie dasz rady - albo nie umiesz - rozbić. Nie masz pojęcia, gdzie iść i gdzie zaangażować swoje siły, aby się wydostać. Natalia nauczyła mnie, jak iść do przodu. Przestałam latać w kółko jak kurczak bez głowy, a konsekwentnie zaczęłam iść w stronę wcześniej obranych marzeń. Działanie przynosi jasność - i wreszcie wiem, co i jak chcę robić. :)

Magdalena Kudłacz Marketing Manager

© 2023. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone