Planuj jak CEO

LG_planujjakceo_pakiet

ZORGANIZUJ MAŁY BIZNES W MNIEJ NIŻ GODZINĘ!

Planuj jak CEO nauczy cię, jak organizować zaplecze i planować przyszłość twojego biznesu, by pracować mniej, zarabiać więcej i to bez poświęcania swojego życia prywatnego, rodziny czy snu.

Przejdź od pracy W biznesie do pracy NAD biznesem i wreszcie ciesz się firmą, która działa jak dobrze naoliwiona maszyna!

Twoja mała firma powstała, bo zależało ci na wolności, a teraz czujesz przytłoczenie ilością zadań i firmowych obowiązków...

Pracujesz na swoim, by realizować pasje i czuć niezależność, tymczasem firma się rozwija, a ty masz coraz więcej zadań na głowie: księgowość, obsługa klienta, reklamy…

Nagle okazuje się, że praca zajmuje ci tyle czasu, że wpadasz w błędne koło. Nie masz czasu rozwijać biznesu, co skróciłoby ci czas pracy i pozwoliło zarobić więcej. Nie masz czasu, bo… pracujesz po 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Nowe, dochodowe projekty leżą odłogiem, a ty siedzisz po nocach nad zleceniami za kilka stówek i powoli zaczynasz myśleć o etacie…

Naucz się, jak planować rozwój swojego biznesu, by zaczął działać jak dobrze naoliwiona maszyna, z tobą jako szefem na pokładzie!

Czy wiesz, że biznesy z dobrym planem działania rosną nawet 60% szybciej? Dzięki Planuj jak CEO zorganizujesz zaplecze firmy, oszczędzisz dziesiątki godzin na pracy, która nie przynosi efektów, zaczniesz konsekwentnie analizować co działa i znajdziesz wreszcie czas na zwiększanie zarobków i… satysfakcję z pracy!

(Psst… Ta promocja niedługo się kończy!)

A co, gdyby był prostszy sposób na prowadzenie małego biznesu?

Wyobraź sobie, że...
Sprawdź

Planuj jak CEO

Pakiet Planuj jak CEO to zestaw checklist, które ułożą twój mały biznes w mniej niż godzinę. Otrzymasz gotowy system organizacji, by twoja firma przynosiła więcej pieniędzy i satysfakcji... bez poświęcania jej więcej czasu.

Zamiast uczyć się, CO planować i analizować, w kilka minut przekopiuj checklisty do ulubionego narzędzia i od jutra zacznij Planować jak CEO - strategicznie!

(Jak blisko 600 innych właścicieli małych firm)

Pierwszy cyfrowy produkt, który przerobiłam od razu po zakupie

To chyba pierwszy cyfrowy produkt, który przerobiłam od razu, następnego dnia po zakupie. Checklisty wprowadziłam już do swojej Asany (mega praktyczne i szybkie rozwiązanie – super, że mogłam to zrobić jednym kliknięciem), a teraz dopasuje je do siebie i mojej firmy.

– Małgosia Wolska

Co znajdziesz w środku?

W ramach Planuj jak CEO otrzymujesz...

Gotowe zestawy checklist

Wygodne checklisty z zadaniami, dzięki którym zorganizujesz, zaplanujesz i uporządkujesz swój mały biznes. Gotowy system, z którym planujesz od zaraz.

Szablony kopiuj / wklej

Każda checklista posiada szablony do popularnych narzędzi do organizacji (Asana, Notion, Trello, ClickUp, które możesz natychmiast przekopiować do swojego systemu organizacji. Wolisz papier? Masz checklisty w Google Docs i Canva!

Oszczędzające czas kategorie

Zadania pogrupowane są w 3 kategorie "Podsumowanie, porządkowanie, planowanie" oraz podkategorie takie, jak "Blog, Content marketing, Cele etc.", dzięki czemu możesz dostosować Planuj jak CEO do siebie.

Wskazówki i instrukcje

Planuj jak CEO powstał na bazie intensywnej pracy nad małym, ale prężnie rozwijającym się biznesem - w paczce znajdziesz też instrukcje, jak najlepiej wykorzystać checklisty, by twoja firma działała sprawnie

Odzyskaj kontrolę nad biznesem od zaraz

...bez tracenia czasu na kolejny kurs, którego nie przerobisz

Odbierz kompletny system planowania jak CEO

Oto, co znajdziesz w środku
MODUŁ #1: System Planuj jak CEO

W krótkim szkoleniu nauczysz się, jakie są 4 niezbędne kroki, by zorganizować swój biznes jak CEO oraz jak znaleźć czas na podsumowanie i planowanie w małym biznesie.

MODUŁ #2: Rok w firmie

Przeprowadzisz kompletny audyt biznesu, dzięki któremu łatwiej ustalisz osiągalne cele finansowe i marketingowe. W checkliście znajdziesz pytania, propozycje audytów i zadania, dzięki którym wyznaczysz dobre cele i priorytety na nadchodzący rok.​

MODUŁ #3: Półroczny check-in

Nieobowiązkowe półroczne podsumowanie działań i zadań, dzięki któremu przypomnisz sobie twoje roczne dążenia i wrócisz na właściwe tory - nie tylko w związku z biznesem, ale i osobistymi dążeniami jako jego właściciel.

MODUŁ #4: Kwartalne planowanie

Wyznaczysz konkretne, mierzalne cele biznesowe, w zgodzie z rocznymi priorytetami, dzięki którym zamiast pracować dla samej pracy, zaczniesz uważnie śledzić, co działa, a z czego należy zrezygnować.

MODUŁ #5: Miesięczna organizacja

Zorganizujesz pracę nad najważniejszymi projektami tak, by nigdy nie zabrakło ci czasu na pracę nad "ważnymi i niepilnym" oraz przeprowadzisz szybkie biznesowe porządki.

MODUŁ #6: Tygodniowy przegląd

Połączysz biznesowe planowanie z przeglądem twojej pracy, energii i działania, by zadbać o to, że ambitne cele osiągać będziesz lekko i bez spiny.

MODUŁ #7: Codzienne rytuały

Zestaw dwóch prostych rutynowych działań, które ułatwią ci rozpoczęcie pracy bez rozproszeń i zakończenie jej o czasie!

(Natychmiastowy dostep po zakupie)

Ale to nie wszystko! Dodatkowo otrzymasz...

BONUS #1: ZESTAW CHECKLIST DO ORGANIZACJI

Checklisty z zadaniami pogrupowanymi według trzech etapów: PODSUMOWANIE, PORZĄDKI, PLANOWANIE, a także według kategorii (sklep, media społecznościowe, etc.) , dzięki którym uporządkujesz działania w swojej małej firmie w kilka chwil.

Wartość: 297 zł

BONUS #2: 5 SZABLONÓW DO NARZĘDZI ONLINE (ASANA, CLICKUP, TRELLO, NOTION)

Każda z checklist została zaimplementowana do najpopularniejszych narzędzi do zadań, tak abyś od razu zabrał się do pracy z nimi, zamiast spędzać godziny na przepisywanie zadań. W pakiecie szablon do: Asana, Trello, Clickup, Notion i Canva

Wartość: 197 zł

BONUS #3: DARMOWE AKTUALIZACJE I EDYCJA PLANUJ JAK CEO

Checklisty otrzymasz jako pliki Google Docs, które możesz przekopiować do siebie, a następnie dopasowywać, zmieniać i poprawiać tak długo, aż w 100% będą pasować do twojego biznesu! Masz też dostęp do aktualizacji ZA DARMO.

BONUS #3: INSTRUKCJE TECHNICZNE

Każdy szablon posiada dodatkowe nagrania wideo, które krok po kroku przeprowadzą cię przez proces instalowania i korzystania z checklist w ulubionym narzędziu.

Wartość: 127 zł

(W najlepszej cenie, zanim promocja się skończy)

Planuj jak CEO to dla biznesu jak wyprawka dla niemowlaka

Pakiet Planuj jak CEO to dla biznesu jak wyprawka dla niemowlaka. Startując w wyprawę pod tytułem "własny biznes" po prostu trzeba mieć to narzędzie na wyposażeniu. Przyda Ci się także, gdy masz biznes od jakiegoś czasu, ale wszystko Ci się rozłazi i na wszystko brakuje czasu. Pakiet to nie tylko wielka pomoc na co dzień, ale i mapa, która pomaga wrócić na właściwy tor, gdy się pogubisz.

Aga Zalewska
Prawniczka, Przedsiębiorczyni Legalnie na onlajnie

Co dokładnie otrzymujesz?

Wartość: 494 zł

Wartość: 197 zł

Cena regularna: 179 zł

…zanim cena pójdzie w górę

Obowiązkowe narzędzie!

Pakiet Planuj jak CEO to obowiązkowe narzędzie absolutnie każdego pracownika wiedzy. Jestem redaktorem, wydawcą, projektantem doświadczeń czytelniczych i szkoleniowcem, ale od głównego przedmiotu działań odciągają mnie ciągle jakieś kwestie organizacyjne. Pakiet pomógł mi uporządkować działania, dostarczył wskazówek i gotowych rozwiązań dotyczących okresowego planowania oraz szablony w arkuszach kalkulacyjnych. Jeśli wyznaczać i podsumowywać cele biznesowe - to tylko z pakietem Natalii!

Tomasz. P. Boheński
Pracownia edytorska WIELE KROPEK

Dlaczego warto?

Dzięki Planuj jak CEO...

Zrozumiesz, co działa w twoim biznesie

Nauczysz się przeprowadzać regularne mini-audyty, dzięki czemu szybciej i łatwiej wprowadzisz zmiany - bez wydawania pieniędzy na pomoc z zewnątrz

Oszczędzisz mnóstwo czasu

Nie musisz budować własnego systemu organizacji i zastanawiać się, jakie regularne działania podejmować - wystarczy, że dostosujesz pakiet do siebie

Przestaniesz tracić pieniądze

Tracisz pieniądze na nieefektywną komunikację, narzędzia, działania? Dzięki mierzeniu celów, przychodów i statystyk dostaniesz informacje na talerzu

Zaczniesz rozwijać się szybciej

Wyprzedzisz konkurencję, ktora. wbiznesie liczy tylko na szczęście, zamiast na dobre plany, mądrą organizację i strategiczne działanie!

Blisko 600 zadowolonych kursantów

Oni już kupili!

Z "Planuj jak CEO" korzystają copywriterzy, edukatorzy, twórcy kursów, trenerzy biznesu, rękodzielnicy, właściciele sklepów, wirtualne asystentki, coachowie, graficy, fotografowie, naukowcy i wiele innych!

opinia_planuj_jak_ceo
To jest genialne!

Dzięki Ci bardzo piękne za genialny w swej prostocie pakiet paczki CEO. To było coś, czego było mi potrzeba. Od teraz już nie muszę się zastanawiać co i kiedy robić, bo WSZYSTKO MAM w formie checklist i to jest genialne. Od teraz moje poranki czy jak Ty to nazywasz "spotkania 1 na 1 z samym sobą" będą proste i wierzę, że jeszcze bardziej produktywne.

Michał Marini
Wirtualny asystent

Nie możesz się zdecydować?

Zobacz, jak wygląda pakiet "od kuchni"!

Kto najlepiej skorzysta z "Planuj jak CEO"?

Twórcy kursów i szkoleń

Jeśli tworzysz materiały edukacyjne, promujesz się w sieci i chcesz lepiej poukładać swoje działania, to ta paczka jest dla ciebie!

Trenerzy, szkoleniowcy i freelancerzy

Jeśli zarabiasz na wiedzy i świadczeniu usług w tym temacie i chcesz lepiej mierzyć skuteczność działań w sieci, paczka CEO pomoże ci działać!

Blogerzy i marki osobiste

Tworzysz biznesowy blog specjalistyczny albo planujesz zarabiać na niszowej wiedzy? Chcesz lepiej układać swoje działania, by kiedyś zamienić je w biznes? Zacznij od paczki CEO!

To oszczędność miesięcy albo może i lat

Ten produkt to oszczędność miesięcy albo może i lat sukcesywnych, regularnych działań i przyglądania się, czy to faktycznie to, co chcieliśmy osiągnąć. W dodatku od profesjonalistki, która sama ma firmę oraz niezwykłą zdolność przekuwania obserwacji w praktyczne rozwiązania i umiejętność zebrania, opracowania i podania wszystkiego tak, że człowiek po prostu nie może się doczekać pracy z tymi materiałami.

Anna Gwizdowska
Korektorka, redaktorka, copywriterka

Dlaczego warto mi zaufać?

Natalia Dołżycka, ekspertka produktywności

W rok rozwinęłam biznes edukacyjny do 6 cyfr, bez hustle i spiny.

Jestem przedsiębiorczynią, edukatorką w temacie produktywności i nagradzaną blogerką, a także marketingowcem i managerką z 10-letnim stażem.

Uczę zarządzania czasem oraz organizacji biznesu twórców cyfrowych i pracowników wiedzy wierząc, że więcej czasu to większa szansa na projekty, które zmieniają świat.

W Planuj jak CEO zawarłam cały proces, który pozwala mi rozwijać firmę coraz szybciej i podwajać dochody w każdym roku, bez rozbudowywania zespołu i pracy po godzinach. 

Dzięki temu wyjeżdżam na urlop co najmniej 4 razy w roku, mam czas na rodzinę, hobby (kocham gry komputerowe i góry) i czytanie ponad 30 książek rocznie. 

Opinie o pracy ze mną

Dlaczego warto zaufać metodom Life Geek?

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością.
 
Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).
 
- Jan Szustak, tesktopia.pl

FAQ "PLANUJ JAK CEO"

 “Planuj jak CEO” to zbiór najważniejszych zadań, pytań i spraw, które pomogą ci regularnie podsumowywać i planować działania w twoim biznesie, ubrane w formie wygodnych checklist do druku lub zaimplementowania w ulubionym narzędziu do prowadzenia projektów. Pomogą ci trzymać rękę na pulsie i nie zostawiać na ostatnią chwilę tematów związanych z analizą działań, budżetu, tworzeniem nowych produktów czy dobrymi strategiami marketingowymi. Innymi słowy – pomagają ci przejść z roli pracownika we własnym, małym biznesie do roli przedsiębiorcy i szefa – osoby, która mądrze zarządza swoim czasem i zawsze znajduje go na pracę NAD biznesem, a nie tylko W biznesie.

Każda lekcja zawiera zasady organizacji oraz zbiór koniecznych, regularnych działań, dzięki którym twój mały e-biznes będzie rozwijał się szybciej i mądrzej.

Znajdziesz tam:

  • zestawy pytań, dzięki którym podsumujesz działania w firmie w każdym miesiącu, kwartale czy roku;
  • wskazówki, które działania marketingowe należy mierzyć i kiedy;
  • zestaw działań porządkujących biznes i twoje miejsce pracy – dla lepszej produktywności i satysfakcji z pracy;
  • checklistę z porannymi i popołudniowymi rytuałami, dzięki którym twoje dni będą spokojniejsze, a praca – bardziej skoncentrowana;
  • checklisty niezbędnych, regularnych działań związanych z twoją ofertą: niezależnie, czy prowadzisz sklep, sprzedajesz kursy czy usługi;
  • dodatkowe bonusy.

Absolutnie nie! Wprawdzie  “Planuj jak CEO” zawiera szablony do Canva, Asany, Trello, Notion i ClickUp, ale w paczce znajdziesz też zwykły plik tekstowy, który możesz zaimplementować gdzie tylko chcesz! Technologia nie ma znaczenia, znaczenie ma wyłącznie system – i to, by zacząć strategicznie myśleć o swoim małym e-biznesie.

  • Dla wszystkich małych edubiznesów i biznesów aktywnie promujących się w sieci;
  • Dla tych właścicieli e-biznesów, którzy potrzebują nadać strukturę swoim działaniom i uwolnić się od bieżączek;
  • Dla tych, którzy dzielą się już wiedzą i umiejętnościami w internecie i chcą na tym zacząć zarabiać;
  • Dla tych, którzy myślą o założeniu bloga, by potem zamienić go w biznes – albo chcą zacząć promować swój biznes, dzieląc się wiedzą w sieci.

Tak! Jeśli chcesz od razu wyrobić sobie dobry nawyk dbania o własny biznes, analizowania tego, co się w nim dzieje, wyciągania wniosków i podejmowania lepszych biznesowych decyzji, to jak najbardziej!

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Mail z danymi do logowania do platformy, na której znajdziesz paczkę powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Jak zawsze same konkrety

Karty podsumowania rocznego i codziennych rytuałów są dla mnie stworzone - moje najulubieńsze! Ogólnie roczne podsumowanie wymiata, chyba nie ma lepszego sposobu na zweryfikowanie swoich postępów, więc ta lista na pewno zapłonie w grudniu-styczniu. Jak zawsze same konkrety.

Milena Dzikowska
Copywriterka

Uporządkuj działania w swoim e-biznesie bez czasochłonnych szkoleń
i skomplikowanych procedur

Zamień chaos na produktywne, poukładane działania, dzięki którym odzyskasz spokój i czas, zaczniesz działać z jasnym, mądrym planem - a to wszystko w mniej, niż godzinę!

Wartość: 494 zł

Wartość: 197 zł

Wartość materiałów: 1025 zł

Cena dziś: 179 zł

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone