Paczka kreatywnego CEO

ceo

PACZKA KREATYWNEGO CEO

Kochasz swój mały biznes, ale masz wrażenie, że zabiera ci 100% czasu? Nie możesz wykroić czasu na mądre planowanie, bo zawsze jest coś do zrobienia dla klienta?

Poznaj kompletny system organizacji małego biznesu - w postaci praktycznych checklist, szablonów do ulubionego narzędzia do projektów, planerów i praktycznych wskazówek, jak uporządkować mały biznes!

Premiera: maj 2021

Zapisz się na listę oczekujących, by nie przegapić startu i otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące produktywności w małym biznesie.

Paczka kreatywnego CEO

Co znajdziesz w środku?

Zgarnij wszystkie materiały, szablony i dodatkowe bonusy w najlepszej cenie!

(Psst... Tylko przez kilka dni paczka dostępna będzie z dodatkowymi bonusami. Nie przegap!)

Zapisz się na listę oczekujących, żeby nie przegapić startu promocji!

Kto najlepiej skorzysta z paczki kreatywnego CEO?

Twórcy kursów i szkoleń

Jeśli tworzysz materiały edukacyjne, promujesz się w sieci i chcesz lepiej poukładać swoje działania, to ta paczka jest dla ciebie!

Trenerzy, szkoleniowcy i freelancerzy

Jeśli zarabiasz na wiedzy i świadczeniu usług w tym temacie i chcesz lepiej mierzyć skuteczność działań w sieci, paczka CEO pomoże ci działać!

Blogerzy i marki osobiste

Tworzysz biznesowy blog specjalistyczny albo planujesz zarabiać na niszowej wiedzy? Chcesz lepiej układać swoje działania, by kiedyś zamienić je w biznes? Zacznij od paczki CEO!

Kim jestem?

Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom.

Zrozumiałam, że osobistą produktywność i organizację można (i trzeba!) przekładać na małą firmę – bo każdy zasługuje, by cieszyć się tym, co tworzy, wykorzystywać maksimum swojego potencjału i pracować ciągłej gonitwy i spiny.

Dlatego pomagam budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne, dochodowe projekty i realizować ambitne cele.

FAQ PACZKI CEO

Paczka CEO to zbiór najważniejszych, regularnych zadań, pytań i spraw, które pomogą ci regularnie podsumowywać i planować działania w twoim biznesie, ubrane w formie wygodnych checklist do druku lub zaimplementowania w ulubionym narzędziu do prowadzenia projektów. Pomogą ci trzymać rękę na pulsie i nie zostawiać na ostatnią chwilę tematów związanych z analizą działań, budżetu, tworzeniem nowych produktów czy dobrymi strategiami marketingowymi. Innymi słowy – pomagają ci przejść z roli pracownika we własnym, małym biznesie do roli przedsiębiorcy i szefa – osoby, która mądrze zarządza swoim czasem i zawsze znajduje go na pracę NAD biznesem, a nie tylko W biznesie.

Checklisty zawierają zbiór koniecznych, regularnych działań, dzięki którym twój mały e-biznes będzie rozwijał się szybciej i mądrzej.

Znajdziesz tam:

 • zestawy pytań, dzięki którym podsumujesz działania w firmie w każdym miesiącu, kwartale czy roku;
 • wskazówki, które działania marketingowe należy mierzyć i kiedy;
 • proces tworzenia prostej (ale skutecznej!) kampanii marketingowej na cały rok – jako jeden z elementów checklisty rocznej;
 • zestaw działań porządkujących biznes i twoje miejsce pracy – dla lepszej produktywności i satysfakcji z pracy;
 • checklistę z porannymi i popołudniowymi rytuałami, dzięki którym twoje dni będą spokojniejsze, a praca – bardziej skoncentrowana;
 • checklisty niezbędnych, regularnych działań związanych z twoją ofertą: niezależnie, czy prowadzisz sklep, sprzedajesz kursy czy usługi;
 • dodatkowe bonusy.

Zacznij od tego, a więc Hackbook: Ustalanie i realizacja celów. Ustal własną wizję, intencję i plan na rok czy kwartał. Potem włącz Hackbook: Planowanie i organizacja, żeby zrobić porządek w codziennych obowiązkach i znaleźć miejsce na swoje cele!

Absolutnie nie! Wprawdzie paczka CEO zawiera szablony do Canva, Asany, Trello i ClickUp, ale w paczce znajdziesz też zwykły plik tekstowy, który możesz zaimplementować gdzie tylko chcesz! Technologia nie ma znaczenia, znaczenie ma wyłącznie system – i to, by zacząć strategicznie myśleć o swoim małym e-biznesie.

 • Dla wszystkich małych edubiznesów i biznesów aktywnie promujących się w sieci;
 • Dla tych właścicieli e-biznesów, którzy potrzebują nadać strukturę swoim działaniom i uwolnić się od bieżączek;
 • Dla tych, którzy dzielą się już wiedzą i umiejętnościami w internecie i chcą na tym zacząć zarabiać;
 • Dla tych, którzy myślą o założeniu bloga, by potem zamienić go w biznes – albo chcą zacząć promować swój biznes, dzieląc się wiedzą w sieci.

Tak! Jeśli chcesz od razu wyrobić sobie dobry nawyk dbania o własny biznes, analizowania tego, co się w nim dzieje, wyciągania wniosków i podejmowania lepszych biznesowych decyzji, to jak najbardziej!

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Mail z danymi do logowania do platformy, na której znajdziesz paczkę powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Zgarnij gotowe do wdrożenia, kompletne i przemyślane procedury i systemy, dzięki którym poukładasz działania w biznesie i zaczniesz spać spokojniej

Odzyskaj kontrolę nad swoją małą firmą - i wreszcie pracuj sprytniej, nie więcej!