Planuj jak CEO

LG_planujjakceo_SQR

UPORZĄDKUJ MAŁY E-BIZNES W MNIEJ NIŻ GODZINĘ

Czy wiesz, że biznesy online z konkretnym planem działania rosną nawet 60% szybciej?

Jeśli pracujesz coraz więcej, a efekty nie przychodzą, to znak, że potrzeba zmian i konkretnego planu działania!

Przejdź od pracy W biznesie do pracy NAD biznesem i wreszcie ciesz się firmą, która działa jak dobrze naoliwiona maszyna!

Twoja mała firma powstała, bo zależało ci na pracy kiedy chcesz, a teraz toniesz w pracy, mailach od klientów i bieżączkach?

Jako właściciel biznesu online masz przerąbane, bo jesteś jednocześnie szefem i produktem. A przy okazji asystentką, szoferem, sprzątaczką i panią Basią z marketingu.

Im szybciej rozwija się twoja mała firma, tym więcej zadań masz na głowie: księgowość, obsługa klienta, marketing, reklamy...

Nie wspominając o tym, że dobrze byłoby WRESZCIE ruszyć z tym projektem, kursem, szkoleniem czy stroną internetową...

Praca W biznesie zajmuje ci tyle czasu, że nie masz czasu na pracę NAD biznesem. Nowe, dochodowe projekty leżą odłogiem, a ty siedzisz po nocach nad zleceniami za kilka stówek i powoli zaczynasz myśleć o etacie...

Nauczę cię,

jak planować działania w biznesie online, by rozwijał się szybciej!

Przestań być niewolnikiem swojej małej firmy i zacznij rozwijać ją z pewnością - jak prawdziwy szef!

Wyobraź sobie...
Sprawdź mini-kurs

Planuj jak CEO

"Planuj jak CEO" to mini-kurs biznesowego planowania dla małych, kreatywnych biznesów. W mniej niż 60 minut pokażę ci jak planować rok, kwartał, miesiąc i tydzień, by twój biznes rozwijał się szybko, przynosił więcej pieniędzy i satysfakcji.

Dodatkowo 3 biznesowe kalkulatory w prezencie!

(Jak ponad 450 innych właścicieli małych firm)

Obowiązkowe narzędzie!

Pakiet Planuj jak CEO to obowiązkowe narzędzie absolutnie każdego pracownika wiedzy. Jestem redaktorem, wydawcą, projektantem doświadczeń czytelniczych i szkoleniowcem, ale od głównego przedmiotu działań odciągają mnie ciągle jakieś kwestie organizacyjne. Pakiet Natalii pomógł mi uporządkować działania, dostarczył cennych wskazówek i gotowych rozwiązań, choćby dotyczących okresowego planowania czy szablony w arkuszach kalkulacyjnych. Jeśli wyznaczać i podsumowywać cele biznesowe - to tylko z pakietem Natalii! :) Polecam i stosuję ;)

Tomasz. P. Boheński
Pracownia edytorska WIELE KROPEK

Co znajdziesz w środku?

LEKCJA #1: PODSUMOWANIE ROCZNE

Nauczysz się, jak podsumowwać rok w małej firmie. Znajdziesz tam pytania, propozycje audytów i zadania, dzięki którym wyznaczysz dobre cele i priorytety na nadchodzący rok.

LEKCJA #2: PÓŁROCZNY CHECK-IN

Nieobowiązkowe półroczne podsumowanie działań i zadań, dzięki któremu przypomnisz sobie twoje roczne dążenia i wrócisz na właściwe tory.

LEKCJA #3: KWARTALNE PLANOWANIE

Nauczysz się, jak przeprowadzić kwartalne ustalanie celów i rozliczanie się z postępów. Dzięki planowaniu kwartału opracujesz listę projektów, które pomogą ci osiągnąć ambitne biznesowe cele.

LEKCJA #6: MIESIĘCZNA ORGANIZACJA

Zorganizujesz pracę nad najważniejszymi projektami tak, by nigdy nie zabrakło ci czasu na pracę nad "ważnymi i niepilnym".

LEKCJA #5: TYGODNIOWY PRZEGLĄD

Połączysz biznesowe planowanie z przeglądem twojej pracy, energii i działania, by zadbać o to, że ambitne cele osiągać będziesz lekko i bez spiny.

LEKCJA #6: CODZIENNE RYTUAŁY

Zestaw dwóch prostych rutynowych działań, które ułatwią ci rozpoczęcie pracy bez rozproszeń i zakończenie jej o czasie!

Dodatkowo otrzymasz...

ZESTAW CHECKLIST DLA BIZNESÓW ONLINE

Checklisty z zadaniami pogrupowanymi według trzech etapów: PODSUMOWANIE, PORZĄDKI, PLANOWANIE, a także według kategorii (sklep, media społecznościowe, etc.) , dzięki którym uporządkujesz działania w swojej małej firmie w kilka chwil.

Wartość: 297 zł

5 SZABLONÓW DO NARZĘDZI ONLINE (ASANA, CLICKUP, TRELLO, NOTION)

Każda z checklist została zaimplementowana do najpopularniejszych narzędzi do zadań, tak abyś od razu zabrał się do pracy z nimi, zamiast spędzać godziny na przepisywanie zadań. W pakiecie szablon do: Asana, Trello, Clickup, Notion i Canva

Wartość: 197 zł

DARMOWE AKTUALIZACJE I EDYCJA PLANUJ JAK CEO

Checklisty otrzymasz jako pliki Google Docs, które możesz przekopiować do siebie, a następnie dopasowywać, zmieniać i poprawiać tak długo, aż w 100% będą pasować do twojego biznesu! Masz też dostęp do aktualizacji ZA DARMO.

...plus bonusy warte ponad 200 zł:

BONUS: E-BOOK "BIZNES NA AUTOPILOCIE

Poznaj narzędzia do zautomatyzowania działań w twoim małym e-biznesie tak, by zająć się tylko tym, co dla ciebie najważniejsze!

Wartość: 79 zł

BONUS: 4 INSTRUKCJE TECHNICZNE

Każdy szablon posiada dodatkowe nagrania wideo, które krok po kroku przeprowadzą cię przez proces instalowania i korzystania z checklist w ulubionym narzędziu.

Wartość: 127 zł

W pakiecie z kalkulatorami otrzymujesz dodatkowo...

KALKULATOR PRZYCHODÓW MAŁYCH BIZNESÓW

Kalkulator Google Sheets, dzięki któremu odzyskasz kontrolę nad swoimi finansami i prześledzisz swoje finansowe cele na ten rok. Do kalkulatora dołączona jest instrukcja użytkowania w formie wideo

Wartość: 69 zł

SZABLON ŚLEDZENIA STATYSTYK MARKETINGOWYCH

Szablon Google Sheets, który ułatwi ci śledzenie i analizę statystyk marketingowych. Korzystaj z kalkulatora i podejmuj lepsze decyzje odnośnie promocji twojej małej firmy

Wartość: 69 zł

SZABLON ŚLEDZENIA CELÓW BIZNESOWYCH

Szablon Google Sheets do wyznaczania i analizy celów biznesowych z kwartału na kwartał. Zadeklaruj kwartalne cele i działaj spokojniej i ambitniej!

Wartość: 69 zł

(W najlepszej cenie, zanim promocja się skończy)

Pierwszy kurs online, który przerobiłam od razu po zakupie

To chyba pierwszy kurs online, który przerobiłam od razu, następnego dnia po zakupie. Checklisty wprowadziłam już do swojej Asany (mega praktyczne i szybkie rozwiązanie – super, że mogłam to zrobić jednym kliknięciem), a teraz dopasuje je do siebie i mojej firmy. Bonus w postaci e-booka Biznes na autopilocie jest super, bo dzięki temu poznałam kilka nowych narzędzi, które z pewnością wykorzystam w mojej firmie (wiele z nich już znałam, ale poznałam też ewentualne “zamienniki”).

– Małgosia Wolska

To oszczędność miesięcy albo może i lat

Ten produkt to oszczędność miesięcy albo może i lat sukcesywnych, regularnych działań i przyglądania się, czy to faktycznie to, co chcieliśmy osiągnąć. W dodatku od profesjonalistki, która sama ma firmę oraz niezwykłą zdolność przekuwania obserwacji w praktyczne rozwiązania i umiejętność zebrania, opracowania i podania wszystkiego tak, że człowiek po prostu nie może się doczekać pracy z tymi materiałami.

Anna Gwizdowska
Korektorka, redaktorka, copywriterka

Co dokładnie otrzymujesz?

Wartość: 494 zł

Wartość: 197 zł

Wartość materiałów: 1104 zł

Cena dziś: 159 zł

…zanim cena pójdzie w górę

Blisko 450 zadowolonych kursantów

Oni już kupili!

Z "Planuj jak CEO" korzystają copywriterzy, edukatorzy, twórcy kursów, trenerzy biznesu, rękodzielnicy, właściciele sklepów, wirtualne asystentki, coachowie, graficy, fotografowie, naukowcy i wiele innych!

Nie możesz się zdecydować?

Zobacz, jak wygląda kurs "od kuchni"!
To jest genialne!

Dzięki Ci bardzo piękne za genialny w swej prostocie pakiet paczki CEO. To było coś, czego było mi potrzeba. Od teraz już nie muszę się zastanawiać co i kiedy robić, bo WSZYSTKO MAM w formie checklist i to jest genialne. Od teraz moje poranki czy jak Ty to nazywasz "spotkania 1 na 1 z samym sobą" będą proste i wierzę, że jeszcze bardziej produktywne.

Michał Marini
Wirtualny asystent

Kto najlepiej skorzysta z "Planuj jak CEO"?

Twórcy kursów i szkoleń

Jeśli tworzysz materiały edukacyjne, promujesz się w sieci i chcesz lepiej poukładać swoje działania, to ta paczka jest dla ciebie!

Trenerzy, szkoleniowcy i freelancerzy

Jeśli zarabiasz na wiedzy i świadczeniu usług w tym temacie i chcesz lepiej mierzyć skuteczność działań w sieci, paczka CEO pomoże ci działać!

Blogerzy i marki osobiste

Tworzysz biznesowy blog specjalistyczny albo planujesz zarabiać na niszowej wiedzy? Chcesz lepiej układać swoje działania, by kiedyś zamienić je w biznes? Zacznij od paczki CEO!

Opinie o pracy ze mną

Dlaczego warto zaufać metodom Life Geek?

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością.
 
Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).
 
- Jan Szustak, tesktopia.pl

Dlaczego warto mi zaufać?

Natalia Dołżycka, ekspertka produktywności

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom.

 Zrozumiałam, że osobistą produktywność i organizację można (i trzeba!) przekładać na małą firmę – bo każdy zasługuje, by cieszyć się tym, co tworzy, wykorzystywać maksimum swojego potencjału i pracować ciągłej gonitwy i spiny.

Dlatego pomagam budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne, dochodowe projekty i realizować ambitne cele. Z moich szkoleń i materiałów edukacyjnych skorzystało już ponad 1500 zdeterminowanych przedsiębiorców.

FAQ "PLANUJ JAK CEO"

 “Planuj jak CEO” to zbiór najważniejszych zadań, pytań i spraw, które pomogą ci regularnie podsumowywać i planować działania w twoim biznesie, ubrane w formie wygodnych checklist do druku lub zaimplementowania w ulubionym narzędziu do prowadzenia projektów. Pomogą ci trzymać rękę na pulsie i nie zostawiać na ostatnią chwilę tematów związanych z analizą działań, budżetu, tworzeniem nowych produktów czy dobrymi strategiami marketingowymi. Innymi słowy – pomagają ci przejść z roli pracownika we własnym, małym biznesie do roli przedsiębiorcy i szefa – osoby, która mądrze zarządza swoim czasem i zawsze znajduje go na pracę NAD biznesem, a nie tylko W biznesie.

Każda lekcja zawiera zasady organizacji oraz zbiór koniecznych, regularnych działań, dzięki którym twój mały e-biznes będzie rozwijał się szybciej i mądrzej.

Znajdziesz tam:

  • zestawy pytań, dzięki którym podsumujesz działania w firmie w każdym miesiącu, kwartale czy roku;
  • wskazówki, które działania marketingowe należy mierzyć i kiedy;
  • zestaw działań porządkujących biznes i twoje miejsce pracy – dla lepszej produktywności i satysfakcji z pracy;
  • checklistę z porannymi i popołudniowymi rytuałami, dzięki którym twoje dni będą spokojniejsze, a praca – bardziej skoncentrowana;
  • checklisty niezbędnych, regularnych działań związanych z twoją ofertą: niezależnie, czy prowadzisz sklep, sprzedajesz kursy czy usługi;
  • dodatkowe bonusy.

Absolutnie nie! Wprawdzie  “Planuj jak CEO” zawiera szablony do Canva, Asany, Trello i ClickUp, ale w paczce znajdziesz też zwykły plik tekstowy, który możesz zaimplementować gdzie tylko chcesz! Technologia nie ma znaczenia, znaczenie ma wyłącznie system – i to, by zacząć strategicznie myśleć o swoim małym e-biznesie.

  • Dla wszystkich małych edubiznesów i biznesów aktywnie promujących się w sieci;
  • Dla tych właścicieli e-biznesów, którzy potrzebują nadać strukturę swoim działaniom i uwolnić się od bieżączek;
  • Dla tych, którzy dzielą się już wiedzą i umiejętnościami w internecie i chcą na tym zacząć zarabiać;
  • Dla tych, którzy myślą o założeniu bloga, by potem zamienić go w biznes – albo chcą zacząć promować swój biznes, dzieląc się wiedzą w sieci.

Tak! Jeśli chcesz od razu wyrobić sobie dobry nawyk dbania o własny biznes, analizowania tego, co się w nim dzieje, wyciągania wniosków i podejmowania lepszych biznesowych decyzji, to jak najbardziej!

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Mail z danymi do logowania do platformy, na której znajdziesz paczkę powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Jak zawsze same konkrety

Karty podsumowania rocznego i codziennych rytuałów są dla mnie stworzone - moje najulubieńsze! Ogólnie roczne podsumowanie wymiata, chyba nie ma lepszego sposobu na zweryfikowanie swoich postępów, więc ta lista na pewno zapłonie w grudniu-styczniu. Jak zawsze same konkrety.

Milena Dzikowska
Copywriterka

Uporządkuj działania w swoim e-biznesie bez czasochłonnych szkoleń
i skomplikowanych procedur

Zamień chaos na produktywne, poukładane działania, dzięki którym odzyskasz spokój i czas, zaczniesz działać z jasnym, mądrym planem - a to wszystko w mniej, niż godzinę!

Wartość: 494 zł

Wartość: 197 zł

Wartość materiałów: 1104 zł

Cena dziś: 159 zł

© 2021. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone