Hackbook: Ustalanie i realizacja celów

Hackbook: Ustalanie
i realizacja celów

Odkryj czego chcesz, wyznacz realistyczne cele i zapoczątkuj pozytywne zmiany w życiu dzięki sprawdzonym strategiom i praktycznym ćwiczeniom jak ponad 600 innych osób!

40 ZŁ TANIEJ tylko do 16.02!

Znów smutno patrzysz na swoje postanowienia noworoczne, bo życie pokrzyżowało ci plany?

Co roku robisz dużo ambitnych postanowień. Czujesz, że wreszcie chcesz zmienić coś w swoim życiu, bo niby nie jest tak do końca źle, ale podskórnie czujesz, że to nie to. Masz więc gdzieś zapisane ambitne cele, ale kiedy kończysz pracę, to zamiast pochylać się nad tym, co jest dla ciebie ważne, pomagasz wszystkim, tylko nie sobie. W piątek mówisz sobie: “teraz to już na pewno się uda”, ale weekend mija, wracasz do pracy, a marzenia leżą odłogiem. Zupełnie nie wiesz, jak to się dzieje, że innym przychodzi z łatwością to, czego ty nawet nie umiesz ruszyć.

A może to brzmi znajomo:

Czujesz, że czas ucieka i frustrujesz się, że nie zdążysz zrealizować wszystkich marzeń i planów

Twoje marzenia są tak duże, że wydają się nierealne - nie masz pojęcia jak zacząć i czy to w ogóle jest wykonalne

Bezskutecznie szukasz pomysłu na siebie, własnego hobby, drogi, pasji lub pracy, którą pokochasz i masz wrażenie, że zupełnie nie wiesz, czego chcesz.

Widzisz, jak inni ambitnie realizują swoje cele i idą do przodu jak taran, a ciągle jesteś tam, gdzie rok temu i czujesz coraz większą frustrację.

Wiesz, co jest dla ciebie ważne - chcesz się rozwijać, wzmacniać relacje, dbać o siebie, ale czujesz przytłoczenie obowiązkami i codziennością.

Chcesz znaleźć w sobie siłę i motywację do zmiany nawyków, osiągania celów i poukładać dzień tak, by mieć czas dla siebie.

REALIZOWANIE CELÓW NIE MUSI BYĆ AŻ TAK TRUDNE!

A gdyby tak...

Wreszcie zrozumieć, czego naprawdę chcesz i z ekscytacją podchodzić do realizacji tych planów

Znaleźć czas na własne hobby, budowę biznesu czy rozwój - niezależnie od tego, jak bardzo przytłacza cię życie

Od zaraz zacząć pozytywne zmiany, które doprowadzą cię do twojej wymarzonej wizji

Systematycznie i stale iść do przodu w budowaniu życia, na jakie zasługujesz

Przestać robić tylko postanowienia noworoczne, a opracować długoterminową wizję i stawiać małe kroki ku jej realizacji każdego dnia?

Poznaj HACKBOOK:

Ustalanie i realizacja celów

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów to drugi z serii hackbooków LIfe Geek. Łączy zeszyt ćwiczeń, planner i ebook, dzięki któremu wreszcie ruszysz z miejsca i nauczysz się realizować cele każdego dnia!

Dzięki pytaniom, ćwiczeniom i zadaniom w Hackbooku:

 • zaprojektujesz własne cele, by doprowadziły cię do takiego życia, o jakim marzysz;
 • dowiesz się, jak wykonać pierwszy krok w realizacji marzeń, nawet jeśli nie wiesz jak zacząć;
 • odkryjesz, co jest dla ciebie najważniejsze i jak do tego dotrzeć;
 • nauczysz się realizować cele niezależnie od humoru, czasu i ilości obowiązków;
 • rozpoczniesz pozytywne zmiany w swoim życiu!

Czym są ebooki z serii Hackbook?

Hackbooki to seria ebooków o produktywności. Są połączeniem ebooka z teorią, zeszytu ćwiczeń i plannera. Do tej pory na rynku pojawił się Hackbook: Planowanie i organizacja, poświęcony budowaniu systemu organizacji krótkoterminowej. Uczyłam w nim, jak stworzyć taki system, z jakich narzędzi korzystać, a także jak dobrze planować miesiąc, tydzień i dzień. Hackbook: Ustalanie i realizacja celów uzupełnia ten system o pracę z kwartałem, rokiem - a nawet całym życiem. Do tej pory z lifegeekowych hackbooków skorzystało blisko 250 osób!

Zawartość

Co znajdziesz w drugim Hackbooku?

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów to ponad 150 stron treści, zadań oraz plannerów do druku, dzięki którym przejdziesz przez kompletny system ustalania celów – od twojej życiowej intencji aż po nawyki i drobne zadania, które możesz robić każdego dnia.

CZĘŚĆ 1: INTENCJA I WIZJA

Dzięki której znajdziesz “pomysł na siebie”, długoterminową wizję. Zrozumiesz też, jakie wartości są dla ciebie ważne i jakie życie chcesz budować.

CZĘŚĆ 2: USTALANIE CELÓW

Stworzysz realistyczne cele – nie za duże i nie za małe. Dopasowane do ciebie, twojego stylu życia i pracy, a nie do tego co mówią motywacyjni guru.

CZĘŚĆ 3: REALIZOWANIE CELÓW

Opracujesz taki plan działania, który zadziała niezależnie, czy masz 15 minut czy może kilka godzin dziennie na pracę nad swoimi marzeniami. 

hackbook ustalanie i realizacja celów
 • ponad 130 stron kompletnego systemu ustalania celów – od ustalenia wizji aż po małe kroki, które możesz realizować każdego dnia;
 • ćwiczenia do każdego rozdziału, by od razu przećwiczyć to, czego się nauczysz i krok po kroku ustalić taką wizję najbliższych miesięcy czy lat, która zapoczątkuje mnóstwo pozytywnych zmian w twoim życiu;
 • blisko 20 stron plannerów, które możesz wydrukować i powiesić nad biurkiem, by przypominały ci o twoich planach i celach;
 • polecane aplikacje, sztuczki i sposoby, by już nigdy nie zapomnieć o tym, co naprawdę ważne;
 • idealne uzupełnienie Hackbooka: Planowanie i organizacja celów!

Oprócz niezbędnej wiedzy, w skład Hackbkooka wchodzą:

 • ćwiczenia do każdego rozdziału – czytasz i działasz;
 • checklisty podsumowujące, by mieć pewność, że o niczym nie zapomnisz;
 • kalendarz na każdy miesiąc roku;
 • planer roczny “z lotu ptaka”;
 • planer kwartalny “z lotu ptaka”;
 • planer do śledzenia celów;
 • nawykownik.

Uporządkuj swoje cele!

Hackbook możesz kupić w 2 atrakcyjnych pakietach

DO 16.02 HACKBOOKI TANIEJ o 40 zł!

Hackbook Ustalanie i realizacja celów

Podstawowy

Hackbook: Ustalanie realizacja celów

79 zł

119 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119 zł

Pakiet 2 hackbooków cele i planowanie

Kup 2 w pakiecie i oszczędź!

Zestaw Hackbooków: #1 (Organizacja) i #2 (Ustalanie celów)

158 zł

219 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 219 zł

Kupując wspierasz pieski!

Kocham psy i dążę do tego, by to co robię, zawsze wspierało ich dobre życie. Dlatego 5% przychodu ze sprzedaży Hackbooka przeznaczam na wsparcie fundacji S.O.S. dla zwierząt z Chorzowa.

O autorce

Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

FAQ HACKBOOK

HACKBOOKI to ebooki, połączone z zeszytem ćwiczeń i planerem do druku. Razem tworzą serię praktycznych ebooków poświęconych różnym aspektom produktywności. Do tej pory pojawił się już Hackbook: Planowanie i organizacja. W Hackbooku: Ustalanie i realizacja celów opisałam kompletny, zamknięty proces ustalania własnej wizji i życiowej intencji, a także wynikających z nich celów – od roku do codziennych działań, które cię przybliżą do ich realizacji. 

Pierwszy Hackbook: Planowanie i organizacja, dotyczył stworzenia własnego systemu przechowywania zadań, przenoszenia ich z głowy do tego systemu oraz planowania codziennych, bieżących zadań – w skali miesiąca, tygodnia i dnia. Hackbook: Ustalanie i realizacja celów opisuje proces odnalezienia i ustalenia planu dla twoich najskrytszych planów i marzeń – czyli planowania od “całe życie”, aż do roku czy kwartału. Dzięki niemu znajdziesz swoją życiową intencję, opracujesz plan i zaczniesz z odwagą realizować cele!

Zacznij od tego, a więc Hackbook: Ustalanie i realizacja celów. Ustal własną wizję, intencję i plan na rok czy kwartał. Potem włącz Hackbook: Planowanie i organizacja, żeby zrobić porządek w codziennych obowiązkach i znaleźć miejsce na swoje cele!

Ebook dostępny jest tylko w formie PDF, ze względu na ćwiczenia i plannery do druku. Przygotowałam go raczej z myślą o wydrukowaniu i aktywnym używaniu, niż czytaniu na czytniku.

Po zakupieniu ebooka otrzymasz mailem link do pobrania. Stamtąd pobierzesz go w formie PDF.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Hackbook powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów

Weź cele w swoje ręce i zacznij działać!