Hackbook: Ustalanie i realizacja celów

LG_HB_UiRC_promo_new_01

Hackbook: Ustalanie
i realizacja celów

Odkryj czego chcesz, wyznacz realistyczne cele i zapoczątkuj pozytywne zmiany w życiu dzięki sprawdzonym strategiom i praktycznym ćwiczeniom jak blisko 270 innych osób!

69 zł 59 zł tylko do 22 stycznia!

00
dni
:
00
godziny
:
00
minuty
:
00
sekundy

Właśnie kończy się rok, a ty smutno patrzysz na swoje postanowienia noworoczne, bo znowu życie pokrzyżowało ci plany?

Co roku robisz dużo ambitnych postanowień. Czujesz, że wreszcie chcesz zmienić coś w swoim życiu, bo niby nie jest tak do końca źle, ale podskórnie czujesz, że to nie to. Masz więc gdzieś zapisane ambitne cele, ale kiedy kończysz pracę, to zamiast pochylać się nad tym, co jest dla ciebie ważne, pomagasz wszystkim, tylko nie sobie. W piątek mówisz sobie: “teraz to już na pewno się uda”, ale weekend mija, wracasz do pracy, a marzenia leżą odłogiem. Zupełnie nie wiesz, jak to się dzieje, że innym przychodzi z łatwością to, czego ty nawet nie umiesz ruszyć.

A może to brzmi znajomo:

Czujesz, że czas ucieka i frustrujesz się, że nie zdążysz zrealizować wszystkich marzeń i planów

Twoje marzenia są tak duże, że wydają się nierealne - nie masz pojęcia jak zacząć i czy to w ogóle jest wykonalne

Bezskutecznie szukasz pomysłu na siebie, własnego hobby, drogi, pasji lub pracy, którą pokochasz i masz wrażenie, że zupełnie nie wiesz, czego chcesz.

Widzisz, jak inni ambitnie realizują swoje cele i idą do przodu jak taran, a ciągle jesteś tam, gdzie rok temu i czujesz coraz większą frustrację.

Wiesz, co jest dla ciebie ważne - chcesz się rozwijać, wzmacniać relacje, dbać o siebie, ale czujesz przytłoczenie obowiązkami i codziennością.

Chcesz znaleźć w sobie siłę i motywację do zmiany nawyków, osiągania celów i poukładać dzień tak, by mieć czas dla siebie.

REALIZOWANIE CELÓW NIE MUSI BYĆ AŻ TAK TRUDNE!

A gdyby tak...

Wreszcie zrozumieć, czego naprawdę chcesz i z ekscytacją podchodzić do realizacji tych planów

Znaleźć czas na własne hobby, budowę biznesu czy rozwój - niezależnie od tego, jak bardzo przytłacza cię życie

Od zaraz zacząć pozytywne zmiany, które doprowadzą cię do twojej wymarzonej wizji

Systematycznie i stale iść do przodu w budowaniu życia, na jakie zasługujesz

Przestać robić tylko postanowienia noworoczne, a opracować długoterminową wizję i stawiać małe kroki ku jej realizacji każdego dnia?

Poznaj HACKBOOK:

Ustalanie i realizacja celów

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów to drugi z serii hackbooków LIfe Geek. Łączy zeszyt ćwiczeń, planner i ebook, dzięki któremu wreszcie ruszysz z miejsca i nauczysz się realizować cele każdego dnia!

Dzięki pytaniom, ćwiczeniom i zadaniom w Hackbooku:

 • zaprojektujesz własne cele, by doprowadziły cię do takiego życia, o jakim marzysz;
 • dowiesz się, jak wykonać pierwszy krok w realizacji marzeń, nawet jeśli nie wiesz jak zacząć;
 • odkryjesz, co jest dla ciebie najważniejsze i jak do tego dotrzeć;
 • nauczysz się realizować cele niezależnie od humoru, czasu i ilości obowiązków;
 • rozpoczniesz pozytywne zmiany w swoim życiu!
Ta promocja niedługo się kończy...
00
dni
:
00
godziny
:
00
minuty
:
00
sekundy

Czym są ebooki z serii Hackbook?

Hackbooki to seria ebooków o produktywności. Są połączeniem ebooka z teorią, zeszytu ćwiczeń i plannera. Do tej pory na rynku pojawił się Hackbook: Planowanie i organizacja, poświęcony budowaniu systemu organizacji krótkoterminowej. Uczyłam w nim, jak stworzyć taki system, z jakich narzędzi korzystać, a także jak dobrze planować miesiąc, tydzień i dzień. Hackbook: Ustalanie i realizacja celów uzupełnia ten system o pracę z kwartałem, rokiem - a nawet całym życiem. Do tej pory z lifegeekowych hackbooków skorzystało blisko 250 osób!

Zawartość

Co znajdziesz w drugim Hackbooku?

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów to ponad 150 stron treści, zadań oraz plannerów do druku, dzięki którym przejdziesz przez kompletny system ustalania celów – od twojej życiowej intencji aż po nawyki i drobne zadania, które możesz robić każdego dnia.

CZĘŚĆ 1: INTENCJA I WIZJA

Dzięki której znajdziesz “pomysł na siebie”, długoterminową wizję. Zrozumiesz też, jakie wartości są dla ciebie ważne i jakie życie chcesz budować.

CZĘŚĆ 2: USTALANIE CELÓW

Stworzysz realistyczne cele – nie za duże i nie za małe. Dopasowane do ciebie, twojego stylu życia i pracy, a nie do tego co mówią motywacyjni guru.

CZĘŚĆ 3: REALIZOWANIE CELÓW

Opracujesz taki plan działania, który zadziała niezależnie, czy masz 15 minut czy może kilka godzin dziennie na pracę nad swoimi marzeniami. 

 • ponad 130 stron kompletnego systemu ustalania celów – od ustalenia wizji aż po małe kroki, które możesz realizować każdego dnia;
 • ćwiczenia do każdego rozdziału, by od razu przećwiczyć to, czego się nauczysz i krok po kroku ustalić taką wizję najbliższych miesięcy czy lat, która zapoczątkuje mnóstwo pozytywnych zmian w twoim życiu;
 • blisko 20 stron plannerów, które możesz wydrukować i powiesić nad biurkiem, by przypominały ci o twoich planach i celach;
 • polecane aplikacje, sztuczki i sposoby, by już nigdy nie zapomnieć o tym, co naprawdę ważne;
 • idealne uzupełnienie Hackbooka: Planowanie i organizacja celów!

Oprócz niezbędnej wiedzy, w skład Hackbkooka wchodzą:

 • ćwiczenia do każdego rozdziału – czytasz i działasz;
 • checklisty podsumowujące, by mieć pewność, że o niczym nie zapomnisz;
 • kalendarz na każdy miesiąc roku;
 • planer roczny “z lotu ptaka”;
 • planer kwartalny “z lotu ptaka”;
 • planer do śledzenia celów;
 • nawykownik.
Oni już czytali!

Poznaj opinie o Hackbooku

Czytałam "Hackbooka" jeszcze przed składem i już po kilku rozdziałach wiedziałam, że będę musiała przeczytać jeszcze raz - już w ostatecznej wersji, wydrukowane i z miejscem na uzupełnianie ćwiczeń. Bo te ćwiczenia to jest prawdziwe złoto! Natalia od samego początku zadaje mądre pytania. Takie, które pozwalają spojrzeć na swoje życie z innej strony. Nie mówi po prostu: zastanów się, gdzie chcesz być za 5 lat, tylko zadaje mnóstwo pytań i ćwiczeń, które naprowadzają Cię na odpowiedź i dają do myślenia. Warto poświęcić "Hackbookowi" kilka godzin i solidnie zastanowić się nad sobą i tym, jakie cele naprawdę chcemy zrealizować. Metody, które proponuje Natalia (np. planowanie z OKR-ami) sama stosuję od dłuższego czasu i wiem, że naprawdę działają!

Uporządkuj swoje cele!

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów taniej do 22 stycznia!

00
dni
:
00
godziny
:
00
minuty
:
00
sekundy

Hackbook: Ustalanie
i realizacja celów

69

79 zł

Drugi z serii Hackbooków o produktywności
150 stron praktycznych treści
Praktyczne ćwiczenia i zadania w obszarze ustalania celów
Plannery do druku (planowanie tygodnia, dnia, miesiąca, nawykownik i wiele innych)
Format PDF
Dożywotni dostęp do aktualizacji

Kupując wspierasz pieski!

Kocham psy i dążę do tego, by to co robię, zawsze wspierało ich dobre życie. Dlatego 5% przychodu ze sprzedaży Hackbooka przeznaczam na wsparcie fundacji S.O.S. dla zwierząt z Chorzowa.

O autorce

Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

Zobacz opinie

Opinie o poprzednim ebooku z serii Hackbook

Ja właśnie czytam i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona tym, jak on jest przemyślany i jakie fajne są te planery! Rzadko robię ćwiczenia, które są w książkach, bo najczęściej one są po prostu wypisane na końcu rozdziału i nie chce mi się do nich wracać, a tu mamy gotowe tabelki do druku i nad niczym więcej nie trzeba się zastanawiać. Kawał dobrej roboty!

Agnieszka

Jeśli chcecie poukładać sobie swoje planowanie to polecam, jeśli jesteście już zaawansowani w tym temacie, to hackbook potwierdzi wasze działania.

Mariola

Hackbook jest MEGA. Szapo baaa i na chwilę obecną nie ma na rynku nic lepszego o planowaniu i organizacji i myślę dłuuuuugo nie będzie.

Martyna

FAQ HACKBOOK

HACKBOOKI to ebooki, połączone z zeszytem ćwiczeń i planerem do druku. Razem tworzą serię praktycznych ebooków poświęconych różnym aspektom produktywności. Do tej pory pojawił się już Hackbook: Planowanie i organizacja. W Hackbooku: Ustalanie i realizacja celów opisałam kompletny, zamknięty proces ustalania własnej wizji i życiowej intencji, a także wynikających z nich celów – od roku do codziennych działań, które cię przybliżą do ich realizacji. 

Pierwszy Hackbook: Planowanie i organizacja, dotyczył stworzenia własnego systemu przechowywania zadań, przenoszenia ich z głowy do tego systemu oraz planowania codziennych, bieżących zadań – w skali miesiąca, tygodnia i dnia. Hackbook: Ustalanie i realizacja celów opisuje proces odnalezienia i ustalenia planu dla twoich najskrytszych planów i marzeń – czyli planowania od “całe życie”, aż do roku czy kwartału. Dzięki niemu znajdziesz swoją życiową intencję, opracujesz plan i zaczniesz z odwagą realizować cele!

Zacznij od tego, a więc Hackbook: Ustalanie i realizacja celów. Ustal własną wizję, intencję i plan na rok czy kwartał. Potem włącz Hackbook: Planowanie i organizacja, żeby zrobić porządek w codziennych obowiązkach i znaleźć miejsce na swoje cele!

Ebook dostępny jest tylko w formie PDF, ze względu na ćwiczenia i plannery do druku. Przygotowałam go raczej z myślą o wydrukowaniu i aktywnym używaniu, niż czytaniu na czytniku.

Po zakupieniu ebooka otrzymasz mailem link do pobrania. Stamtąd pobierzesz go w formie PDF.

Oczywiście! Przy zakupie zaznacz odpowiednie pole i wypełnij dane do faktury (nie podawaj ich w komentarzu!), a system wyśle ci ją automatycznie.

Hackbook powinien pojawić się na twojej skrzynce zaraz po zakupie. Jeśli nie, sprawdź folder Spam (szczególnie jeśli masz skrzynkę na WP!). Jeśli dalej nie ma maila z potwierdzeniem zakupu, napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na sklep@lifegeek.pl – na pewno pomogę!

Hackbook: Ustalanie i realizacja celów

Weź cele w swoje ręce i zacznij działać!