Webinar Planuj jak CEO 2.0

DARMOWY WARSZTAT ONLINE

Jak zorganizować usługowy biznes online, by stabilnie rozwijać się w 2024 roku?

Stwórz plan działania dla twojego biznesu usługowego na najbliższe 90 dni - z którym uporządkujesz marketing, finanse i oferty tak, by zacząć rozwijać się stabilnie

27 LUTEGO (WTOREK), 12:00

Zapisz się na szkolenie:

.

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Uwaga, prezent dla uczestników szkolenia!

Pojaw się LIVE na szkoleniu, by otrzymać:

Mini-kurs w formie e-booka “Wróć do skupienia w 5 dni”

Prowadzisz usługowy biznes online i masz wrażenie,
że wszystko w nim płonie?

Pracujesz od klienta do klienta, od promocji do promocji i nie masz czasu na regularne tworzenie treści, pozyskiwanie nowych osób do współpracy, a tym bardziej na życie?

Codziennie masz do zrobienia miliony zadań i projektów, które można byłoby zrobić, ale nie masz na nie czasu?

Próbujesz działać zgodnie z planem, ale on sypie się gdy tylko zderzy się z rzeczywistością?

Pragniesz, żeby ktoś po prostu wziął cię za rękę, spojrzał z góry na twój biznes i powiedział, co DOKŁADNIE musisz zrobić, żeby jak najszybciej dojść do stabilnego, dochodowego biznesu - takiego, który daje ci przestrzeń na życie.

Dobra wiadomość jest taka: każda firma ma konkretne elementy, filary, z których możesz ułożyć biznes swoich marzeń.

NA SZKOLENIU WSPÓLNIE STWORZYMY PLAN NA NAJBLIŻSZE 90 DNI, KTÓRY PRZYGOTUJE CIĘ DO PROWADZENIA STABILNEJ FIRMY MIESIĄC PO MIESIĄCU.

Na szkoleniu przejdziemy przez wszystkie kroki budowania strategii dla biznesu usługowego online, który chce zacząć dobrze zarabiać na swojej pracy, który z łatwością przeniesiesz na swoją firmę.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu:

Będziesz mieć jasność, od czego zacząć, by naprawdę ruszyć ku lepszym zarobkom (bez zwięszania ilości czasu na pracę):

przestaniesz prowadzić firmę po omacku i wyznaczysz jasną ścieżkę, dokładnie wiedząc, co robić dalej;

Wyznaczysz priorytety:

przestaniesz czuć przytłoczenie, bo zyskasz pewność, które zadania i projekty mają największy wpływ na Twoją firmę.

Nauczysz się planować tak, by realizować:

przejdziesz od zapchanej pod korek listy to-do, do strategicznych działań, które zajmują dużo mniej czasu, niż ci się wydaje.

Pokażę ci, jak być elastycznym w działaniu, by życie nigdy nie pokrzyżowało ci planów:

naucz się elastycznej strategii, która pozwoli ci płynnie się dostosowywać i rozwijać wraz z twoją firmą.

Dowiesz się, jak z moją pomocą przełożyć cały ten proces na twoją firmę, dzięki Planuj jak CEO

programowi, który krok po kroku poprowadzi cię do stabilnego, dochodowego i rozwijającego się biznesu - w którym masz czas na siebie.

Ze spotkania wyjdziesz z wiedzą, jak działać, by osiągać cele finansowe, jakie sobie wyznaczysz, pracować maksymalnie kilka godzin dziennie i mieć wolne piątki.
Gdy wprowadziłem CEO Day przestałem pracować po 80h na tydzień i udało mi się zejść do standardowego systemu pracy 40h na tydzień. Spłaciłem także jeden z najgorszych kredytów - i to 3 m-ce przed terminem, bo dzięki lepszemu organizowaniu się mam znacznie więcej pieniędzy.
Michał Osiński
Webdesigner
Szkolenie już 27 lutego o 12:00!
.

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Oto, co mówią o pracy ze mną moi klienci:

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu

- Krzysztof Gonet, tworzy strony, sklepy i platformy do sprzedaży kursów

Natalia zna odpowiedź na KAŻDE pytanie, MA OGROMNE doświadczenie w każdym zakresie dotyczącym biznesu online. Z rękawa, na poczekaniu wypuszcza setki pomysłów do zastosowania tu i teraz.

- Lucyna Erezman, ekspertka Mailerlite

Natalia ma level MASTER w podnoszeniu efektywności bez urabiania się po uszy. Uczy metod, które pozwalają oszczędzić czas i energię, a jednocześnie podnosić skuteczność

- Masza Sadowska, Psycholożka, trenerka FRIS, coachyni

W 60 minut nauczysz się tworzenia struktury, w którym w Wirtualnym Coworkingu pracują setki mikroprzedsiębiorców.

Dołącz od nas i zorganizuj tydzień tak, by mieć czas i na pracę, i odpoczynek
KROK #1: Jak ustalić najwazniejsze priorytety?

Odkryj, dlaczego 99,99% przedsiębiorców ma problem z ustalaniem celów i określ z laserową pewnością, co jest do zrobienia w następnych 5 dniach, tygodniach czy miesiącach, by już nigdy nie mieć problemu z wyborem tego, co ważne.

KROK #2: Jak znaleźć swój FLOW?

Znajdziesz te momenty w ciągu tygodnia, w których praca idzie lekko, a ty osiągniesz największą efektywność bez wysiłku - i będziesz powtarzać je każdego dnia i tygodnia!

KROK #3: Jak zakrzywiać czas i w godzinę robić to, co innym zajmuje cały dzień?

Nauczysz się banalnie prostej metody na skupienie, dzięki której zaczniesz działać produktywniej bez poświęcania całego czasu na pracę... plus otrzymasz prosty wzór na odkrycie swoich najbardziej dochodowych zadań, które możesz robić w tym czasie

KROK #4: Jak zaplanować tydzień jak CEO?

Zrozumiesz, jak połączyć ze sobą wszystko, czego się nauczysz tak, by uwolnić do 10 godzin w tygodniu i robić więcej w kwartał, niż inni w rok stosując metodę CEO, z której korzystają już setki moich klientów.

KROK #5: Jak utrzymać produktywność i skupienie na dłużej?

Dowiesz się, jak wytrwać w organizacji i realizowaniu celów tak jak moi klienci - wysoko wydajni mikroprzedsiębiorcy, którzy realizują zawodowe cele w maksymalnej koncentracji, wcale nie pracując więcej.

Opinie

Co mówią uczestnicy o szkoleniach takich jak to?

Kim jestem i dlaczego warto mnie słuchać?

Natalia Dołżycka
Na co dzień pomagam usługowym biznesom online, coachom i konsultantom organizować firmę tak, by mogli skalować swój biznes, zarabiając więcej i pracując mniej. 

Chcę pokazać ci, że prowadzenie firmy nie musi wiązać się z długimi godzinami przy komputerze, a ty możesz mieć dochodowy biznes ORAZ czas na życie.

Po 10 latach jako managerka w branży IT zrozumiałam, że praca nie jest moim całym życiem. Że chcę mieć czas na wędrówki po górach, wieczory przy Xboxie i łupanie niemilców z mężem. Na życie – nie takie z pierwszych stron gazet, ale takie gdzie mogę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady w dowolny dzień tygodnia. Nawet, jeśli to środa.

Zredefiniowałam to, co rozumiem pod pojęciem sukcesu. Skupiłam się na organizacji firmy tak, by nie przeszkadzała mi w życiu. Dziś nie tylko pracuję połowę mniej, ale uczę tego innych, zamieniając moich klientów ze zmęczonych freelancerów we właścicieli dochodowych i sprawnych solobiznesów.

Na szkoleniu pokażę ci dokładnie te metody, które umożliwiają mi zwiększanie przychodów z roku na rok, pracując tylko 4 dni w tygodniu, a moim klientom m.in: skrócenie czasu pracy o połowę, rozwinięcie świetnie prosperującego biznesu bez zatrudniania i zarabianie świetnych pieniędzy bez ciągłego przesiadywania w social mediach.m

Dowiedz się, co konkretnie zrobić krok po kroku, by ustabilizować przychody w biznesie online

Zaczynamy 27 lutego o 20:00!

.

UWAGA! Jeśli nie widzisz formularza zapisu, kliknij tutaj

Czy warto?

Co mówią o mnie klienci


Natalia ma stopień MASTER w podnoszeniu efektywności bez zarabiania się po uszy. Uczy takich metod, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie podnosić skuteczność.

Masza Sadowska Psycholożka, trenerka FRIS, coachyni

Mimo, że jestem magistrem zarządzania i przerobiłem różne szkolenia z prowadzenia firmy, jeszcze nikt w tak przystępny sposób nie przedstawił mi tego tematu. Zmieniłem sposób patrzenia na swoje cele. Przedtem, gdy wszystko szło dobrze, ciągle podnosiłem poprzeczkę i przez to czułem się przytłoczony. Teraz więcej czasu poświęcam na strategiczne myślenie, planowanie i działanie.

Krzysztof Gonet

Od lat interesowałem się wzrostem produktywności, ale niczego nie umiałem wdrożyć, bo czułem, że te metody ogranicza moją kreatywność. Kiedy poznałem Natalię na webinarze wiedziałem od razu, że mam od kogo się uczyć, że w końcu ktoś mnie rozumie i wie, jak połączyć kreatywną pracę z produktywnością. Nikt nigdy lepiej nie wyjaśnił mi, jak realnie wdrożyć hacki i metody zarządzania projektami, aby chaos zamienić w poukładane procesy i listy zadań, które codziennie ratują mój czas (i życie!).

Jan Szustak Copywriter

Przychodzi taki moment w życiu, że nagle okazuje się, że gdzie się nie obrócisz, to widzisz ścianę, której nie dasz rady - albo nie umiesz - rozbić. Nie masz pojęcia, gdzie iść i gdzie zaangażować swoje siły, aby się wydostać. Natalia nauczyła mnie, jak iść do przodu. Przestałam latać w kółko jak kurczak bez głowy, a konsekwentnie zaczęłam iść w stronę wcześniej obranych marzeń. Działanie przynosi jasność - i wreszcie wiem, co i jak chcę robić. :)

Magdalena Kudłacz Marketing Manager

© 2023. Life Geek Wszelkie prawa zastrzeżone